.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 57

Тема: mtel

  1. #1
    Мега фен Аватара на Petrow
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Барселона
    Мнения
    6 483

    mtel

    Случайно някой да знае за голяма сметка на мтел може ли да се плати на няколко вноски ?

  2. #2
    Мега фен Аватара на GD
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Варна морето сините вълни
    Мнения
    31 518
    Оф от тия ми е толкова писнало.. еми на вноски няма как. А и толкова те лъжат че просто нямам думи вече... Освен ако ти е голяма сметката и се съмняваш в нея се обади на оператора в София.

  3. #3
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Те се насраха за сметките, които пуснаха за януари.Ще ти спрат телефона със сигурност, но плащай на части и като се изплатиш ще ти го пуснат. Аз също плащам така, но с последната ми сметка ще получат и заявление за пренасяне на номер при друг оператор.

  4. #4
    Мега фен Аватара на Petrow
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Барселона
    Мнения
    6 483
    Незнам кво става ама 202 лв сметка ;х[/i]

  5. #5
    Мега фен Аватара на GD
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Варна морето сините вълни
    Мнения
    31 518
    Цитирай Първоначално написано от Petrow
    Незнам кво става ама 202 лв сметка ;х[/i]


    Може ама трябва да си пуснеш жалба и се обади да видиш първо как са те таксували!!!!

  6. #6
    Аватара на Jeuelle
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    Blondeland
    Мнения
    2 138
    Аз 3 месеца не получавах фактури и накрая 300 лева сметка. Мама им мръсна ...
    Hey ! Mr Tambourine Man, play a song for me,
    In the jingle jangle morning I'll come followin' you..

  7. #7
    Мега фен Аватара на Petrow
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Барселона
    Мнения
    6 483
    гледах е-фактурата 40 50 смс с добавена стойност ;хх то проблема е че аз найстина съм пращал ама чак 40 смс а й миналият месец 100 лв сега 200 ебаси.. :х

  8. #8
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Драсни едно писъмце до комисията за защита на потребителя.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  9. #9
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Още нещо важно. При подаване на жалба към МТел задължително искайте да получите входящия си номер, иначе жалбата не е заведена и няма да й обърнат внимание.

  10. #10
    Аватара на VaMpiRKaTaaa
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    София
    Мнения
    2 652
    Цитирай Първоначално написано от Jeuelle
    Аз 3 месеца не получавах фактури и накрая 300 лева сметка. Мама им мръсна ...
    И мен ми се случи същото,преди 2 години ,но с глобул.
    Сега в мтел,правят някакви страхотно големи начислявания.
    Аз бях чула,че от другите оператори нарочно правели някакви спънки на мтел,зада привличат клиенти те.
    Но до колко е вярно не знам.

  11. #11
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Не е вярно. МТел сами се наакаха със смяната на софтуерната си платформа. Вече изплуват, но недоволните клиенти са много. Моя договор с МТел е до Юли, но предизвестието ми вече е написано.

  12. #12
    Mtel много се изложиха с тия фактури ! Масово хораата получават големи сметки за плащане.И тая игра по нова телевизия с ЕГН-тата дето я водеше Ники Кънчев са я организирали Мтел за да си попълнят базата данни щото нали преди няколко месеца имаха срив в билинг системата !

  13. #13
    Голям фен Аватара на daru6a1
    Регистриран на
    Feb 2009
    Мнения
    999
    Освен че са големи мошенници другo не мога да кажа ..

  14. #14
    Много наши познати имат надчислени сметки, бих казала огромни сметки, а след като обжалват или не им се връща нищо или им се връщат мизерни пари от типа на 10 лв. доколкото съм информирана обаче сметки се надчисляват на хора които плащат големи такива и то редовно, аз примерно гледам да не надвишавам дадена сума, така ако ме излъжат веднага ще се усетя така, че внимавайте

  15. #15
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Това с начисляването на допълнителни суми само за тези, които имат тлъсти сметки, не е съвсем вярно. Рекетират наред.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  16. #16
    хахах вижте на един моj познат сметката и тогава говорете

    [/url][/list][/list][/code][/quote]

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от Petrow
    Незнам кво става ама 202 лв сметка ;х[/i]
    Ти си добре...на теб не са ти цъкнали още една нуличка помежду двойките,макар и да имаш супер много безплатни минути и не толкова дълги разговори та да оправдаят сумата...
    Според мен въртят някакви измами,ама не знам каква точно им е играта..Ето примерно от почти две седмици не можеш да си провериш текущата сметка нито от автоматичното меню,нито от човек там...
    Да не говорим за идиотската им игра 8888,която накара непознати хора да се намразват и да спорят на кой му е по-важно неговото....

  18. #18

    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    софия
    Мнения
    13
    Боже супер големите измамници са на мене ми дойде 200 лева сметка като не си бях вкучвала телефона 3 седмици и на мене ми нулират сметката на 14 проверих си я на 12 и ми беше 3 и нещо на 14 ми викат 200 лева ... ;хх
    Жените изискват толкова, колкото дават. При мъжете този баланс липсва. ♥♥

  19. #19
    Мега фен Аватара на darkPaladin
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    планета на маймуните
    Мнения
    3 095
    първата вноска трябва да е 33% от общата сума после плащаш по колкото искаш ама гледай да се изплатиш
    ОДИН!!!

  20. #20
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    Офф последната ми фактура беше надценена 10 пъти ( не се шегувам! ) и дойде с 4 месеца закъснение. Отидох, развиках им се, че за трети проклет път вися на опашка, за да им оправям бакиите, а тая ми вика " Ама не викайте, те нещата с викане не се опрявят", а пък аз " Ами, те явно и иначе не се орпавят!!!"
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  21. #21

    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Бургас
    Мнения
    1
    Месец Май дойде, а още не е излязла фактурата за Март. Накрая.. плащайте накуп. Преди нямах оплаквания от Мтел, но в последните месеци тотално се осраха

  22. #22
    Ако реша да се откажа от номера ми и не изплатя сумата ще получа предупредително писмо за съда. Въпроса е че съм пълнолетен, но нямам никаква собственост. Може ли да ми направят нещо?

  23. #23
    Имах сметка 150 лева и това като , чели са те набелязали след това всеки месец 150 , нито падна , нито се покачи тая сметка бахти хората!

    Пък , ако говоря 150 лева аз трябва да не си оставям телефона на масата!

  24. #24
    М-Тел са най-големите измамници!

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от ElenaGilbert
    хахах вижте на един моj познат сметката и тогава говорете

    [/url][/list][/list][/code]
    [/quote]

    оф това не му е реалната сметка , то и без това си пише отдолу колко е стойността на фактурата .. 24 лв и нещо ли беше , а тва 8000 и нещо си е интернета най-вероятно, (той е на неограничен) но въпреки това те си водят отчет колко нет си изразходил за месеца и накрая естествено ти го приспадат. Аз съм също така, и бях навъртяла 27 000 и нещо си .

    П.С. еми да, и аз за 3 месеца имам 360 кинта да плащам но ще си пускам жалбата.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си