.
Отговор в тема
Страница 11 от 75 ПървиПърви ... 7891011121314152161 ... ПоследнаПърви
Резултати от 251 до 275 от общо 1856
  1. #251

    Регистриран на
    May 2011
    Град
    Ин йор харт ;дд
    Мнения
    95
    Цитирай Първоначално написано от SpIdeR628
    Има ли някой за национална търговска гимназия..? И колко горе долу бал трябва..?
    Мисля ,че с 30 се влиза ... Една фр влезе с 4.50 но може да се е променило
    GreenDay

  2. #252
    А някой да знае бал за природо-математическата??

  3. #253
    Голям фен Аватара на SladkaZagadka
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    София
    Мнения
    989
    Цитирай Първоначално написано от polssa
    Хъмм.. по математика неска имам около 89 точки - 2 модул ми е верен без 28 задача , като на 29 и 30 описанието ми е перфектно (по мое мнение де..), затова там си давам по 10т., но може пък проверяващият да не ми даде.. Таа около 88-89 точки се върти работата-тоест 5.50-5.55-5.60 (достатъчно) ии да кажем 5.80 (а, дано ! ) по БЕЛ и влизам в НЕГ Стискайте палци, хора..аз ще стискам за вас
    Ще стискам за теб, обаче не съм сигурна ... вярно е, че такъв е бил балът миналата година, обаче ..
    От една страна `97 сме по-малко и конкуренцията е по-малка; от друга страна пак всички ще искат в елитните, а от трета според някакво проучване с нарастване на набора (96, 97, 98, 99 , 00.. ) стремежът на децата към знание, учене е по-малък, следователно дори и при недотам трудни задачи много хора пак ще имат тройки ..
    Love is everything!

  4. #254
    оценката се смята така : (броя на точките +68) цялото делено на 28

  5. #255
    По БЕЛ на пърив модул имам някъде към 56-57 точки. На преразказа времето ми е правилно, не съм пропускал моменти и т.н. Така, че предполагам, че няма да ми вземат повече от 4-5 точки и се получава към 87-8 точки и примерно + - малко което е над 5.50. По математика на първи модул имам 63 от 65, обаче на втори модул имам макс 17-8 точки и стават макс 80 надявам се да имам към 32 бал, и да ми стигне за 1АЕГ.

  6. #256
    80 точки са ти около 5,30 и ако имаш по Бел 5,50 ще те приемат където искаш

  7. #257

    ...

    кажете каква оценка са около 68-70 точки

  8. #258

    Re: ...

    Цитирай Първоначално написано от Danny19
    кажете каква оценка са около 68-70 точки

    Около 4.800-4.900

    П.С Днеска като прочетох във втори модел Камен и баба му, и веднага се сетих за Камен от форума

  9. #259
    Супер фен Аватара на Fiction7577
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    1 489
    Цитирай Първоначално написано от c0ol133
    Цитирай Първоначално написано от pancho97
    Цитирай Първоначално написано от c0ol133
    омгг ... мн съм се издънила този път .. имам околу 45-50 точки,зависи на 2-ри модъюул колко ще ми дадът .. някой знаели колко точки трябват за 3-ка ??
    За 3ка 16точки
    за 4ка 50 точки
    за 5ца 72 точки
    толкова малко за 3-ка ... не ми се вярва .. на пробния испит от 30 нагоре беше за 3 ... и сега би трябвало да е така..но незнам,може да са променили нещо .. затова попитах
    Пробният изпит си е пробен изпит. Тази скала за 16 верни отговора я има още от 2008 ако не се лъжа. Кандидатствах 2009 и беше по същият начин. Направена е, за да може да има колкото се може по-малко двойки.

  10. #260
    УЖААС !! 4ка ... Направо ще се гръмна.. На всички пробни имам над 60 точки, а сега.. Поне пак г/д 28-29 бал може и да направя.
    Sing once again with me.. Our strange duet !! [music]]
    If God is a Dj
    Life is a dance floor
    Love is the rhythm
    You are the music. < 33

  11. #261
    Най-елитната гимназия в София според мен е 1 Немска - Проф. К. Гълъбов, но миналогодишния минимален бал беше доста висок - около 33 за момчета и 34 за момичета (от 36 - профил ''Чуждоезиков'')...но надявам се тази година да са го понамалили малко, все пак 97 раждаемоста е доста ниска в сравнение с другите, пък и вече нямало да има разликата в баловете между момичета и момчета. Мисля да подам в 9 ФЕГ Алфонс Дьо Ламартин, 1 Немска и още в няколко, за резерва...

  12. #262
    Фен Аватара на BulgaRiN
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Бургас
    Мнения
    277
    Цитирай Първоначално написано от alexX13
    Най-елитната гимназия в София според мен е 1 Немска - Проф. К. Гълъбов, но миналогодишния минимален бал беше доста висок - около 33 за момчета и 34 за момичета (от 36 - профил ''Чуждоезиков'')...но надявам се тази година да са го понамалили малко, все пак 97 раждаемоста е доста ниска в сравнение с другите, пък и вече нямало да има разликата в баловете между момичета и момчета. Мисля да подам в 9 ФЕГ Алфонс Дьо Ламартин, 1 Немска и още в няколко, за резерва...
    Всъщност четох,че квотите за момчета и момичета във езиковите гимназии остават.

