.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Не мога да сийдвам!

    Здравейте. Използвам utorrent 2.2 както на лаптопа, така и на компютъра. Преди сийдвах най-спокойно и рейтингът ми в замунда беше около 4,5 ...Вече е 2.513!!! След като открих, че не мога да сийдвам пробвах и с bitcomet, но отново нямаше резултат. Не е нормално след като в 9 часа тегля един сериал и към 10 часа вече е сред 10-те най-активни торента, аз да съм качил някакви си 20-30 мб (а една приятелка да е качила 4 гб). Така е с почти всичко, което тегля. Чак вчера съм качил някакви си 600 мб (незнайно как???) Нито интернетът ми е слаб, нота компютърът бавен. МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ!

  2. #2
    Супер фен Аватара на radeberger
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    1 334
    Когато изтеглиш торент с много сийдъри е нормално да сийдваш малко. Ако никоган не можеш да сиидваш си преинсталирай Utorrent - a. Може нещо да се е бъгнало.

  3. #3
    Голям фен Аватара на skuck
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    993
    Торент клиентите имат настройки за скороста и за броя на сийдваните задачи - поразрови се. Освен това, може от доставчика да е ...
    Хаквам PlayStation 2 и 3 - Soft Mod - PS2 - 10 лв. ; PS3 - 30 лв!!!
    Хаквам/Ънбриквам PSP 1000/2000 (старо дъно) - 10лв!!!
    Хаквам PSP 2000/3000/GO (ново дъно) - 10 лв!!!

    Пловдив/Добрич
    Скайп - zeamgo
    GSM: 0883471335; 0896842527

  4. #4
    Когато изтеглих този торент той беше току що пуснат. После станаха повече сийдъри. С тази моя приятелка сме на един и същи доставчик, но тя е с bitcomet. Преди време като сийдвах в сравнение със сега няма нищо общо просто Не знам какво се е променило от тогава, освен че вече съм с нова версия на utorrent, но мисля, че това започна още като бях със старата версия. Ще пробвам да го преинсталирам или да си сложа друга програма, но вече го направих.

  5. #5
    ми незнам,просто си правя реитинг
    DarkOrbit е онлайн браузър базирана игра компанията Bigpoint. Той е тук от ноември 2006 г. и посочва, че над 52 милиона регистрирани потребители. Той е на няколко езика по целия свят.

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от cvitiogi
    ми незнам,просто си правя реитинг

    Стига спам. Или давай полезни коментари или не давай коментари.

    Може да не можеш да сийдваш докато теглиш. Тоест да си с асиметрична връзка. И ако запълниш лимита с даунлоуд не можеш да ъплоудваш. Или пък може просто да няяш късмет Все пак си ъплоудвал 600мб.

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от GregoryHouse
    Цитирай Първоначално написано от cvitiogi
    ми незнам,просто си правя реитинг

    Стига спам. Или давай полезни коментари или не давай коментари.

    Може да не можеш да сийдваш докато теглиш. Тоест да си с асиметрична връзка. И ако запълниш лимита с даунлоуд не можеш да ъплоудваш. Или пък може просто да няяш късмет Все пак си ъплоудвал 600мб.
    и аз не можех да сиидвам в началото,ма към 1-2 часа след като торента е готов,почваше сиидването!!!
    DarkOrbit е онлайн браузър базирана игра компанията Bigpoint. Той е тук от ноември 2006 г. и посочва, че над 52 милиона регистрирани потребители. Той е на няколко езика по целия свят.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си