.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17

Тема: Крака

Hybrid View

  1. #1

    Крака

    Имам проблем с краката,когато тичам след 5-6 минути получавам болка малко под колената,абе направо понякога по цялата кост от коляното до глезена.Някой запознат с болката, трябва ли да се консултирам с лекар.Благодаря предварително

  2. #2
    Ако не се движиш много и не спортуваш редовно, ако болката е в предната част и не е режеща, а така наречената "тъпа" болка, то нищо ти няма. Давай по-леко с времето краката ти ще заякнат. Явно нещо не ти е наред начина, по който стъпваш.

    Ако болката е режеща и пронизваща по-добре бягай на специалист.

  3. #3
    Супер фен Аватара на fatrat
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    1 233
    с наднормено тегло ли си?

  4. #4
    Мисля че да,висок съм 167-168,65 кг.,точно за това тичам за да ги сваля и да се стега до лятото, ама тая болка,не е режеща,мога да продължа,но просто боли,тренирам плуване 3-4 пъти в седмицата по 2 часа.

  5. #5
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    То и времето е студено, от което се обаждат ставите. Разгрявай хубаво краката преди да тичаш. Раздвижвай колената и глезените. Ако болката не изчезва иди да се консултираш с лекар, защото една контузия ще те извади от строя и няма да можеш да следваш целта си.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  6. #6
    Супер фен Аватара на fatrat
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    1 233
    препоръчвам ти да използваш колело, а не бягане. Като стигнеш 62-3кг тогава може да бягаш.
    А ако държиш да бягаш все пак, по-добре си вземи хубави обувки;

  7. #7
    OK,благодаря.

  8. #8
    За да не правя нова тема някой да каже дали този гел е добър,как се ползва и най-важното ще имам ли проблеми, ако го ползвам на 13 год съм,ако е от значение[/url]

  9. #9
    какъв гел, какво наднормено тегло. Момче, спортувай, на 13 си... ще се издължиш, всчико ти е в норма......... Не се занимавай с глупости, просто си спортувай.

  10. #10
    Добре

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    1 022
    М перид и аз бях така. От теглото е.
    С времето краката ти ще заякнат

  12. #12
    Възможно ли е да сте толкова смешни... АБСОЛЮТНО в нормата са килата ти. Мисля , че за момчетата се махаше 1цата и получаваш колко кила трябва да си примерно : 1.70м - 70 кила...... Важното е да се харесваш и най-вече ЧУВСТВАШ добре физически , отколкото да гледаш кила... занимавам се със спорт и не един път съм се чувствал по-добре дори и да съм с 1-2 кила повече.. нали се пие вода все пак и се образуват мускули на мястото на сланината....
    - За болката.. пробвай 1 седмица редовно да бягаш по малко , и ако видиш , че не утихва се консултирай с лекар или някой който разбира.. Мен ме е боляла костицата до прасеца , но от пре-трениране.. и с почивка се оправи,но при теб едва ли е такъв проблем.
    The world is something you cant predict ! That's what it makes it fun !

  13. #13
    Супер фен Аватара на fatrat
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    1 233
    ти си смешен! Ще ми превръща сланина в мускули! Още по-смешно е с тея френски разбирания махал единици махал двойки.
    Аз нека съм 1.80 на 82 кг с 9% подкожни мазнини па нека съм наднормен!

  14. #14

  15. #15

    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    TaM..
    Мнения
    636
    Life , момчето каза "Нека" , а не че е с 9% мазнинки ; )
    Няма смисъл да се залъгвате с някакви килограми и норми , ако се харесвате и се чувствате добре в тялото си... няма по-хубаво нещо.

  16. #16
    Супер фен Аватара на fatrat
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    1 233
    life пак се изтърва а

  17. #17
    E сега случва се.Но чак пък пак.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си