.

Виж резултатите на анкетата: За или Против турските сериали ?

Гласували
68. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • За !

    15 22,06%
  • Против !

    53 77,94%
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 62
  1. #1
    Повече от фен Аватара на Greshka
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    415

    Турските сериали

    Какво мислите за турските сериали? Гледате ли ги или по скоро мислите, че не трябва да бъдат толкова излъчвани ?

  2. #2
    Голям фен Аватара на mokka
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    964
    Категорично съм против! Може да има 1-2, но пък те се оливат! Цяяяяял ден. Най-голямата глупост е как ги дават дори в прайм-тайма, вместо да дават сносни сериали. Жив пример - БТВ: от 8 Забранения плод, новия сезон на Отчаяни съпруги - в неделя следобед... Е...

  3. #3
    Като прочетох заглавието,ето това ми стана-

    Просто толкова ги мразя!!!!!!Обаче не ги мразя,защото са турски,а защото са сапунки!!!

  4. #4
    Супер фен Аватара на UNITED2
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Памплона
    Мнения
    1 178
    Аз съм ЗА но само по един в 20:00 часа,както преди бяха Листопад,Перла и т.н Имат си небивал рейтинг,нека го пускат тоя от 20:00 ама тия по цяяяяяяяяяял ден като се прибера в 1:30 от даскало та до 22:30 само турски сериали Дори не пускам ТВ-то просто стават противни !!! И всички са много кофти,баахти

  5. #5
    Супер фен Аватара на BladeDancer
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    2 290
    ПРОТИВ!
    Те ме отказаха от телевизията! Просто цял ден турски сериали. Ние в Мангалия сме ве ? Айде моля ви без да промивате мозъците на лелките и каките щото взеха да ги харесват тея мангали и ... утре ще учим децата си как Турция не ни е завладяла а просто ни е помогнала и че в Батак не се е случило избиване на населениеот а е имало мирен спор между мангали и Българи. И че Левски и Ботев са престъпници. Позор !
    ваУ рокс
    Grell

  6. #6
    Супер фен Аватара на psych0
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 019
    Цитирай Първоначално написано от BladeDancer
    ПРОТИВ!
    Те ме отказаха от телевизията! Просто цял ден турски сериали. Ние в Мангалия сме ве ? Айде моля ви без да промивате мозъците на лелките и каките щото взеха да ги харесват тея мангали и ... утре ще учим децата си как Турция не ни е завладяла а просто ни е помогнала и че в Батак не се е случило избиване на населениеот а е имало мирен спор между мангали и Българи. И че Левски и Ботев са престъпници. Позор !
    и аз съм на това мнение. против!
    Paint me a picture of eyes that never see
    With flashes of lightning
    that burn for only me

  7. #7
    Повече от фен Аватара на flower757
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Страната на мечтите...
    Мнения
    319
    Хем ги гледам, хем мисля, че не трябва да са чак толкова излъчвани .. Гледан Мечтатели и от време на време Забранения плод/него от липса н др./ ..Добре , айде .. почнаха с един .. ама не мисля, че е нормално по най-главните български телевизйи,целодневно да се дават турски сапунки .. както казаха по-горе- от 1 и 30 като почнат /по бтв/ , до 10 часа , с малки изключения!! Ами по нова-същата работа, че и по-зле .. Не трябва да завладяват българските екрани.. Таа ..да обобщя:Не съм ,,против,, , но не съм и ,,за,, .. да дават по 1-2 максимум ..

  8. #8
    Супер фен Аватара на radeberger
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    1 334
    Не ги гледам и ми е все тая. Против съм да ги дават в 20:00 часа. Адски глупаво е.

  9. #9
    Мега фен Аватара на Colouring
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    4 269
    Ми добре,да има 1-2 максимум там следобеда да си запълват времето,ама какво е това цяяяяяяял ден?Сутринта турски сериали,на обяд пак,вечерта да не говорим.И как може вечерта,хората се прибират от работа,пускат си телевизора и какво да видят-по уж свестните телевизии само турски сериали ми дават.И то е най-гледаното време.Вместо да пуснат някой стойностен филм.
    Аз съм 'за' да има 1-2 и то да се дават да кажем следобед,който има време и желание-да си ги следи.А вечерта като искаш да си пуснеш телевизора да не гледаш физиономиите на Али Реза,Ферхунде,Мехмед,Шефке и аз не знам още кой,а някой хубав филм(/предаване),който ще ти е интересен и от който ще научиш нещо.


