.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Шофьорска книжка и БМЧК

    Здравейте!
    От година съм доброволец в БМЧК. Разбрах, че за да си изкараш шофьорска книжка трбва да минеш през обучение за първа до лекарска помощ през БЧК, което струва към 40 лв.
    Въпросът ми е понеже имам членска карта за доброволец в БЧК не би ли следвало това обучение да ми е безплатно или поне с някаква отстъпка?
    Или за всеки град си е различно?
    Your life's an open book,
    don't close it before it's done!

  2. #2
    Аватара на Slawi92
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Улицата
    Мнения
    1 778
    ми след като си доброволец в БМЧК няма ли да ти е по - лесно да ги питаш, те сигурно знаят
    Итал. Посланик: Да Бъдеш Алфист Това Е Религия

    Lancia Alfa Romeo Мотори

  3. #3
    След като си доброволец, трябва да ти е правено/да ти се направи такова обучение по ПДП. А ако отидеш на академия и си точно по тази тема, получаваш сертификат, че си обучител, следователно не би трябвало пак да го минаваш.
    Приятел е този, който идва, когато целия свят си отива!

  4. #4
    по принцип цялата история с БЧК-то никой не я бръсне за слива. Събирате се 10-20 човека, един си приказва, а вие решавате судоку. После директно ви казват отговорите на въпросника и си излизате. Това, че си доброволец там е само в твой плюс. Няма лошо да подпиташ за тия работи, макар, че то си е обикновен документ. Реално никой не ти иска пари, защото те обучава, а за хартийката. Но пробвай, може пък да се получи

  5. #5

    За шофърската книжка

    Здравейте,мисля че пиша в подходяща тема.на 18 съм и имам искарана книжка B1 (която се вади на 17) та въпроса ми е дали трябва отново да карам целия курс и листовки и да си плащам всичко наново(по логиката че листовките (т.е законите по пътя не се променят) и колите не се карат по друг начин..).Ако някой може да ми обясни ще съм му благодарен!

  6. #6
    Аватара на Slawi92
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Улицата
    Мнения
    1 778
    За листовките не съм сигурен но мисла, че не се ходи на изпит пак, до колкото до кормуването ДА.
    Итал. Посланик: Да Бъдеш Алфист Това Е Религия

    Lancia Alfa Romeo Мотори

  7. #7
    Супер фен Аватара на ivcheto0o
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    2 654
    И аз съм доброволец (във Варна ) и още като се записвах ми казаха че това ще ми излезе почти без пари,мисля че към 10 лева даже и по-малко беше.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си