.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Имам голям проблем

    За жалост мога да запомня това само което ме интересува интересно ми е и ме кара да бъда щастлив.
    Мога да го дефинирам асоциирам и обоснова без никакъв проблем в няколко аспекта.
    НО нещо което трябва да науча но неми е интересно и 5 пъти да го прочета , уви промяна няма немога да го запомня и това е.
    Това нещо много ме притеснява при положение че трябва да следвам но незнам дали ще се справя за напред.
    Единствения начин мисля че е да се понапъна повече но надали ще има ефект освен ако не го съпоставя с нещо подобно но незнам как компютърния език се
    съпоставя с нещо.
    Но мога да филосоствам по много теми без никакъв проблем да оспорвам с часове и накрая да изляза прав поради намирането на фактори без изобщо да бъде
    да бъде помислено че те съществуват и могат да повлияат на компонента който се обсъжда.
    Дори сам написал доклад с 10 причини поради които да неживеем в New York (неса само 10 но за момента за тях се сетих)
    само защото едно момиче ми оспори и се наех да и дам доказателство.
    Имам и голям проблем с това да гледам хората отгоре и винаги да им намирам косури които всъщност са си верни.
    В интерес на истината за 5 мин. доказах на 1 момиче че знам каква е без дори да сме си говорили и тя остана
    без думи защото познах(в случая бях прав).
    Ебати каде ми е проблема бе.

  2. #2
    Нещо като Малкълм.

  3. #3
    Аватара на VaMpiRKaTaaa
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    София
    Мнения
    2 652
    Много позната история...
    Нямаш никакви проблеми.
    Някой път обаче,в отделни случаи по-добре да не показваш,че знаеш толко много,защото те разпват на кръст.
    А и ,не е хубаво на всяка цена да го правиш.
    Иначе и аз съм го правила този номер.Веднъж със сестра ми сме спорили за дадена тема от 21;00h до 5 сутринта. И накрая аз излезах правата.

  4. #4
    Направо ти съчуствам как си удържала до 5 сутринта.
    Последния ми дълъг спор беше скоро около 1 час накрая се ядосах и си тръгнах но бяха четирима срещу мен при което на другия ден обсъдих въпросната тема с двама юриста и разбрах не че само съм бил прав ами и те (въпросните 4) са доста далеч от истината.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си