.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1

    Работа за неквалифициран персонал

    Здравейте,
    бих искал да ви попитам каква работа може да си намери ученик завършил 11 клас без никакъв професионален опит за през лятото и на какво заплащане може да разчита? И има ли някакъв шанс да намеря такава работа с плаващо работно време, което да мога да съчетая с училището, защото и двете неща ще са ми важни в предстоящите година и малко.

  2. #2
    Голям фен Аватара на DeViLMaN
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    У туй ве, там дето такова ...
    Мнения
    559
    ами в някой по малък град като се постопли почват строежите ... и за 20 лева надник си перфектен

  3. #3
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Аз съм в 11ти клас.
    Говоря свободно английски език, имам компютърна грамотност, което ми помогна да си намеря работа за зимната ваканция - един месец бях администраторка (имаха нужда, беше натоварено в комплекса по празниците) . 22лв на ден ми беше надницата.
    В края на месеца, да се надяваме, започвам да водя CCNA екс. 1 , за целта съм изкарала определен курс обаче. Можеш да разпиташ в някоя локална сиско академия дали ще се навият да те обучат за инструктор.

    Иначе, винаги можеш да си намериш нещо като промоутър ( плащат на час, на ден, различно) , статист , да помагаш на стари съседи, да развеждаш кучета.
    Сервитьор, барман, продавач . В строителството общак, както ти казаха.
    Застрахователен агент дори. Една наборка е била това лято на такава длъжност . Плащат процент за застраховките, които направиш . Но в повечето места ти искат някакво висше, или поне 18. Не знам тя к'де е била.
    Бях си намерила в една кръчма - искаха певица , съгласиха се на възрастта ми, но беше в овча купел - много далеч, а и съм в общежитие.
    Можеш да пускаш на някакви хомосексуалисти , или дърти/дебели загоряли жени срещу 60-100лв на час. Не се ебавам. Педалите ще ти плащат МНОГО пари. Това е добра идея , стига да си достатъчно смел и разкрепостен.
    Отвори джобс.бг и разгледай..
    А за лятото можеш да заминеш и за морето, както се казва.
    Успех.
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си