.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Кърпа на главата

    Здравейте,
    според вас каква е причината мъж да носи такава кърпа на главата си http://knightsofkentsfield.com/blog/...81&category=3?
    Интересно ми и съм виждал на човек, който се занимава с фитнес, доста здрав е, но съм забелязал, че е напълно епилиран, дори няма вежди.
    Вие какво мислите? Каква е причината?

  2. #2
    Аватара на Greennight
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    София
    Мнения
    3 779
    Да не му пече слънце ?

  3. #3
    От много години я носи, не вярвам да е само защото се харесва с нея... : (
    Ако има заболяване, не се връзва да тренира фитнес и да пие добавки...

  4. #4
    Повече от фен Аватара на SemperArdens
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    472
    връзката с фитнеса може да следствие от това, че зоби яко и е оплешивял от големите количества тестостерон, които си бие.

    всички други места където може да има окосмяване, като по-гъста брада, косми по гърба, гърдите и пр. - там то се засилва.

    твоя човек ако няма и вежди най-вероятно просто е роден така или има някакво заболяване, не се сещам как се наричаше състоянието;

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от SemperArdens
    връзката с фитнеса може да следствие от това, че зоби яко и е оплешивял от големите количества тестостерон, които си бие.

    всички други места където може да има окосмяване, като по-гъста брада, косми по гърба, гърдите и пр. - там то се засилва.

    твоя човек ако няма и вежди най-вероятно просто е роден така или има някакво заболяване, не се сещам как се наричаше състоянието;
    Аха, ясно, значи не ги бръсне умишлено...

  6. #6
    Повече от фен Аватара на SemperArdens
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    472
    едва ли. айде ръце, крака, глава, гърди, окей. ама чак веждите да си махне........

  7. #7
    Мерси за отговорите!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си