.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Болен психопат

    След като изгледах 4 guys 1 hammer, russian nazi beheading и куп други гадости установих, че не съм чак толкова потресен от това даже въобще единственото нещо което изпитах беше злоба към тези боклуци дето вършат това нищо повече....
    и знам даже защо така, защото тези видео игри дето играя промиват мозъка на човека тези гадости ги виждаш ежедневно и спира да ти прави впечатление.
    Помня как преди 2, 3 години като излизах повече и не играех почти никви игри освен някви race като need for speed се ужасявах и травмирах от най-малкото насилие наистина игрите вредат промиват съзнанието ти.
    прави са когато казват, че игрите вредят

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Златната Среда
    Мнения
    5 594
    Глупости, това че някой хора са с лабилна психика не значи, че игрите вредят на всички. Проблема е в хората, не в игрите. Все едно да кажеш, че музиката е виновна задето някой хора изпадат в крайни стилови групички, отново проблема е в акъла на хората.
    01001000011000010110100001100001001000000111000001 1100100
    11001010110001101100001011010110110000100100000011 1001101100101

  3. #3
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Психопат е човек, при когото не е налична съвест, суперего. Той, като цяло, се категоризира като болен. Заглавието ти е много неточно.
    Когато се наглеждаш на насилие, свикваш с него. Това е много добре, защото един ден няма да се травмираш, ако видиш размазана жена на пътя.
    Не знам какъв ти е проблема, убийствата и агресията са навсякъде в природата.
    И да, добре е да не ти правят впечатление тези гадости . Защо да те тормози чувство на съжаление, отвращение, ужас, като може просто да го подминеш.
    Това не означава, че ще станеш убиец и т.н. Обществото ни е такова, че всякаква форма на физическо убийство се категоризира като нещо нередно и трябва да си супер самоизолирал се за да станеш психопат , да убиваш без да ти пука.
    Но самият факт, че усещаш по този начин игрите и пускаш тази тема означава, че всичко ти е о'кей. Разбираш го като нередно, значи не си опасен, за което ние много се радваме.
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  4. #4
    NomNomNom
    Поста ти ме закова стабилен е
    Прав си заглавието е неточно също така самата тема не е написана със много смисъл също така не се притеснявам за себе си нито заглавието се отнася за мене.
    Исках да видя мнението на хората за тия работи мерси за отговорите
    няма да се травмираш, ако видиш размазана жена на пътя.
    Всъщност когато бях на 7 години пречукаха един като го блъснаха с кола на булевард мисля, че всъщност тогава вече се бях травмирал не много, ама ми беше гадно и беше за последен път...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си