  13. #263
    Аватара на peasant
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    jamaica
    Мнения
    164
    аз искам да кандидатствам в Елиас Канети Русе, ноо незнам дали ще ме приемат, някой ако знае колко е минималния бал,с който мога да вляза моляя да ми каже : ))
    All i need is.....BEER

  14. #264
    Голям фен Аватара на Pa3yMeH
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Varna
    Мнения
    655
    Очаквам около 90 точки и на двата изпита =) Което означава, че си влизам където си искам


  15. #265
    Хораааа,благородно ви завиждам..ако тази формула (брой точки + 6 / 28 e вярна,ще е супер..!! Сега ако изкарам 6 на изпитите на НПМГ по химия и бала ми става 33 и влизаааммм!! Стискам палци на всички ви,дано всички имаме късмет и влезем още на първо класиране в желаните училища! УСПЕХ!
    What is the right thing to do,when you realize you don't belong to anything around you? Face the problem? Or just run away?! .. [авторско]

  16. #266
    Оценката се смята като добавиш към точките ти 68 и разделиш на 28

  17. #267
    И на двата теста мосля, че ще имам около 90 т. , но не знам къде да пробвам да влеза. Много ми е трудно! Моля ви се помогнете. Кажете кои училища са добри!! (София)

  18. #268
    Цитирай Първоначално написано от kamitu
    И на двата теста мосля, че ще имам около 90 т. , но не знам къде да пробвам да влеза. Много ми е трудно! Моля ви се помогнете. Кажете кои училища са добри!! (София)
    Зависи какво искаш да учиш . Ако ти се учи математика СМГ, ако искаш с Биология, Химия, Физика или География НПМГ, а ако ти се учи език някоя езикова 1АЕГ, 2АЕГ, 1НЕГ, 2НЕГ, 1 испанска и така. Зависи и какъв език ти се учи, и кое училище и ти е по-близко и така иначе общо взето.. Това са елитните училища в София (лично мое мнение).

  19. #269
    Цитирай Първоначално написано от ann321
    Хораааа,благородно ви завиждам..ако тази формула (брой точки + 6 / 28 e вярна,ще е супер..!! Сега ако изкарам 6 на изпитите на НПМГ по химия и бала ми става 33 и влизаааммм!! Стискам палци на всички ви,дано всички имаме късмет и влезем още на първо класиране в желаните училища! УСПЕХ!

    Има голям шанс да сме заедно и аз ще кандидатвам в НПМГ с химия .

    Иначе и аз така г/д по БЕЛ - 89 т. и по математика 95 т .

  20. #270
    Чували ли сте нещо за Технологично училище Електронни системи (ТУЕС)? Някой ще кандидатства ли там???

  21. #271

  22. #272

    Регистриран на
    May 2011
    Град
    София ;д
    Мнения
    218
    Цитирай Първоначално написано от kamitu
    Чували ли сте нещо за Технологично училище Електронни системи (ТУЕС)? Някой ще кандидатства ли там???
    Не, няма да кандидатствам там, но съм чувал от приятели, че е добро училище. ;п

  23. #273

    Регистриран на
    May 2011
    Град
    София ;д
    Мнения
    218
    Цитирай Първоначално написано от kamitu
    И на двата теста мосля, че ще имам около 90 т. , но не знам къде да пробвам да влеза. Много ми е трудно! Моля ви се помогнете. Кажете кои училища са добри!! (София)
    По принцип както каза woxer, всичко зависи от теб, какво искаш да учиш, но според мен едни от най-добрите училища в София са:
    1.) 1 Немска Езикова Гимназия
    2.) 9 Френска Езикова Гимназия
    3.) Национално Търговско-Банкова Гимназия
    4.) 2 Английска Езикова Гимназия
    5.) 1 Английска Езикова Гимназия
    6.) 2 Испанска Езикова Гимназия.

  24. #274
    Цитирай Първоначално написано от kamitu
    Чували ли сте нещо за Технологично училище Електронни системи (ТУЕС)? Някой ще кандидатства ли там???
    Аз съм там. Смисъл ще кандидатствам и ако ме приемат вллизам там

  25. #275

    Регистриран на
    May 2011
    Град
    Ин йор харт ;дд
    Мнения
    95
    Цитирай Първоначално написано от aleks98
    Цитирай Първоначално написано от kamitu
    И на двата теста мосля, че ще имам около 90 т. , но не знам къде да пробвам да влеза. Много ми е трудно! Моля ви се помогнете. Кажете кои училища са добри!! (София)
    По принцип както каза woxer, всичко зависи от теб, какво искаш да учиш, но според мен едни от най-добрите училища в София са:
    1.) 1 Немска Езикова Гимназия
    2.) 9 Френска Езикова Гимназия
    3.) Национално Търговско-Банкова Гимназия
    4.) 2 Английска Езикова Гимназия
    5.) 1 Английска Езикова Гимназия
    6.) 2 Испанска Езикова Гимназия.
    Аз мисля ,че не са точно тези и така подредени.В търговско-банковата се влиза с четворки Иначе по бел сиг имам към 95 точки а по мат 86 ама нищо не е сигурно и не мога да гадая... Айде малко остана и на 10ти ще видим
    GreenDay

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си