.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10

Тема: Eset Nod 32!

  1. #1
    anonymous682486
    Guest

    Eset Nod 32!

    Имам един проблем когато играя някоя игра чрез интернет антивирусната ми само сканира или поне така изглежда и бави връзката.Има ли начин да я спирам тази антивирусна отнякъде или дали може да се направят настроики .Ще се радвам ако някои знае как да реши проблема!

  2. #2
    По принцип NOD-а е шитня. Инсталирай си някоя друга, не съм чувал да прави проблем

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    500
    Заповядай:
    Лекарството за твоя компютър или лаптоп.Слагай аваст най-новата 6 с крак до 2050 и няма да има проблеми.Ако лиценза ти се бъгне и не иска се обновява в замунда.нет намери такъв който работи и до 2050 може да не я сменяш тя се обновява(версията на антивирусната) и дефинициите.Заповядай:
    http://thepiratebay.org/torrent/6206...2050%5D_-_loco
    skype dubi95

  4. #4
    и пак не разбрах защо трябва да си играеш с лицензи и краквания, като има достатъчно добри, които са си фрий

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    500
    Цитирай Първоначално написано от kstanishev
    и пак не разбрах защо трябва да си играеш с лицензи и краквания, като има достатъчно добри, които са си фрий
    Защото напримерно аваст: аваст фрее засича 25% от вирусите а аваст интернет секюрити 95% ааа.Какво ще кажеш?
    skype dubi95

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    2 621
    Цитирай Първоначално написано от dubi95
    Цитирай Първоначално написано от kstanishev
    и пак не разбрах защо трябва да си играеш с лицензи и краквания, като има достатъчно добри, които са си фрий
    Защото напримерно аваст: аваст фрее засича 25% от вирусите а аваст интернет секюрити 95% ааа.Какво ще кажеш?
    Как ще се обосновеш ааа! Касперси е истината.

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    500
    Цитирай Първоначално написано от ThEKiNgG
    Цитирай Първоначално написано от dubi95
    Цитирай Първоначално написано от kstanishev
    и пак не разбрах защо трябва да си играеш с лицензи и краквания, като има достатъчно добри, които са си фрий
    Защото напримерно аваст: аваст фрее засича 25% от вирусите а аваст интернет секюрити 95% ааа.Какво ще кажеш?
    Как ще се обосновеш ааа! Касперси е истината.
    Даде тя по-добра от аваст амаааа айде да видим как ще ти работи касперски на компа.Компа ще ти цепи на макс.Щот изисква много добри пс-та от сорта на
    интел коре и3 4 рам.
    skype dubi95

  8. #8
    Жестоко сте се излъгали с касперския, въобще не товари толкова колкото си мислите, това беше в много стари версии. И да, най-добрата е Нортън е в пъти по-тежка
    Дай му на лумпена злоба,
    окъпи глупака във власт,
    пусни го в тъмната доба,
    да раздава правда за нас.

    My Blog / Update 22.09.2011

  9. #9
    Добре, аз ползвам Avira AntiVir, която е фрий. Ползвам я от толкова години, на колкото сте вие сигурно (повечето поне).

    Никога не съм имал проблем с нея, засича абсолютно всичко + прави ежедневни обновления.

    За справка:
    скан на NOD 32 отнема около 5-15 минути, като няма достъп до скритите папки и системните файлове
    скан на Avira отнема между 35 и 70 минути, сканира всяко файлче, всеки REG-файл, а всеки архив и .exe се разархивира и проверява файл по файл.

    Програмата е лека и мега лесна.

    А "експертите", които са чували 2-3 програми могат да замълчат.


    p.s. дори Panda Antivirus (нещо, което повечето от вас надали помнят), беше доказано по-добра от NOD 32 & Avast

  10. #10
    За Panda не съм много съгласен. Да речем, че е свързано със съпортите от време оно, ама карай. Караха ме да им пратя вируса, за да ми напишат дефиниции за нег...маса яко...

    От Фрий АВ-тата си сложете Avira или Avast free. Това са програмите за домашно позлване. НЕ СЛАГАЙТЕ КРАКНАТИ !!!

    Ако ще пазите някаква важна информация - сиреч изкарвате си парите с нея, замислете се за платени програми. Ама да си ги плащате де. Kaspersky, Trend, F-secure...etc.

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си