.
Отговор в тема
Страница 12 от 75 ПървиПърви ... 289101112131415162262 ... ПоследнаПърви
Резултати от 276 до 300 от общо 1856
  1. #276

    Регистриран на
    May 2011
    Град
    София ;д
    Мнения
    218
    Цитирай Първоначално написано от sound0fsilence
    Цитирай Първоначално написано от aleks98
    Цитирай Първоначално написано от kamitu
    И на двата теста мосля, че ще имам около 90 т. , но не знам къде да пробвам да влеза. Много ми е трудно! Моля ви се помогнете. Кажете кои училища са добри!! (София)
    По принцип както каза woxer, всичко зависи от теб, какво искаш да учиш, но според мен едни от най-добрите училища в София са:
    1.) 1 Немска Езикова Гимназия
    2.) 9 Френска Езикова Гимназия
    3.) Национално Търговско-Банкова Гимназия
    4.) 2 Английска Езикова Гимназия
    5.) 1 Английска Езикова Гимназия
    6.) 2 Испанска Езикова Гимназия.
    Аз мисля ,че не са точно тези и така подредени.В търговско-банковата се влиза с четворки Иначе по бел сиг имам към 95 точки а по мат 86 ама нищо не е сигурно и не мога да гадая... Айде малко остана и на 10ти ще видим
    Не съм се старал да ги подреждам. ;д

  2. #277
    Цитирай Първоначално написано от kamitu
    Чували ли сте нещо за Технологично училище Електронни системи (ТУЕС)? Някой ще кандидатства ли там???
    Една моя приятелка ще кандидатства там, ужасно много иска да влезе със специалност програмист.
    Be nice and smile to everyone you meet. You don't know what they are going through, and they might just need that smile. Atleast for a moment, it would make a lot of difference to them. Life give us many such moments to take other feel better. For tomorrow when you feel low, someone might smile and you feel better. ^^

  3. #278
    според мен в София най-добрата е Първа Немска, обачее май има мн зубъри там.. Испанската и Френската са яки, 22 СОУ и 18 СОУ са най-яките СОУ-та, (иначе яки хорица има там, и в 73-то, 133-то, 31во, 32ро .. ) :P особено 18-то е на супер добро ниво и бала е висок .. иначе и за 1ва и 2ра АЕ знам, че съкват яко но все пак 1ва е малко по-добре... и тва е а и Туризма става ама нямаш мн реализация..
    =]

  4. #279
    Аз много съм се навила за испанската много ме радва тоя език и много искам да го науча иначе там френската английските и тях ще ги пиша със се всичките им паралелки
    I just LOVE to dance!!! <333

  5. #280
    Голям фен Аватара на nerazbranoZLO
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Тхараа и по-точно Звин'кхулоом
    Мнения
    870
    Искам да кандидатствам в НПМГ Акад. Л. Чакалов, и едновременно с това като частен ученик на СПГЕ Джон Атанасов, но само за програмирането и специализацията, но не съм на ясно как става. Някой може ли да ми разясни моля!
    http://nagradionline.info/vote/menace4
    Гласувайте и ще получите услуга
    Ще бъда и съм влюбен аз,
    и така до сетния си час.
    Rikh' darman derigno'h darmee
    Dak'roh dendror Tha'raa zighmee...

  6. #281

    Търново

    Да ви се похваля и да питам нещо.
    1.Приет съм в ЧАГ (Частна Американска Гимназия) във Велико Търново! :P
    2.Има ли някой от бъдещите ми съученици в профил природоматематически?

  7. #282
    Аз ще кандидатствам в ИЕГ в португалската паралелка, ако някой друг кандидатства там да ми пише.

  8. #283
    Аз ще поставя на 1-во място държавния Италиански лицей(засега), на 2-ро 31 СУЧЕМ с Англ. и Исп., на 3-то СУЧЕМ с Исп. и Англ. ез., и нататък ще решавам. Ако има някой, който ще кандидатства в Италианския държавен лицей, да пише.
    Деймън: Трябваше да ме срещнеш през 1864 година. Щеше да ме харесаш.
    Елена: Харесвам те сега. Такъв, какъвто си.

