.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    И моята история.

    Вчера с Х. се скарахме, не бих казала караница, но всъщност си беше.
    Бях го попитала дали е с мен само, за да забрави бившата си и той регариа много остро. Ядоса се. Попита ме дали наистина така си мисля, след което ме отпрати ( по - скоро изгони ) да се прибирам.
    Днес в училище бяхме като непознати.
    След това се бяхразпракала заради него и някои мой лични проблеми,
    той ме видя, че плача, но никаква реакция, след което разбира се започнах да плача повече ((
    В края на учебния ден му се обадих, не знам дали е съм постъпила правилно, но му се обадих. Извиних ми се ( още ми беше ядосан, говореше ми твърдо и някак си, грубо ( едва ли не ) ))
    Оправих се някак си, той прие извиненията ми.
    Прибирам се аз у нас и си чатя с най-добрия му приятел, при което той
    ми вика ' Съжелявам ' аз го попитах за какво и той ми каза ' Х., ми каза, че сте скъсали ' След което се обадих на Х. той ми затвори, ( попринцип ми затваря и ми се обажда ) но този път не се обади.

    Какво следва да направя?
    Как да постъпя?
    Да продължа ли да се боря, защото почнах да се привързвам, а това изобщо не ми харесва.
    Всъщност, той не знае какво чувствам към него, никога не съм си позволявала да му кажа/ призная, защото си мисля, че ще изглеждам глупаво, ако го направя :Д и, че ще съм някак си слаба по тоя начин, като разбере, че означава много за мен.

  2. #2
    Спри дотук, колкото и да ти е трудно .. Няма смисъл не те заслужава Най- малкото, от просто уважение, ти дължи обяснение или поне да ти каже на теб, че се разделяте ..
    B

  3. #3
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    Омаловажила си интереса му към теб и чувствата му. Това го е обидило. Защо обаче се държи като ощипана госпожица само той си знае. Явно още сте с детския акъл.
    Изчакай няколко дни и опитай да поговориш с него ЛИЧНО, очи в очи. Бъди спокойна, не драматизирай и не бързай да го обвиняваш. Поискай да чуеш неговата гледна точка. Има шанс да се наредят нещата, но трябва да се подходи внимателно към цялата ситуация.
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  4. #4
    Повечето мъже изпадат в странен бяс когато се съмняват в тях.
    Просто приемат като обида да не им вярваш, да не забелязваш колко те обичат и т.н., а всъщност не е чак толкова трудно да поспорят с теб, да ти докажат, че грешиш, а защо не и да се сетят, че двата пола обичат по различен начин и не винаги е лесно една жена да забележи, че мъжът е влюбен в нея.

    Това е констатация, която няма да ти помогне много, просто разсъждавам.

    Съгласна съм все пак c TheBeliever, дано нещата се оправят при вас
    И мисля, че е реагирал малко пресилено де.
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  5. #5
    Супер фен Аватара на Take_That
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Сливен/София
    Мнения
    1 570
    Цитирай Първоначално написано от jghgh
    Повечето мъже изпадат в странен бяс когато се съмняват в тях.
    Просто приемат като обида да не им вярваш, да не забелязваш колко те обичат и т.н., а всъщност не е чак толкова трудно да поспорят с теб, да ти докажат, че грешиш, а защо не и да се сетят, че двата пола обичат по различен начин и не винаги е лесно една жена да забележи, че мъжът е влюбен в нея.

    Това е констатация, която няма да ти помогне много, просто разсъждавам.

    Съгласна съм все пак c TheBeliever, дано нещата се оправят при вас
    И мисля, че е реагирал малко пресилено де.
    Напълно подкрепям
    Because everytime when I close my eyes... I'm with you - Only with you!

  6. #6
    Възможно е той да е вярвал в теб много повече от колкото ти в него и с този въпрос да си наранила него и достойнството му. Въпреки това е реагирал много детински- макар че никак не е било уместно да го питаш дали е с теб за да забрави бившата си, можеше по-спокойно да ти обясни каква е истината.
    Ако мислиш,че двамата можете да имате красива връзка- опитай се да му се извиниш.
    Всеки човек умира, не всеки истински живее.

  7. #7
    Мега фен Аватара на GD
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Варна морето сините вълни
    Мнения
    31 518
    Цитирай Първоначално написано от Gerrynka
    Спри дотук, колкото и да ти е трудно .. Няма смисъл не те заслужава Най- малкото, от просто уважение, ти дължи обяснение или поне да ти каже на теб, че се разделяте ..


    +1

  8. #8
    Супер фен Аватара на balu4ka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    V.T
    Мнения
    2 515
    А,дали няма нещо вярно във въпроса ти към него?
    Може би ,наистина те обича и му е кофти ,че си се осъмнила в него и чувствата му към теб.Може и да си го засегнала с истината?..
    Защото когато затворя очи, виждам само теб...

    http://www.youtube.com/watch?v=5VtsT...eature=related (music)

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от balu4ka
    А,дали няма нещо вярно във въпроса ти към него?
    Може би ,наистина те обича и му е кофти ,че си се осъмнила в него и чувствата му към теб.Може и да си го засегнала с истината?..
    Съгласна. Колкото и да се е засегнал, не мисля, че това би било повод да скъсат. И какво се опитва да докаже с тва, че разправя на приятелите си, че са скъсали, а на теб не ти вдига телефона? Зарежи го. Не си заслужава.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си