.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 46
  1. #1
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218

    Хранителен режим.

    (07:30)
    3 цели яйца
    200 грама мляно говеждо месо
    2 филии хляб с масло
    2 чаши мляко

    (10:00)
    Половин сандвич, някакъв вид месо.
    1 варено яйце
    1 чаена чаша мляко

    (12:30)
    1 сандвич с месо
    Един сандвич със сирене
    2 чаши мляко
    Плодове

    (15:00)
    1 варено яйце
    3 резена сирене
    2 чаши мляко

    (18:00)
    300 грама говеждо месо (кайма)
    1 картоф на фурна с масло
    Салата и зеленчуци
    2 чаши мляко

    (21:00)
    Протеинов шейк в миксера 2 чаши мляко
    Половин чаша мляко на прах
    1 яйце
    Половин чаша сметана.

  2. #2
    Това малко на milk and squat ми напомня. Яко, но количествата мисля че са прекалено големи. Ако можеш да усвояваш по толкова, евала.
    http://vbox7.com/play:392c45b4
    My street fitness trailer^

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Това е хранителният режим на Arnold Schwarzenegger. 5000 калорий дневно и 300 + грама протеин на ден.

    Интересно ми е ако правя по 3 часа + на ден изтощителни тренировки дали ще имам видим прогрес?

  4. #4
    Супер фен Аватара на fatrat
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    1 233
    зависи как и какво тренираш

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Еми препоръчай горе-долу как и какво да тренирам

  6. #6
    Повече от фен Аватара на Kurdokolenko
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Sofia City
    Мнения
    339
    Сутрин мазно не се яде!!! Трябват ти бързи протеини, да възстановиш липсите, изчерпани по време на нощта.

    + това човек може да усвои максимум 50гр* протеин на хранене, на теб само 300те гр говеждо са ти 60+...прави си сметка, какво прави организма ти с излишъка.

    Шейка късно вечер, го изместваш в 00:00 и го правиш САМО от обезмаслена сметана



    *Става дума за натурално хранене, без взимане на допълнителни храносмилателни ензими и тн.
    Ho Ho Ho, I'm using tEh internet

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Еми аз питам за тренировките иначе режима ми се вижда extra

  8. #8
    Супер фен Аватара на fatrat
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    1 233
    Цитирай Първоначално написано от Kurdokolenko
    Сутрин мазно не се яде!!! Трябват ти бързи протеини, да възстановиш липсите, изчерпани по време на нощта.

    + това човек може да усвои максимум 50гр* протеин на хранене, на теб само 300те гр говеждо са ти 60+...прави си сметка, какво прави организма ти с излишъка.

    Шейка късно вечер, го изместваш в 00:00 и го правиш САМО от обезмаслена сметана



    *Става дума за натурално хранене, без взимане на допълнителни храносмилателни ензими и тн.
    1-во сутрин мазно си се яде! Не виждам тука друго мазно освен 10 гр маргарин/масло!
    2-ро http://lubomirivanov.com/3213 ето ти да четеш за усвояване на протеина! Излишъка се натрупва в тялото за по-нататък!
    Той взема протеини късно вечер (казеин) за да храни тялото си
    още въпроси ?

  9. #9
    Повече от фен Аватара на Kurdokolenko
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Sofia City
    Мнения
    339
    Цитирай Първоначално написано от fatrat




    1-во сутрин мазно си се яде! Не виждам тука друго мазно освен 10 гр маргарин/масло!
    2-ро http://lubomirivanov.com/3213 ето ти да четеш за усвояване на протеина! Излишъка се натрупва в тялото за по-нататък!
    Той взема протеини късно вечер (казеин) за да храни тялото си
    още въпроси ?
    Ся, не ми давай какво да чета и какво да не чета, щото тия работи съм ги учил и правил още преди 4 години. Мазното сутрин, забавя усвояването на протеина! И как да няма друго мазно, като яйцата са цели, млякото сигурно е 3.0%



    Относно усвояването на протеина - то си го пише, не знам какво го даваш

    При всички положения точен отговор не може да се даде, но в зависимост от всички изборени фактори, количеството може да варира между 20 и 60 грама
    ЕДИТ: От излишъка, може да се случат следните неща- да се изхвърли от организма(товарейки бъбреците) или да се преработи за добиване на енергия(при условие, че въглехидратите и мазнините са недостатъчни(пак товарим бъбреците, с евентуалната възможност ,да развием подагра))

    А късновечерната му порция, не съдържа само казеин, има и куп мазнини, които ще му спомогнат за качване на маса, ама в областта на корема и глутеуса(гъз, по нашенски)
    Ho Ho Ho, I'm using tEh internet

  10. #10
    Супер фен Аватара на fatrat
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    1 233
    хо хо и кой си ти, велики повелителю на яденетата, да кажеш ,че диетата на Мистър Вселена не струва? Аз тея неща си ги знам! И колкото цикли имам зад гърба си с такива яденета, мога да претендирам ,че съм добре запознат!

