.
Отговор в тема
Страница 11 от 74 ПървиПърви ... 7891011121314152161 ... ПоследнаПърви
Резултати от 251 до 275 от общо 1856

Hybrid View

  1. #1

    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    48
    Аз съм от Пловдив и се насочвам към ЕГ"Пловдив", защото тя е най-елитното училище в града. Не се притеснявам от това, колко ще уча и в какъв режим, цялата година се готвя за изпитите и смятам, че след успешното ми представяне по БЕЛ следва и отлично представяне по математика.

    П.С. Посочете тема, където може след излизането на резултатите от тестовете може да се коментират и всеки да споделя постигнатото от годината ( учебната 2010/2011).
    Темата е доба
    Успех на всички седмоколасници сега и на всички бъдещи, който се насочват към добрите училища в града си,
    [u]Успехи ученици[/u] !!!
    "Не се плаши, ако трябва да се сбогуваш. За да има нови срещи, първо трябва да има сбогуване. А щом сте приятели, непременно ще се срещнете, било след броени мигове или след няколко живота. " Ричард Бах " Илюзии "

  2. #2
    Цитирай Първоначално написано от MoD3RatoR
    Аз съм от Пловдив и се насочвам към ЕГ"Пловдив", защото тя е най-елитното училище в града. Не се притеснявам от това, колко ще уча и в какъв режим, цялата година се готвя за изпитите и смятам, че след успешното ми представяне по БЕЛ следва и отлично представяне по математика.

    П.С. Посочете тема, където може след излизането на резултатите от тестовете може да се коментират и всеки да споделя постигнатото от годината ( учебната 2010/2011).
    Темата е доба
    Успех на всички седмоколасници сега и на всички бъдещи, който се насочват към добрите училища в града си,
    [u]Успехи ученици[/u] !!!
    Амм кой език ще пишеш като първии?

  3. #3
    Аватара на galet0
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    Пловдив :)))))
    Мнения
    779
    Аз засега искам в руската..
    или френската..'
    или търговската...
    Ох объркана съм

  4. #4

    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    48
    Ами незнам , може би английската с немски , защото са два езика, а не с английски.
    "Не се плаши, ако трябва да се сбогуваш. За да има нови срещи, първо трябва да има сбогуване. А щом сте приятели, непременно ще се срещнете, било след броени мигове или след няколко живота. " Ричард Бах " Илюзии "

  5. #5

    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    48

    Балове

    На една от мойте учителки , тази по английски, племенницата й влезна в ЕГ"Пловдив" с бал 35,56.
    Имала някакви грешки минимални в преразказа, а по математика 6.000. [/u]
    "Не се плаши, ако трябва да се сбогуваш. За да има нови срещи, първо трябва да има сбогуване. А щом сте приятели, непременно ще се срещнете, било след броени мигове или след няколко живота. " Ричард Бах " Илюзии "

  6. #6

    Re: Балове

    Цитирай Първоначално написано от MoD3RatoR
    На една от мойте учителки , тази по английски, племенницата й влезна в ЕГ"Пловдив" с бал 35,56.
    Имала някакви грешки минимални в преразказа, а по математика 6.000. [/u]
    Точно заради това се притеснявам Аз най-много да стигна до бал 34.. Малка е вероятността да ме приемат. На второ място ще пиша сигурно ЕГ"Иван Вазов" с италиански или английски.. Ама наистина много се надявам за ЕГ "Пловдив"

  7. #7
    Супер фен Аватара на Fiction7577
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    1 489

    Re: Балове

    Цитирай Първоначално написано от nickeyy97
    Цитирай Първоначално написано от MoD3RatoR
    На една от мойте учителки , тази по английски, племенницата й влезна в ЕГ"Пловдив" с бал 35,56.
    Имала някакви грешки минимални в преразказа, а по математика 6.000. [/u]
    Точно заради това се притеснявам Аз най-много да стигна до бал 34.. Малка е вероятността да ме приемат. На второ място ще пиша сигурно ЕГ"Иван Вазов" с италиански или английски.. Ама наистина много се надявам за ЕГ "Пловдив"
    Стига сте се плашили, бе. То щото сте много деца през 97-ма, та да няма достатъчно места... всеки ще бъде там където иска. Мен ми е по-жал за тия родени през 2002-2003, ей тогава не знам колко повече ще са местата от желаещите...

