.

Виж резултатите на анкетата: Бихте ли пробвали тройка?

Гласували
375. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Да

    259 69,07%
  • Не

    85 22,67%
  • Може,но след четвъртото голямо...

    31 8,27%
Отговор в тема
Страница 1 от 7 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 173

Тема: Тройка..

  1. #1
    Аватара на Elisaveta7
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Бургас
    Мнения
    9

    Тройка..

    Здравейте,
    Предложих на приятеля ми да правим тройка с момиче или момче,но той нещо се дърпа.Опитах се да поговоря с него и да му обясня,че няма от какво да се притеснява и че нищо няма да промени в отношението и чувствата ми към него.Обаче той пак неговата си знае..казва,че щом съм искала нещо такова явно не ми е достатъчен,че ми е омръзнал.Няма такова нещо..просто ми се искаше да пробваме нещо ново и забавно.Дайте някакъв съвет как да постъпя или идеи как да го убедя?Да продължавам ли да настоявам или да си замълча и просто да го оставя недоизживяна фантазия

    xoxo
    Захир - нещо, което сме докоснали или видели веднъж и никога повече не можем да забравим, изпълващо мислите ни до такава степен, че ни довежда до лудост.

  2. #2
    Аватара на VaMpiRKaTaaa
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    София
    Мнения
    2 652
    Като неиска защо го караш на сила?
    Аз лично не бих приела тройка.

  3. #3
    Бих си помислила същото като приятеля ти. Трябва да му го поднесеш деликатно, с много доводи, че е просто разнообразие, а не че си незадоволена. А пък да искаш тройка с момче си е направо удар под кръста за един мъж, според мен.

    По едно време и аз исках тройка (с момиче). Приятелят ми не реагира никак. Нито беше обиден, нито въодушевен, само каза наистина добре да си помисля. Скоро прочетох в някакво списание следното: "Фантазиите, които трябва да си останат фантазии, ако искате връзката ви да се получи" ... едно от нещата беше тройката във всичките и вариации. От тогава окончателно съм се отказала от тройката.

    Та, авторке, ако връзката ви е сериозна, моят съвет е, не го правете. Ако ще има любов, тя трябва да е между двама души.

  4. #4
    Аватара на Elisaveta7
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Бургас
    Мнения
    9
    kremen4e мерси за съвета.Аз деликатно му го поднесох,доколкото е възможно и му ги обясних тези неща.А що се отнася до връзката ни - да сериозна е и то доста.Май ще трябва да се жертвам в името на любовта
    Захир - нещо, което сме докоснали или видели веднъж и никога повече не можем да забравим, изпълващо мислите ни до такава степен, че ни довежда до лудост.

  5. #5
    И аз съм опитвала да му спомена,но той ми казва,че ако искам ще се примири.Обаче за нещо такова - и двамата трябва да имат желание.По-добре не настоявай,а и наистина е възможно да ти стане неприятно,като го видиш с другата...
    Както и да е,май ще си останем с фантазиите

  6. #6
    Повече от фен Аватара на galin4o0o
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Moscow,Russia
    Мнения
    368
    Интересно от страна на твоя приятел :} Аз бих пробвал 3-ка с приятелката ми и друго момиче ..ама да дам момичето си и на някой друг това няма как да стане...като цяло като си представя..все едно ще ме е** мен .. :] Тя е част от мен :} Мое мнение ;p
    Love! And may God bless you all !!

  7. #7
    Мега фен Аватара на GossipGirl89
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    София
    Мнения
    3 959
    Постави се на негово място. Не е много приятно пред очите ти някой друг да оправя гаджето ти, нали? Щом не искам не го карай на сила - това може само да влоши връзката ви.

    Аз лично на тоя етап не одобрявам тройките. Не искам да се заричам и да казвам "никога", защото все пак нищо не се знае. Може някой ден да ми хрумне нещо друго макар че се съмнявам
    Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!

    Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

  8. #8
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    Ако връзката ми не беше сериозна и не изпитвах толкова силни чувства към партньора можеше и да се навия. Но на този етап - не. Мисълта да го гледам с друга ми е непоносима. А и не изпитвам желание да правя секс с друг/а.