  11. #11
    Повече от фен Аватара на Kurdokolenko
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Sofia City
    Мнения
    339
    Ами като имаш цикли, сам можеш да видиш грешките на диетата - това не е нито НВД, нито ВмНВД, нито РБД, това е бясното плюскане в комбинация с очеИЗвадната незапознаност на автора, относно целите, които иска да постигне.
    Ho Ho Ho, I'm using tEh internet

  12. #12
    Супер фен Аватара на fatrat
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    1 233
    Тук се цели не ВМНВД или РБД , апросто калорий . Както знаеш (предполагам)) за да качвш ти тряббват повече калории от колкото изразходваш!

  13. #13
    Повече от фен Аватара на Kurdokolenko
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Sofia City
    Мнения
    339
    Аха, обаче:

    5000 калорий дневно и 300 + грама протеин на ден.
    +

    70-80 килограмов 17-18 годишен

    =

    Мега затлъстяването, ако ще да тренира по 1000 часа на ден.
    Ho Ho Ho, I'm using tEh internet

  14. #14
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    77 кила съм

  15. #15
    Супер фен Аватара на fatrat
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    1 233
    за една кикбокс тренировка отиват 1500-2000калории! Като сметнеш и BMR 1000-2000 * излизат 500-1000 отгоре
    *ако е по-мускулест!

  16. #16
    Повече от фен Аватара на Kurdokolenko
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Sofia City
    Мнения
    339
    Добре, ще го кажа така - смешно е, при условие, че аз се занимавам с бодибилдинг, тежа 100 килограма и използвам 3000-3500 калории на ден, той да се тъпче с 5000, а дори да не знае към кой спорт да се насочи.
    Ho Ho Ho, I'm using tEh internet

  17. #17
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Начосвам се към bodybuilding

  18. #18
    Повече от фен Аватара на Kurdokolenko
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Sofia City
    Мнения
    339
    Цитирай Първоначално написано от DownloadVirus
    Начосвам се към bodybuilding
    Тогава почваш с режима за качване,

    На ставане, ще удряш по един протеинов шейк(или 2-3 белтъка), късната закуска можеш да я направиш с овесени ядки + чаша мляко, ама тия огромни порции месо, ще ги ядеш х200 грама и ще ги разпределиш обяд, ранна вечеря и късна вечеря. В 00:00 ще вземеш шейк с обезмаслена извара(или казеинов протеин, ако имаш повече пари).
    Ho Ho Ho, I'm using tEh internet

  19. #19
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Цитирай Първоначално написано от Kurdokolenko
    Цитирай Първоначално написано от DownloadVirus
    Начосвам се към bodybuilding
    Тогава почваш с режима за качване,

    На ставане, ще удряш по един протеинов шейк(или 2-3 белтъка), късната закуска можеш да я направиш с овесени ядки + чаша мляко, ама тия огромни порции месо, ще ги ядеш х200 грама и ще ги разпределиш обяд, ранна вечеря и късна вечеря. В 00:00 ще вземеш шейк с обезмаслена извара(или казеинов протеин, ако имаш повече пари).
    Първо няма как да ям в 00:00 И протеина го взимам половин час преди да легна.Протеина е whey но като го сложа с млякото става казеин!
    Второ тия овесени ядки и часа мляко в даскало трудно ще стане!
    Трето тая извара

  20. #20
    Съгласявам се с колегата, че това хранене е крайно неподходящо за някой, който не е про. Само не съм съгласен за мазното сутрин - смятам, че е ок... това, че сутрин трябва да се набавя бърз протеин и бързи въглехидрати за запълване на гликогена и антикатаболен ефект е адски преувеличено.

    А самата идея да тренираш по 3+ часа на ден е повече от смехотворна. 40 минути на ден тренировка с висока плътност е повече от достатъчна, за да качваш при добро хранене. С тея 3 часа кортизолът ти ще е в небето. Недей набляга на количеството, за сметка на качеството.
    http://vbox7.com/play:392c45b4
    My street fitness trailer^

  21. #21
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Казвам ако това ми е режимът на хранене да правя 3 + часа ..Все пак Арнолд е правил по 5 часа на ден. 2 часа и половина сутрин 2 часа и половина вечер.

  22. #22
    Аве стига простотии. Идеята да подражаваш на Арнолд или което и да е про те обрича на провал.
    http://vbox7.com/play:392c45b4
    My street fitness trailer^

  23. #23
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Значи какво?Никъв шанс за прогрес така ли

  24. #24
    След време и ако си на анаболи тренирай както си знаеш - аз в тая сфера не съм компетентен. На това ниво обаче яж стабилно качествена храна (като принцип посоченото от теб хранене не е лошо) и цъкай базовите упражнения с различна интензивност, като вкарваш тук таме някоя изолацийка.
    http://vbox7.com/play:392c45b4
    My street fitness trailer^

  25. #25
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Натурално?Без анаболи не става ли?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си