  8. #8
    Фен Аватара на BulgaRiN
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Бургас
    Мнения
    277
    Радвайте се,че сме родени 97-ма,тогава е било голяма криза и раждаемостта е била по-малка,за това и сме с 5-6 хиляди по-малко от мин.година и конкуренцията ще е по-малко от 1,6 кандидати за 1 място.

  9. #9
    Дам, знам че е набор 97 наистина са малко, ама мене ме хвана паниката

  10. #10
    Някой от Варна за Френската?
    Enjoy Life ^_-

  11. #11
    Аватара на d0peboy
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    21
    Цитирай Първоначално написано от electricxx
    Някой от Варна за Френската?
    IV ЕГ "Фредерик Жолио-Кюри" ли имаш предвид?

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от d0peboy
    Цитирай Първоначално написано от electricxx
    Някой от Варна за Френската?
    IV ЕГ "Фредерик Жолио-Кюри" ли имаш предвид?
    Да, точно за нея става въпрос
    Enjoy Life ^_-

  13. #13
    Мега фен Аватара на MegiBoOm
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Света На Мечтите
    Мнения
    4 031
    GOOD LUCK!

  14. #14

    Регистриран на
    May 2011
    Град
    София ;д
    Мнения
    218
    Здравейте, аз съм бъдещ седмокласник и знам, че все още е рано да мисля за кандидатстването ми след 7 клас, но се насочих към частните училища в София и по-точно Златарския. Ако може мнения за Златарски. Благодаря много. )

  15. #15
    Аватара на alex4ety95
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    МаЙна ТаУн :D
    Мнения
    145
    Мисля , че не трябва да съдите по миналогодишните балове за тазгодишните. Всяка година е различно, пример :2009 , когато аз кандидатствах , баловете бяха много ниски , с бал 31.100 и няколко (не помня точно) влязох в ЕГ"Иван Вазов" Пловдив с Испански , където принципно балът е най-високият след англиския; с този бал също така можех да влезна и в ЕГ"Пловдив" с Немски . Не се стресирайте толкова много по минали балове. Успокойте се малко ! Късмет от мен :P


    I`m NOT strange , I`m just Different

  16. #16

    ???

    Казвайте как мина изпитът??? Аз от вторият модул реших 26,28 и 29 задача , а тест не ми се мисли просто...

  17. #17
    Супер фен Аватара на awesomesheepy
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    2 020
    Аз за Бургас ще пиша:
    1) Английска
    2) Френска
    3) Италиянска/Испанска


    Наистина сме късметлии,че сме 97..
    Субтитри искам, за да разбера дали светът се върти около мен и теб

  18. #18
    Голям фен Аватара на darsit0
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    845

    Re: ???

    Цитирай Първоначално написано от Danny19
    Казвайте как мина изпитът??? Аз от вторият модул реших 26,28 и 29 задача , а тест не ми се мисли просто...
    Аз реших 26, 27, 29 иии написах условието и няколко разсъждаванки по 30 на 28 какво ти излезе
    ЖЕНСК0 СЪМ

  19. #19
    на 28 и 29 колко получихте?
    аз на 28 получих 5,20 ,а на 29-21 км .. на 30 само чертеж направих.. аа и някой знае ли кога излиза ключът с отговорите

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от c0ol133
    на 28 и 29 колко получихте?
    аз на 28 получих 5,20 ,а на 29-21 км .. на 30 само чертеж направих.. аа и някой знае ли кога излиза ключът с отговорите

    28 - 5,20
    29 - 24,5



  21. #21
    Аз на теста се затрудних на 3-4 задачки, а от втория модул реших само 26 и 28 можех да реша и 30,но не занех как да го докажа това всичкото нищо не писах по 30 и 29

  22. #22
    Senior Member Повече от фен Аватара на digitalgirl93
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    well, somewhere far away from here
    Мнения
    328
    На 26 отг. е 1; 27-90см^2 ; 28 - 5.20 ; 29 - 24.5km

    Някой за 1ЕГ Варна с английски или немски?

    I’m a twit, degenerate young rebel
    and I’m proud of it..

  23. #23
    94 точки. :P

  24. #24

    Регистриран на
    May 2011
    Град
    София
    Мнения
    4

    теста с отговорите от МОН :


  25. #25
    Голям фен Аватара на SpIdeR628
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    533
    ох..тоя тест по мат беше малко гаден...и съм направила някви много тъпи грешки от бързане и притеснение...иначе...какъв е горе долу бала за търговксата в пловдив..ии някой знае ли нещо за национална гимназия по сценични и екранни изкуства..пак в плд

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си