  10. #10
    Супер фен Аватара на xWandereRx
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Сатурн
    Мнения
    1 784
    Цитирай Първоначално написано от Colouring
    Ми добре,да има 1-2 максимум там следобеда да си запълват времето,ама какво е това цяяяяяяял ден?Сутринта турски сериали,на обяд пак,вечерта да не говорим.И как може вечерта,хората се прибират от работа,пускат си телевизора и какво да видят-по уж свестните телевизии само турски сериали ми дават.И то е най-гледаното време.Вместо да пуснат някой стойностен филм.
    Аз съм 'за' да има 1-2 и то да се дават да кажем следобед,който има време и желание-да си ги следи.А вечерта като искаш да си пуснеш телевизора да не гледаш физиономиите на Али Реза,Ферхунде,Мехмед,Шефке и аз не знам още кой,а някой хубав филм(/предаване),който ще ти е интересен и от който ще научиш нещо.

    съгласна, по принцип изобщо не ми се иска да ги има, ама скоро едва ли ще ги спрат, поне да ги намалят малко
    то ебаси....айде сериалите поне са преведени, ама то и турски новини и скоро не знам още какво ще пуснат....не помня някой да е казвал, че в България има 2 официални езика
    както и да, да ги има сериалите ама не по цял ден бахти
    [ мразим хора! ]

    'И аз ще се изплезя на света,
    обесен върху черния прозорец.'
    ('Дяволско' - А. Далчев)

  11. #11
    Голям фен Аватара на LaChupacabra
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    885
    Цитирай Първоначално написано от psych0
    Цитирай Първоначално написано от BladeDancer
    ПРОТИВ!
    Те ме отказаха от телевизията! Просто цял ден турски сериали. Ние в Мангалия сме ве ? Айде моля ви без да промивате мозъците на лелките и каките щото взеха да ги харесват тея мангали и ... утре ще учим децата си как Турция не ни е завладяла а просто ни е помогнала и че в Батак не се е случило избиване на населениеот а е имало мирен спор между мангали и Българи. И че Левски и Ботев са престъпници. Позор !
    и аз съм на това мнение. против!
    two thousand years I've been awake waiting for the day to shake...to all of you who've wronged me...I am.I am a zombie. :]

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Златната Среда
    Мнения
    5 594
    Аз съм за. Гледам Забраненият Плод и се радвам, че го дават в 20:00 часа, защото е удобно след вечеря да се излегна малко пред телевизора(гледането на телевизия е релаксиращо за разлика от стоянето пред лаптопа/телефона).
    01001000011000010110100001100001001000000111000001 1100100
    11001010110001101100001011010110110000100100000011 1001101100101

  13. #13
    Супер фен Аватара на againstyou
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Несебър ;]
    Мнения
    1 374
    ПРОТИВ !!! ДОЛНИ МАНГАЛИ ;хх !!!

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от againstyou
    ПРОТИВ !!! ДОЛНИ МАНГАЛИ ;хх !!!

  15. #15
    Супер фен Аватара на UNITED2
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Памплона
    Мнения
    1 178
    Откога турците са мангали ?
    Или изобщо не сте гледали турски сериал,или сте гледали ама се правите на интересни като ги наричате мангали
    Което не е правилно просто не е,спрете да преувеличавате бах мааму !
    Ако кажете,че тези актьори на снимката приличат на мангали просто ще ме скъсате от смях

    Айде ся признайте си Може да са скучни и смотани сериали ама специално в сериал като тоя от 20:00 актьорския състав си го бива

  16. #16
    Да си призная,ги гледам
    Псувайте ме,но редовно гледам Забраненият плод.Когато съм хващала Мечтатели и Морска звезда,също са ми били интересни.
    И,да,гледала съм и Листопад и Перла.
    Като са ми интересни,ще ги гледам,няма значение дали са цигански,български,турски или инджикитайски.
    Не страдам от предразсъдъци.

