.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    378

    Продавам шише от Кока-Кола

    Маже темата да Ви е смешна, но реших, че има колекционери на шишета от Кока-Кола. Описание на шишето:бутилка стъклена от 250 мл. от 1995 г. Висока е 23 см. и има надписи на български, но огромният "Кока-Кола" е на английски. За повече инфо-ЛС.
    Wild sexy bitch from Mainatown :P

  2. #2
    благодаря за офертата, но шишета като тия колкото искаш се въргалят насам-натам из къщи Все пак 1995-а бях на 9

    успех!

  3. #3

    Re: Продавам шише от Кока-Кола

    Цитирай Първоначално написано от SexyBitch
    Маже темата да Ви е смешна, но реших, че има колекционери на шишета от Кока-Кола. Описание на шишето:бутилка стъклена от 250 мл. от 1995 г. Висока е 23 см. и има надписи на български, но огромният "Кока-Кола" е на английски. За повече инфо-ЛС.
    Ако го продадеш, обади се имам няколко каси!

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    378
    А, не ме разбирайте погрешно Нямам ужасна нужда да продам шишето Просто искам да го разкарам и ми хремна тая идея
    Wild sexy bitch from Mainatown :P

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от SexyBitch
    А, не ме разбирайте погрешно Нямам ужасна нужда да продам шишето Просто искам да го разкарам и ми хремна тая идея
    Няма лошо, всичко трябва да се експлоатира....

  6. #6

    КОКА КОЛА

    Здравейте колеги,защо ви учудва че има хора които колекционират шишета от кока кола и аз сам един от тях. Ако някой ми предложи бутилка само да е голяма до 250 гр. която я нямам в колекцията си сам готов веднага да се договорим за цена. Очаквам предложения !!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си