.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 34 от общо 34

Тема: промяна..

  1. #26
    Мега фен Аватара на britzy
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    In Lady Gaga's Starstruck 8-)
    Мнения
    3 755
    Е вие пък сте принцеси нали,щото

    Никой не ви е питал за това как изглежда?Ако беше така-темата би се казвала "Дайте ми най-точни епитети за външността"
    Аман от псевдо кучки
    Има само едно мнение-МОЕТО


    Uploaded with ImageShack.us

  2. #27
    Цитирай Първоначално написано от britzy
    Е вие пък сте принцеси нали,щото

    Никой не ви е питал за това как изглежда?Ако беше така-темата би се казвала "Дайте ми най-точни епитети за външността"
    Аман от псевдо кучки

    ЕВАЛА МАЦКА!

  3. #28
    Амааааааа молявиииииии аз нито съм коза,нито съм грозна,за разлика от някой тъпачки като вас и какво трябва да си сложа 5 тона ф.д.т.да си сложа червено червило и сенки и да приличам на циркаджийка
    ПЛОВДИВ

  4. #29

  5. #30
    Вземи си нещо за по-обемни устни.

  6. #31
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    908
    Направи си косата на етажи, или поне си прави обем нещо така ти седи някак сплескано, а за кичури наистина нещо по-тъмно.
    Хора много , Човеци малко !

  7. #32
    искамм да си купя приставка за обем ,но в моя град няма ,за да не се налага да я тупирвам,защото косата ми е много дълга ... а и с преса и молив става много добре за къдриците (скоро ще си копувам някаква маша)а за етажите и аз мисля тъка,че ще ми отива
    ПЛОВДИВ

  8. #33
    Голям фен Аватара на mecheeeee
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    915
    Цитирай Първоначално написано от gerilovedani
    ...и аз мисля тъка,че ще ми отива
    незнам дали тЪка ще ти отива , но скоро беше пуснала същата тема ...

  9. #34
    Мега фен Аватара на FuckingFreak
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    3 869
    Тая приставка за обем адски изкуственото стои, още повече ако всеки ден си с нея. По-добре си подкъси косата (даже мисля че и до раменете би ти отивала, но това е друг въпрос) и си я направи на етажи, така няма да ти е толкова тежка и ще ти държи ако я топираш. Също така ползвай някакви средства за подхранване, изглежда като оставена 'на произвола на съдбата' тази коса, също така косъмът ти ми изглежда малко тънък.
    ...но във тебе като рана
    ще пари мисълта, че две неща
    не можеш никога да си възвърнеш:
    Живота да избавиш от смъртта
    и времето назад да върнеш!

    "Защо те нямаше толкова дълго време?"- попитал Питър Пан.
    "Ти никога не ми даде причина да се върна. Винаги бях там, когато имаше нужда от мен, но никога не показа колко важна съм за теб. Сега е различно. Ние сме различни. Но аз все още се усмихвам."- отвърнала Тинкърбел.
    "Защо?"
    "Просто защото.. сега е твой ред да ти липсвам."

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си