  9. #284
    Има ли някой за НМУ "Л. Пипков" в София ?

  10. #285
    Аз ще съм за НУИИ '' Илия Петров '' :P
    ако има някой за там да пише
    Sing once again with me.. Our strange duet !! [music]]
    If God is a Dj
    Life is a dance floor
    Love is the rhythm
    You are the music. < 33

  11. #286
    Супер фен Аватара на polssa
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    съмуеър ин йор фъкин хед :)
    Мнения
    1 162
    И ето..идва 10ти .. Голямото чакане приключва..вече все повече се съмнявам, че ще ме приемат, но надеждата умира последна. Успех и да пишете за резултатите !
    П.С. Некомпетентните мнения относно зубърите в 91 НЕГ са доста..затъпяващи (:
    I'm great in bed.
    I CAN SLEEP FOR DAYS.

    -I love you.
    -Cool. I love food.

  12. #287
    Четох, че би трябвало днес към 17:00 ще излязат резултатите

  13. #288

    Регистриран на
    May 2011
    Град
    София ;д
    Мнения
    218
    Познавам хора от 91 НЕГ и мога да кажа, че там не учат зубъри, а амбициозни ученици, които искат да научат нещо.






    Успех на всички кандидат-гимназисти и дано влезнете в гимназиите, които искате още на първо класиране. :P

  14. #289
    Балът ми е 34.108

  15. #290
    Голям фен Аватара на Pa3yMeH
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Varna
    Мнения
    655
    За МГ бала ми е 35,339 (3х Мат + БЕЛ)
    За езикови е 35,25

    5,768 по БЕЛ
    5,857 по Мат


  16. #291
    Мега фен Аватара на MegiBoOm
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Света На Мечтите
    Мнения
    4 031
    БАЛ 33,894

  17. #292

  18. #293
    а защо има 2 оценки по всеки от предметите като резултат, всеки модул по отделно ли оценяват? Крайната средно аритметично от двете ли се смята?

  19. #294
    Цитирай Първоначално написано от Vegetto
    а защо има 2 оценки по всеки от предметите като резултат, всеки модул по отделно ли оценяват? Крайната средно аритметично от двете ли се смята?
    Aми, обадих се на госпожата ми по математика, и тя каза че се прави средноаретмитична.. Дано е така..тогава бала ми излиза 33 и 100

  20. #295
    Цитирай Първоначално написано от aras97
    Никакво средноаритметично няма. Кандидатства се само с вторите оценки.Те са сборни за представянето ви на двата модула.
    Все едно, бала пак ми стига

  21. #296
    Супер фен Аватара на Runaway11
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    1 087
    Ми на мен бала ми е 34,394 (по последно пресмятане) и съм се запътила за английска с английски/немски или руска с немски...ДАНО ДА НЯМА МНОГО ХОРА ПРЕД МЕН!!!!!!! (Пловдив)

  22. #297
    34.178 за момче, насочило се към 91 НЕГ!!! Адски много се надявам да ми стигне...

  23. #298

    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    59
    Още не знам как се смята, но като гледам предишните коментари виждам, че наистина "Резултат за кандидатстване" е от двата модула..


    При тази ситуация балът ми е 31.214 ..
    Надявах се за ЕГ Пловдив, но ще видим.

  24. #299

    fuck school

    Някой може ли да ми обясни какви са тия две оценки????!!!! Средно аритметично от двата модула или какво....

  25. #300

    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    48
    моят БАЛ е 31.964

    grin: Според вас ще стигне ли за момче в ЕГ Пловдив с английски език?
    "Не се плаши, ако трябва да се сбогуваш. За да има нови срещи, първо трябва да има сбогуване. А щом сте приятели, непременно ще се срещнете, било след броени мигове или след няколко живота. " Ричард Бах " Илюзии "

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си