Нормално ли е цената на един урок по математика (7 клас) да е 25 лв? Защото на мен ми се струва много (1 път в седмицата, 2 часа). И за тезеи, които ходят на уроци по математика - какво правите? Ние решаваме задачи, които изобщо не сме взимали в даскало или по-късни ще взимаме.