.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Да обсъдим доходите от интернет.

    Спукват ни от спам.Вие сте 999999 ни посетител и печелите безплатна чекия,спечелихте 1 000 000$ само си дайте всички лични данни и тем подобни глупости.
    Да кажем някакви доказани/изпитани начини за докарване на допълнителен доход от интернет защото съм сигурен че повечето от вас имат нужда.Пари винаги трябват .Да обменим малко опит за да не бъдем измамени.

  2. #2
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    Не цъкаш на банерите и не си даваш данните, семпло.
    If it wasn't for date rape, i'd never get laid.

    и last.fm-ец

  3. #3
    Пробвал съм PTC сайтове,малко съм разочерован,само няколко са напълно лигитимни и е трудно,но не невъзможно да се правят пари там.
    Тоя сайт http://www.odesk.com/ е нещо като jobs.bg ако имаш известни знания в областта на компютрите.Има хора които дават пари да пишеш по блогове или да правиш скриптове.
    Да не забравяме forex.com начин да спечелиш много или да си загубиш всички пари в акаунта.

  4. #4
    Е да ама все пак целта е да си докарваме по някой лев/долар/евро/паунд от горе...

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    Пари от интернет Кви са тея глупости?

  6. #6
    ако измислиш следващата голяма работа след facebook или twitter - ОК, пари от интернет.

    Другото е смешно и ще бъде заключена темата.

  7. #7
    Мега фен Аватара на ZipFail
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    3 364
    Покер, онлайн търговия, форекс(реално обаче тук си е чист хазарт и трудно се говори за печалба)

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си