    Към авторката - не го карай да прави нещо, което не иска. Той достатъчно ясно ти е показал мнението си по въпроса. Ако настояваш може да го обидиш и/или да се скарате. Не мисля, че си заслужава.
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от galin4o0o
    Интересно от страна на твоя приятел :} Аз бих пробвал 3-ка с приятелката ми и друго момиче ..ама да дам момичето си и на някой друг това няма как да стане...като цяло като си представя..все едно ще ме е** мен .. :] Тя е част от мен :} Мое мнение ;p
    Подкрепям мнението ти

  10. #10
    Супер фен Аватара на MarkKnight
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    София
    Мнения
    1 821
    ти си на хероин

  11. #11
    Аватара на ozzy
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    София
    Мнения
    519
    Мда що не ма само ако са 2 момичета
    Exorcism !

  12. #12
    Аватара на tekulla
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Golden sands
    Мнения
    38
    Да. С двама или трима мъже. Тожа ми е малка мечта да пробвам един ден.

  13. #13
    аз съм правил... таман с двете си ръце едновременно

  14. #14

    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Каварна
    Мнения
    43
    Разнообразието е хубаво нещо Но нека интимното да си остане за вас

  15. #15
    Elisaveta7, за съжаление не всеки е с такова развито сексуално въображение като нас. Има хора които цял живот не правят нищо не стандартно. Това не означава че и ти трябва да се примириш с тази идея. Просто намери начин да му представиш идеята по-добре. Да гледате малко клипчета онлайн заедно с подобни истории и ако пак не иска - намери си някой който да иска.

  16. #16
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Ако това не е единственото разминаване в интересите ви - няма да изкарате дълго.
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  17. #17
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Varna
    Мнения
    1 710
    Винаги съм обичал тройка кебапчета

  18. #18
    Голям фен Аватара на kiki1991
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Ловеч/В.Търново
    Мнения
    988
    на тоя етап не понеже съм в сериозна връзка и не бих си го и помисляла..но ако имам несериозна връзка може и да пробвам

  19. #19
    Тройка е най-добре ако нямаш сериозни отношения с никой. Никой не иска да гледа как чукат приятелката му

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от shitman
    Elisaveta7, за съжаление не всеки е с такова развито сексуално въображение като нас. Има хора които цял живот не правят нищо не стандартно. Това не означава че и ти трябва да се примириш с тази идея. Просто намери начин да му представиш идеята по-добре. Да гледате малко клипчета онлайн заедно с подобни истории и ако пак не иска - намери си някой който да иска.
    Бахти тъпака си.

    ПТ: Като не иска, не иска..и 2мата можете да си го направите достатачно интересно..помисли.
    Има хора, които не можеш да спреш. Появяват се в живота ти обречени да го напуснат. Прегръщаш ги много силно, но най-доброто, на което можеш да се надяваш е да ги забавиш малко..

  21. #21
    Аватара на SonyaPld
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    127
    На мен хем ми се иска,но от друга страна ме е страх някак.

  22. #22
    Супер фен Аватара на djipsito
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    2 918
    Не е казано, че ще си до гроб с приятеля си, така че не мисля, че е голяма загуба ако не направите тройка... Някой ден ще пробваш.
    Странно е да гледаш как гаджето ти чука друга... Щом ви е сериозна връзката, може и гадно да ти стане.. После няма ли да се филмираш, че с нея му е харесало повече и т.н.. ? А ако след тва се виждат тайно ? Ако го направите може да почнеш да се съмняваш в него, от там ще дойдат и други проблеми и караници и накрая ще се разделите заради едната сексуална фантазия..

    Споко, няма да ти умре фантазията, едва ли умираш след 6 месеца и едва ли идва края на света...ко си се юрнала толкова ?

  23. #23
    Тройка ми е мерак, ама да не е с гаджето, с чуждо съм по навит
    Kъм автора, като ти е зор да правиш тройки, по-добре го зарежи момчето да не се мъчи по теб, дори и да го навиеш това няма да направи чудеса с връзката ви.

  24. #24
    Фен Аватара на Tennnnn
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Майна city
    Мнения
    238
    Най разумно е да си поговорите двамата , и да се разберете..

  25. #25
    Бахти кви са тия маже откават тройка с 2 чочки аз пък винаги на някви задръстени кучки попадам където не искат тройки нито в газа ;@

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си