- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Козметика и диети
- Антицелулитен лосион за тяло
Здравейте
Моля ви препоръчайте ми антицелулитен лосион за тяло или за стягане на тялото ,кожата ми е много суха
Благодаря
LOVE не означава Legs Open Very Easy !!!
момиче
То за антицелулитните лосиони мисля, че няма значение каква е кожата(нормална,суха и т.н.)но не съм сигурна.
Ефект от тях не очаквай, но все пак ще предложа на Нивеа.Преди години го използвах,съчетан със здр.хранене и фитнес.Еми не ми помогна специално той, но и не ми е навредил.Играе мнооооого микроскопична част в отстраняването на целулита.![]()
Big or small, lies are lies!
на Oriflame има едни от който съм доволна .. Perfect Body е марката
"Такава съм - не съм идеална,
такава съм - емоционална,
такава съм - не се променям,
за друга никога не се заменям"
На нивеа е добър + скраб от утайка от кафе :P
И не искам вече да поглеждаш назад.. Аз те моля, затвори очи ! Мечтая лудо за старите дни !! <33
Чудиш се дали си бременна? Кажи:
1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!
Шофирай разумно- стигни жив!
Ползвам на Евелин червения и съм доста доволна, но все пак както казаха по-горе трябва да се включи спорт и режим на хранене.