.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 44
  1. #1
    Мега фен Аватара на Mi6inka
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    4 303

    Споделете за 19

    За всички, които са минали 19тата си година (или в момента я карат)
    Как се чувствате? Или как сте се чувствали?
    Случи ли се нещо по-специално, когато бяхте на 19?
    С какво ще я запомните..
    ..и всичко останало, което се сетите по темата!


    П.с. Днес навършвам 19 и се сетих да пусна такава тема

  2. #2
    Мега фен Аватара на GD
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Варна морето сините вълни
    Мнения
    31 518
    Честит рожден ден тогава да си жив и здрав и каквото си пожелаеш да ти се сбъдне. Ами какво ставаш по мъдър колкото повече растеш, няма нещо специално което да се случи ти сам трябва да си го направиш

  3. #3
    Мега фен Аватара на Mi6inka
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    4 303
    Благодаря ти, много!
    А иначе...да, всичко е каквото сам си го направиш...но нали знаеш как понякога на човек му се случват неща, които остават трайно в съзнанието му и ги помни вечно, които го променят. Примерно аз, когато се сетя за моите 16 години, ясно ми изпъкват ужасни спомени, от които все още ме побиват тръпки...

  4. #4
    Мега фен Аватара на GD
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Варна морето сините вълни
    Мнения
    31 518
    Е така сещаш се ама понякога като се сетиш какви глупости си правила и сега като се замислиш само си викаш: Боже колко малка и глупава съм била.

  5. #5
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Случи се. Не ми стигна бала за ТУ София и на есен с песен към родната казарма
    Другото, което ми се случи на 19 е незабравимото американско лято на 94-та. То беше едно пиянство и едни радости до зори.

  6. #6
    Мега фен Аватара на Mi6inka
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    4 303
    нищо де, всяко зло за добро казали хората )
    Трябва да бъдем позитивни!

    И иначе, да...не е истина просто колко много се пораства за 2-3 години

  7. #7
    Мега фен Аватара на GD
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Варна морето сините вълни
    Мнения
    31 518
    Времето просто толкова бързо минава че докато се обърнеш и хоп 3-4-5-6 години са минали....

  8. #8
    Мега фен Аватара на Mi6inka
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    4 303
    така е, сякаш ония ден бях в началото на гимназията и имах притеснения за това, дали ще се справя, дали ще се чувствам добре на новото място, а сега...съвсем различни и други неща, които дойдоха толкова бързо...

  9. #9
    Мега фен Аватара на 3oPuTy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    в сърцето на едно момче ... (sun)
    Мнения
    6 912
    Аз пък на 12-ти навърших 20 години
    А с к'во ще запомня 19-я ... Ами мразех го!!!До последно бях решила да прекарам целия ден вкъщи с изключени телефони и компютър ... Бях в няк'ва ужасна депресия Е в крайна сметка моя (вече бивш) успя да ме накара да излезем и си прекарах супер с най-близките ми приятели
    А иначе ще я запомня с обиколката ми из България с въпросното момче С това,че решихме да запишем една и съща специалност и още 4 години и половина ще сме заедно
    http://vbox7.com/play:f64c99f309
    Шофирай разумно - стигни жив!!!

  10. #10
    Мега фен Аватара на Mi6inka
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    4 303
    Цитирай Първоначално написано от 3oPuTy
    Аз пък на 12-ти навърших 20 години
    А с к'во ще запомня 19-я ... Ами мразех го!!!До последно бях решила да прекарам целия ден вкъщи с изключени телефони и компютър ... Бях в няк'ва ужасна депресия Е в крайна сметка моя (вече бивш) успя да ме накара да излезем и си прекарах супер с най-близките ми приятели
    А иначе ще я запомня с обиколката ми из България с въпросното момче С това,че решихме да запишем една и съща специалност и още 4 години и половина ще сме заедно


    значи, може би, това не е края

  11. #11
    Това, с което ще запомня моите 19 години е: работа през лятото, купони до 06 сутринта, пак на работа и виждах нашите 1-2 в седмицата. После кандидастуденски изпити, очакване на резултати...абе весело беше!
    Междудругото, по-тежко изживях не 19-та ми годишнина, а 20-та. Тогава имах чувстовото, че Съдбата ме мрази-стоях си в къщи - два реда сълзи, три реда сополи...докато моите добри приятели не ме измъкнаха от къщи и не отидохме на дискотека, където си изкарах приказно. Благодаря ви приятели!

  12. #12
    ..
    Търсещият щастие е като пияния,който не може да намери пътя към дома си,но все пак знае,че има дом! ;]

  13. #13
    Мега фен Аватара на Mi6inka
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    4 303
    Цитирай Първоначално написано от nikitka_
    За 19-ия ми рожден ден с приятеля ми отидохме в Париж.Иначе нищо особено и специално,вече усещам,че безгрижния ми живот свършва,което пък ме кара направо да се депресирам!Искам да съм на 15

    наистина имаш чудесен спомен..късметлийка си

  14. #14
    Голям фен Аватара на s40t4
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    635
    Аз на секи ден ден си викам, че остарявам

    Чуечц с две разбити яйца и един черпак

  15. #15
    ..
    Търсещият щастие е като пияния,който не може да намери пътя към дома си,но все пак знае,че има дом! ;]

  16. #16
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Французите са големи шовинисти (то дори самата дума е френска ) и предпочитат да говорят само и единствено на собствения си език. Към немския и английския имат предразсъдъци по определени исторически причини. И все пак младите французи са малко по-отворени към английския.

