.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1
    Мега фен Аватара на MegiBoOm
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Света На Мечтите
    Мнения
    4 031

    Био козметика

    Здравейте....до преди малко се зачетох в една друга тема за такава био козметика (не от този форум) и ми стана интересно дали някой ползва такъв тип козметика, а ако не какво мисли за нея? Ще ми е интересно да чуя и други мнения (:




    ако не ви харесва темата или има такава, моля заключете я

  2. #2
    Повече от фен Аватара на lamoon
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    305
    Майка има един гел за измиване на лице с подхранващ ефект, пише че е без аромати, консерванти и т.н. тоест на растителна основа. Не съм сигурна дали това е био козметика, но е много хубав, не мирише приятно, но кожата е невероятно мека и гладичка, след употреба.
    Ето го -

    Мисля, че темата е много полезна и ще се радвам да споделиш каква био козметика си ползвала?

  3. #3
    Мега фен Аватара на MegiBoOm
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Света На Мечтите
    Мнения
    4 031
    честно казано до сега никаква, но нещо започват да ме съмняват всички тези евтини кремове и мазила със състава си и започвам да се замислям дали да ползвам такава козметика...а пък е и по-полезна (:

  4. #4
    Повече от фен Аватара на lamoon
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    305
    така е, според мен е много по - полезно за кожата. Но вероятно не бих се отказала от крема си за мазна кожа със салицилова киселина. Обожавам го.. пък и досега не съм виждала био продукти за мазна и склонна към акне кожа

  5. #5
    Мега фен Аватара на Hilary_
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    10 396
    Не съм ползвала (за мое огромно съжаление), но обичам първо да се информирам и после да купувам, така че съм твърдо ЗА! ..
    ии определено мисля да инвестирам сериозно в тях ..

    п.п. Меги к'во стана с шикакай и амлата??

  6. #6
    Мега фен Аватара на MegiBoOm
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Света На Мечтите
    Мнения
    4 031
    намерих още останал шампоан и след като го изхабя...1-2 седмици си я поръчвам и е при мен

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от lamoon
    така е, според мен е много по - полезно за кожата. Но вероятно не бих се отказала от крема си за мазна кожа със салицилова киселина. Обожавам го.. пък и досега не съм виждала био продукти за мазна и склонна към акне кожа
    А иначе какъв крем за мазна склонна към акне кожа използваш?
    "Причината, поради която не пия, е че искам да знам,когато си прекарвам добре."
    (Нанси Уичър Астор)

  8. #8
    Повече от фен Аватара на lamoon
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    305
    Avon Clerskin Professional - много е добро, не преизсушава, но и не позволява на кожата да се омазни


  9. #9
    oxx и на мен ми се иска да използвам такава козметика..
    бях чувала че в дм тези гримове на марката alverde което си е към дм са такива, но нямам идея дали е така наистина, а не мога да влезна в сайта им не знам защо ето го сайта: http://www.dm-drogeriemarkt.bg/ ако някой влезе и види нещо подобно (че са био или н.т.) да сподели

  10. #10
    Мега фен Аватара на MegiBoOm
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Света На Мечтите
    Мнения
    4 031

  11. #11
    Супер фен Аватара на Sigrina
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    София
    Мнения
    1 572
    Аз се старая да използвам само и предимно био козметика (като изключим обаче декоративната) Но честно казано не признавам готовата купена био козметика. Сама си купувам етерични масла, хума, алма, шикакай, козметични трици и всичко останало и си ги смесвам и употребявам по моя преценка. За купените био кремове, шампоани, гелове и т.н. никога не може да си сигурен, казвам го защото работя в тази сфера Дори използвах само медицинска козметика преди, като си мислех, че няма да ми навреди, но уви...

  12. #12
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    И аз съм чувала,че на Alverde са само био.Даже една приятелка има гланц за устни и е доволна.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си