  17. #17
    Супер фен Аватара на ecstazy
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    wondeЯland
    Мнения
    2 502
    Ми аз гледам Забранения плод и кво? ше ме разпънете ли тука? Ще си гледам квото си искам и грам не ми пука за вашето мнение... що толко се палите по турските сериали? що преди няколко години когато даваха латиноамерикански сериали не ги плюехте? цял ден само некви сапунки даваха.. но си мълчахте... не знам... Единственото, за което мога да псувам телевизиите, е че постоянно пускат турските сериали( както беше с ония латиноамериканските). Един-два - бива. Ама всеки час ?!
    If you're leaving close the door.
    I'm not expecting people anymore.
    Hear me grieving, I'm lying on the floor.
    Whether I'm drunk or dead I really ain't too sure.
    I'm a blind man, I'm a blind man and my world is pale.
    When a blind man cries, Lord, you know there ain't no sadder tale.

  18. #18
    ПРОТИВ В България - Български сериали трябва да има,турските да си ходат на П**ка си лелина...

  19. #19
    Супер фен Аватара на BladeDancer
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    2 290
    Мъжа на снимката не си е турчин 100%. Къде си видяла турчин със руса коса. А тая си прилича на мангалка със по-светла кожа. Грозна грозна ... Супер неприятна ми е. Попринцип като видя турчин ми става гадно щото да оставим това че е турчин просто 80% от тея които съм виждал са супер грозните.
    ecstazy абе гледай си ги никой не говори, че не трябва да ги гледате. Става въпрос, че хората които не обичат турци или сериали по цял ден трябва да гледат това или да не гледат телевизия. Ми то стана досадно. Друг въпрос е колко е съмнително, че изведнъж само турски сериали почнаха да дават. Така става като някой им бута парички ама айде... дано да не съм жив кога турците промият мозъка на нас...

    А другото е, че в България трябва да подкрепяме българските неща, а не после да ревете по форуми, че България няма да се оправи пък да не подкрепяте развитието и. Не може хоп и да направят нещо хубаво тука което не е било хубаво! Е то не става така.

    А за латиноамериканските сериали няма кво да кажа. Аз попринцип съм против налагането на едно и също нещо по телевизията и съм против сапунките. И да спомням си кво беше още от както бях на 6-7 години като даваха и аз тогава малък с мама и с татко съм гледал.. и като пораснах кво май само аз съм порастнал - сериалите с еднакви истории ( това не изключва турските).

    Ето ви аргументи хора не трябва да ни плюете, че мразим турци и мразим сериали. Никой не вие казал да правите същото като нас.
    ваУ рокс
    Grell

  20. #20
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Златната Среда
    Мнения
    5 594
    Ами то дават български сериали - Забранена Любов и Стъклен Дом примерно, а Стъклен Дом е сериал от класа но и срещу него плюете.
    01001000011000010110100001100001001000000111000001 1100100
    11001010110001101100001011010110110000100100000011 1001101100101

  21. #21
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Златната Среда
    Мнения
    5 594
    А и като цяло телевизията не струва и нивото и е ниско(за рекламите нямам думи), ако искате качествена телевизия си пуснете Дискавъри.
    Ама то хората са виновни, телевизията показва това което искат да гледат, а влезте в замунда и вижте - посредствените и обикновените филми са най-теглени, а най-стойностните и интересни филми са с по 10-20 сийдъра...
    01001000011000010110100001100001001000000111000001 1100100
    11001010110001101100001011010110110000100100000011 1001101100101

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от Nam3less3
    ако искате качествена телевизия си пуснете Дискавъри.
    Да,кефят Дискавърито.History-то обаче са ми фаворити.Ей,много свястни рабати дават!Супер интересно е.

  23. #23
    Супер фен Аватара на BladeDancer
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    2 290
    nameless ... никой не говори че иска да гледа само сериали... Ебаси и ние сме хора !
    ваУ рокс
    Grell

  24. #24
    Супер фен Аватара на sp33der
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    София
    Мнения
    1 735
    Твърдо против!

  25. #25
    Фен Аватара на wildheart
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    106
    Против.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си