.
Отговор в тема
Страница 23 от 75 ПървиПърви ... 131920212223242526273373 ... ПоследнаПърви
Резултати от 551 до 575 от общо 1856
  1. #551
    Аватара на d0peboy
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    21
    По - спокойно. ;D

  2. #552
    Големи сме паники всички ;д
    Гледам по фейсбук половината мрънкат
    The pain you feel today is the strenght you feel tomorrow

  3. #553
    Taя система,ако се забърза малко никак няма да направи лошо
    Ооох..айде де... ;дд
    once they see you doing better without them,that is when they want you back !

  4. #554
    Мега фен Аватара на gummybear
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 153
    КЪДЕ ЩЕ ИЗЛЯЗАТ ПОСЛЕДНО?

    theo <333


  5. #555
    Аватара на LucySmith
    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    Столицата :)
    Мнения
    277
    Цитирай Първоначално написано от gummybear
    КЪДЕ ЩЕ ИЗЛЯЗАТ ПОСЛЕДНО?
    Доколкото разбрах тук
    http://195.34.104.130/7klas/
    ама не съм сигурна

  6. #556
    Аватара на d0peboy
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    21
    Цитирай Първоначално написано от LucySmith
    Цитирай Първоначално написано от gummybear
    КЪДЕ ЩЕ ИЗЛЯЗАТ ПОСЛЕДНО?
    Доколкото разбрах тук
    http://195.34.104.130/7klas/
    ама не съм сигурна
    От къде пък си го измислихте т'ва? От там си проверявахме резултатите!

  7. #557
    Аватара на LucySmith
    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    Столицата :)
    Мнения
    277
    Цитирай Първоначално написано от d0peboy
    Цитирай Първоначално написано от LucySmith
    Цитирай Първоначално написано от gummybear
    КЪДЕ ЩЕ ИЗЛЯЗАТ ПОСЛЕДНО?
    Доколкото разбрах тук
    http://195.34.104.130/7klas/
    ама не съм сигурна
    От къде пък си го измислихте т'ва? От там си проверявахме резултатите!
    еми от сайта на Рио ли?

  8. #558
    Цитирай Първоначално написано от d0peboy
    Цитирай Първоначално написано от LucySmith
    Цитирай Първоначално написано от gummybear
    КЪДЕ ЩЕ ИЗЛЯЗАТ ПОСЛЕДНО?
    Доколкото разбрах тук
    http://195.34.104.130/7klas/
    ама не съм сигурна
    От къде пък си го измислихте т'ва? От там си проверявахме резултатите!
    еми то пак ще бъде с входящия номер и егн-то тъй че не е изключено да е от там

  9. #559
    Вече така съм се изнервила че само ходя из стаите и...Направо не мога да ги чакам вече-казаха че могат да излязат снощи(висах до към 12,ама нищо не стана),сега казаха след 12(то е почти 13:00) и съм толкова изнервена,че...Да излизат вече и да се свършва

  10. #560
    Не мога вече..!! Да излизат тия тъпи резултати дее!! Егати тъпото,значи казват ми на мен в гнездото за вчера вечерта - нищо нямаше..сега казвате сигурна информация - към 15-16,а по гнездата пишело след 20,00!! Е СТИГА БЕ!! То че ще е днес,днес ще е,амаа..аре ся.. (сори за правописа,но честно и аз нямам нерви точно сега да пиша правилно ;dd) Тука съм на конферентен със половината ми клас и незнайно защо всички искат АЗ да им проверя резултатите,страх ги било..не стига,че 30 мин ще има да ровя за 'сульо и пульо', а сега ги бавят..ми вече е почти 13,а дано към 14-15 макс излезнат..!!
    What is the right thing to do,when you realize you don't belong to anything around you? Face the problem? Or just run away?! .. [авторско]

  11. #561
    Аватара на d0peboy
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    21
    Цитирай Първоначално написано от ann321
    Не мога вече..!! Да излизат тия тъпи резултати дее!! Егати тъпото,значи казват ми на мен в гнездото за вчера вечерта - нищо нямаше..сега казвате сигурна информация - към 15-16,а по гнездата пишело след 20,00!! Е СТИГА БЕ!! То че ще е днес,днес ще е,амаа..аре ся.. (сори за правописа,но честно и аз нямам нерви точно сега да пиша правилно ;dd) Тука съм на конферентен със половината ми клас и незнайно защо всички искат АЗ да им проверя резултатите,страх ги било..не стига,че 30 мин ще има да ровя за 'сульо и пульо', а сега ги бавят..ми вече е почти 13,а дано към 14-15 макс излезнат..!!
    Предай на целия ти клас да се гръмнат! Спрете с тия паники.

