.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    паркиране в центъра на СофиЯ

    Здравейте!
    Може бии въпросът ми ще ви се стори глупав, но търсих из интернет и нищо, отговарящо на него, не успях да намеря.Та след като има синя зона, която важи през деня, ако не се лъжа до 20:00.
    Ta въпросът ми е какво трябва да направя, ако искам да паркирам в центъра през нощта?Смисъл без проблем си паркирам или просто не се очаква да го правя?
    Мерси много предварително и ако счетете за интересно можете да обсъждате въпроса за паркирането в София в тази темичка

  2. #2
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Ако си намериш място паркираш и никой не те закача. Внимавай само в колко ще си оставиш колата и в колко ще я вземеш. Хората със скобите са бързи. Сутринта до 10 минути след стартиране на синята зона са те закопчали.

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от dimitar_ak
    Ако си намериш място паркираш и никой не те закача. Внимавай само в колко ще си оставиш колата и в колко ще я вземеш. Хората със скобите са бързи. Сутринта до 10 минути след стартиране на синята зона са те закопчали.
    Значи е безплатно?Окей мерси много

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    Абе къде се намира този град "Софив"

  5. #5
    Повече от фен Аватара на Kurdokolenko
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Sofia City
    Мнения
    339
    Цитирай Първоначално написано от Nakadah
    Абе къде се намира този град "Софив"
    Не знам, ама явно е зле като София, щом и там има сини зони

    Иначе, в София сините зони "функционират" от 8:30 до 18:30(на места до повече). След изтичането на този период от часове, никой няма да ти търси каквато и да е отговорност, че си паркирал в/у синя зона.

    ПС: Това не важи за почивните дни - тогава сините зони са безплатни.
    Ho Ho Ho, I'm using tEh internet

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    Цитирай Първоначално написано от Kurdokolenko
    Цитирай Първоначално написано от Nakadah
    Абе къде се намира този град "Софив"
    Не знам, ама явно е зле като София, щом и там има сини зони

    Иначе, в София сините зони "функционират" от 8:30 до 18:30(на места до повече). След изтичането на този период от часове, никой няма да ти търси каквато и да е отговорност, че си паркирал в/у синя зона.

    ПС: Това не важи за почивните дни - тогава сините зони са безплатни.
    Като не ти харесва това нещо София си ходи на село при баба. Там няма сини зони и можеш да си паркираш жигулата(тая с емблема "BMW") на полята насред козете и кравите. Айляк ке ти.

    ПС: Поздравления на автоката че си редактира заглавието на темата, но с това главно "Я" какво се опитваш да намекнеш?

  7. #7
    Повече от фен Аватара на Kurdokolenko
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Sofia City
    Мнения
    339
    Цитирай Първоначално написано от Nakadah

    Като не ти харесва това нещо София си ходи на село при баба. Там няма сини зони и можеш да си паркираш жигулата(тая с емблема "BMW") на полята насред козете и кравите. Айляк ке ти.
    Ее, знам ги твойте практики, ама при мен няма да станат, нямам жигулка, пък и село нямам...5то поколение вече(че и преди сме нямали, ама туй друг въпрос)...някое друго гениално предложение да ми дадеш...може би да си купя Ауди А4 ?
    Ho Ho Ho, I'm using tEh internet

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си