    До Лувъра мръднахте ли? Надявам се не сте пропуснали и Триумфалната арка и Музея на модерното изкуство Помпиду.

    19-тия ми рожден ден беше тежко алкохолен, но си прекарах страхотно. Оттам нататък година беше студентска.
    Welcome to the Jungle...

  17. #17
    Мега фен Аватара на Mi6inka
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    4 303
    Страхотни сте! Някак си .. ми харесва да чета за вашите 19... не знам, но скоро ги навърших и знам,че тази година точно ми предстоят много промени и важни избори и... непознатото ме плаши...винаги ме е плашело За това ми харесва да чета за вашите 19, независимо дали ( защото почти сигурно е, че няма ) ще ми се случат подобни неща

  18. #18
    Супер фен Аватара на miShle
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    1 034
    Ох и аз ги навършвам тази година .. и просто ми звучи толкова страшно, за първа година не искам да ми идва рдто. Някак след 18 всичко ми се губи .. не е интересно вече да ставаш голям,защото всъшност одъртяваш ...
    Цитирай Първоначално написано от blq_blq
    Ние обичаме да се чукаме мързеливо, докато аз чопля семки, а той решава кръстословица.
    Цитирай Първоначално написано от smile98
    Не съм кифла .. Мразя кифлите!!! Тфа и да не ме познавате трябва да го знаете! Анти-кифла съм!! Няма спор по тая тема !!!

  19. #19
    Изооооооооооообщо не помня кога съм била на 19 или к'во се е случвало тогава. Помня единствено по класове, по курсове и тн.
    Сякаш е било преди цяла вечност.
    Да не говорим, че вече n-поредна година съм на 19...така че всичко си е нормално.
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

  20. #20
    Мега фен Аватара на Mi6inka
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    4 303
    Цитирай Първоначално написано от sh3_1s_7h3_0n3
    Изооооооооооообщо не помня кога съм била на 19 или к'во се е случвало тогава. Помня единствено по класове, по курсове и тн.
    Сякаш е било преди цяла вечност.
    Да не говорим, че вече n-поредна година съм на 19...така че всичко си е нормално.




    и ти си добре, обаче... така и трябва....защо да взимаме живота насериозно, нали..и без това няма да излезем живи от него

  21. #21
    Супер фен Аватара на Linns
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Милано
    Мнения
    1 277
    Много ми е омръзна, не знам.. Числото 19 никога не ме е кефило, а като ги навърших направо ми идеше да ревна, защото вече не бях на 18.. Някак си в моите очи 18 са си 18, пълнолетие и т.н, а 19 значи вече че си надйопал сериозно в живота и тряя да почнеш да праиш нещо, да мислиш за бъдещето и такива неща.. Не ги харесвам, но си е чисто лично.. Не мисля, че годините имат някакво влияние над изживяванията и тем подобни, затова не мога да кажа че нещо което ми се е случило е зависимо от това че съм на 19 или на 18, или на 20, няма значение..

  22. #22
    Супер фен Аватара на Verminaard
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Чирак-магесник от Льолин 4.
    Мнения
    2 536
    Абе,на 19 се чувствах точно както на 20 и на 21 - напълно отговорен пред закона. .Иначе е все в аналното отверстие.Реално погледнато на 19 си точно толкова тъп колкото на 20,интелектуалният прогрес е,на практика,не съществуващ.

    Sanity is for the weak
    Продъжение на гордата регистрация от 26.12.2006та с 3600+ поста.
    Кофата -> /кофата/ -> /к/ | Кофата = Bin | Bin -> /bin/ -> /b/ @_@

  23. #23
    Аз в момента съм на 20 години и мога да се съглася с повечето от вас , че с годините рождените дне стават все по депресиращи . Моята 19-годишнина мина много емоционално . От много лошо , към много хубаво и все така се мешеха . Кофти беше , че имах веднъж в живота си един сексуален проблем точно на тази възраст , но не искам сега да обръщам темата към това . Моя съвет е жвиеете ден за ден и не му мислете . Все пак сте още много млади няма нужда да се депресираме

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от Garvanec
    Аз в момента съм на 20 години и мога да се съглася с повечето от вас , че с годините рождените дне стават все по депресиращи . Моята 19-годишнина мина много емоционално . От много лошо , към много хубаво и все така се мешеха . Кофти беше , че имах веднъж в живота си един сексуален проблем точно на тази възраст , но не искам сега да обръщам темата към това . Моя съвет е жвиеете ден за ден и не му мислете . Все пак сте още много млади няма нужда да се депресираме
    Един приятел казва: "Само циганите живеят ден за ден!" и е много прав

  25. #25
    След , като не си разбрал смисъла на думите ми не се обаждай не подготвен...и внимавай малко с поговорките .

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си