.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19

Тема: сънища ...

  1. #1

    сънища ...

    Разкажете за най-страшния, най-странния или най-смешния си сън
    Някои сънища подсказват нещо но не можеш да разбереш какво - СПОДЕЛИ може да погнем като се забавляваме

  2. #2
    Оправи си заглавието на темата, за да е по-описателно.
    Audio ergo sum

  3. #3
    Повече от фен Аватара на NqmamName
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Ин Майами битч
    Мнения
    339
    Първо да уточня,че леля ми е починала.
    Веднъж сънувах,че телефона звани и вдигам и на телефона е леля ми и тя почна да ми говори разни неща и след като приключихме разговора майка ми ме пита 'кой званя?' и аз казах 'леля' и майка ми каза : 'Стига се подиграва тя е починала'

    То сега не е страшно ама в съня ми ми беше много страшно

  4. #4
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Ти май здраво си се ориентирал към безсмислени теми...
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от LadyDi
    Ти май здраво си се ориентирал към безсмислени теми...

    Начинаеш съм и не се сещам за нещо смислено а и незнам дете на 12 години какво прави тук но ми е интересно

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от sofia1914
    мене пък тоя тийнбоймарто ме кефи,ебати пича,изпраска 20 теми и не му пука грам. и повтори около 159165965 пъти,че е на 12,е така харабията.

    така,така.

    ехе Мерси повтарям го защото на 12 години - какво учакваш да пусна една тема и да стане най коментирана и популярна ли
    има време една тема ми постигна успех и никой не ми е писал за грешки тъпотий или други работи които не са по темата
    Благодаря софия1914
    пич си

  7. #7
    Аватара на Ayssuu
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    Neww York**
    Мнения
    22
    Най-странния; Натиках една змия в микровълновата и я пекох жива


    FUCK-тически не ме интересувате... Нито вие,нито мнението ви !

  8. #8

    Регистриран на
    May 2010
    Град
    compton xD
    Мнения
    63
    Наскоро сънувах един много странен сън. Качвам се в един рейс и изведнъж той се превръща в трамвай. От шофьорското място ми намига Евгени Минчев Обръщам се назад, гледам на задната седалка един от класа ми крещи, мъчи се да се надигне, но някаква ръка го дърпа под седалките и те се клатят много силно В средата на трамвая гледам други двама от класа, които ги бъзикаме че са меки китки, Азис им прави стриптийз заедно в компанията на някъв дебел, космат, гол до кръста мъж Изведнъж се озовах в магазин за хранителни стоки, там имаше асансиор, качвам се в него с някви пичове и вътре в асансиора има един дет натиска бутоните. Пита един дет беше с нас- Къса или дълга??? Оня му вика "дълга" свали му гащите и.... почна френска любов И така свърши тая простотия

  9. #9
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    не е най, но току що се измъкнах от него и имам нужда да го споделя и да го забравя.

    естествено, помня само откъслечни неща. записала съм си някакъв СИП, така и не разбрах по какво, според усещането ми е бил по философия и религия... провежда се на майната си, след някакви малки, крайморски улички в замъкоподобна сграда, в която из коридорите има промишлено количество парцали, нахвърляни дрехи, кошове, смърди на белина, като в болница. в амфитеатрална зала...

    //и ще си доразкажа по-късно, че закъснявам:Д

  10. #10
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    ^ Замъкоподобна сграда? Хари Потър

    Иначе да, и на мен ми се е случвало да сънувам, да осъзнавам, че сънувам и да се мъча да се събудя. Някакво... много странно е. Само че повечето сънища ги забравям след като си измия очите.
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  11. #11
    Повече от фен Аватара на NqmamName
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Ин Майами битч
    Мнения
    339
    Цитирай Първоначално написано от sofia1914
    абе,случвало ли ви се е докато спите и примерно сънувате нещо гадно,но осъзнавате че сънувате.
    Това се нарича осъзнато сънуване и аз имам такова.. в 70% от сънищата ми осъзнавам,че сънувам и мога да ги контролирам..

  12. #12
    Колко боища съм избягвала благодарение на това осъзнато сънуване...
    Все се държа нагло и ще ме бият, обаче понеже осъзнавам, докато сънувам, и си променям сценария и отървам боя, ахаха
    Поне 2 пъти ми се е случвало и затова помня.
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  13. #13
    INCEPTION

    A dream within the dream
    ...

  14. #14
    Повече от фен Аватара на NqmamName
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Ин Майами битч
    Мнения
    339
    Когато човек заспи мозъка блокира всички крайници за да не правиш движенията докато сънуваш,да речем ако сънуваш,че бягаш да не тръгнеш да бягаш докато спиш.. на мен ми се е случвало да речем когато пак имам осъзнат и сънувам кошмар и искам да се събудя и не мога да си отворя очите или да си мърдам ръцете..

  15. #15
    А сбъдвали ли сте своя мечта в съня си? Например да бъдете заедно с любимо момиче, да се успели в живота, да бъдете на някоя мечтано място и т.н. Чувството е неописуемо, а пък контраста, след като се събудиш и усетиш, е убийствен
    Audio ergo sum

  16. #16

  17. #17
    Хахаха иначе от форума само HexGirl съм сънувал - беше добра фея
    Audio ergo sum

  18. #18
    най-мразим да сънувам, че падам от високо или се спъвам и се пребивам, докато се осъзная, че това е сън и се разбудя, сърцето ми подскача до петите и обратно, много е шибано...

  19. #19
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    Цитирай Първоначално написано от terrorism
    аз всека вечер сънувам че пикаЯ
    стопляш ли се?
    то густо, то пусто

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си