  12. #562
    АРЕ, БЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, ПОЛУДЯВАААААААМ
    The pain you feel today is the strenght you feel tomorrow

  13. #563
    http://www.kadedaucha.com/?id=1327&aid=5585

    nqkoi vikat, che trqq tyka da e, ama kato gledam, che e ot 2oo9 tva -.-
    The pain you feel today is the strenght you feel tomorrow

  14. #564
    Цитирай Първоначално написано от Nikolay97
    Звънях на РИО, казаха ми,че резултатите ще излязат НАЙ- РАНО в 17:00, най-рано! Така че излезте навънка, няма скоро да видите резултатите.
    The pain you feel today is the strenght you feel tomorrow

  15. #565
    Хах,в интерес на истината повечето не се притесняват толкова,колкото не им се чака. Пък и който си е сигурен и уверен в знанията и си е подбрал добре желанията,няма причина за притеснения! Мен лично ме дразни повече това объркване с място на проверяване,час на излизане и т.н. ..

    Иии може и да го има някъде,но пак ще питам - какво трябва да нося при записване? Акт за раждане дали ми трябва? И мисля,че искаха здравен картон (онова,годишния преглед май?)
    What is the right thing to do,when you realize you don't belong to anything around you? Face the problem? Or just run away?! .. [авторско]

  16. #566
    Аватара на d0peboy
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    21
    Цитирай Първоначално написано от ann321
    Хах,в интерес на истината повечето не се притесняват толкова,колкото не им се чака. Пък и който си е сигурен и уверен в знанията и си е подбрал добре желанията,няма причина за притеснения! Мен лично ме дразни повече това объркване с място на проверяване,час на излизане и т.н. ..

    Иии може и да го иа някъде,но пак ще питам - какво трябва да нося при записване? Акт за раждане дали ми трябва? И мисля,че искаха здравен картон (онова,годишния преглед май?)
    Записването на учениците от VII клас, които са приети на първи етап на класиране, ще се извърши от 27.06.2011 г. до 29.06.2011 г. с оригиналите на документите им в училището, в което са приети.

  17. #567
    Аз съм си спокоен .. Предпоалгам и повечето момчета, а момичетата...още едно доказателство, че имате много лабилна психика

  18. #568
    Цитирай Първоначално написано от woxer
    Аз съм си спокоен .. Предпоалгам и повечето момчета, а момичетата...още едно доказателство, че имате много лабилна психика
    Тихо !
    The pain you feel today is the strenght you feel tomorrow

  19. #569
    Шшш,кой е с лабилна психика бе?! Ейй какк ме нервят такива индивиди като тебе!! Що си мислите,че момчетата сте най-стабилни? (силно се надявам някой да долови чувството на ирония,което влагам..) Има някой момичета,които са..пищене,търкаляне,обикал яне тип 'гоня си опашката' и подобни..те много ме кефят,като почнат с превземките..
    What is the right thing to do,when you realize you don't belong to anything around you? Face the problem? Or just run away?! .. [авторско]

  20. #570
    query failed:
    errorno=
    error=
    query=SET NAMES utf8


    Човек, кво стана с тоя сайт ?!
    The pain you feel today is the strenght you feel tomorrow

  21. #571
    Цитирай Първоначално написано от ann321
    Шшш,кой е с лабилна психика бе?! Ейй какк ме нервят такива индивиди като тебе!! Що си мислите,че момчетата сте най-стабилни? (силно се надявам някой да долови чувството на ирония,което влагам..) Има някой момичета,които са..пищене,търкаляне,обикал яне тип 'гоня си опашката' и подобни..те много ме кефят,като почнат с превземките..

  22. #572

    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    48
    Мислих след обед да отида до едно от "глездата" ( в Пловдив ), ама щом казвате , че ще излезнат в РИО-то или МОН-а ( )
    Успех на кандидатстващите!
    ( Момичетата наистина са с по-лабилна психика . )
    "Не се плаши, ако трябва да се сбогуваш. За да има нови срещи, първо трябва да има сбогуване. А щом сте приятели, непременно ще се срещнете, било след броени мигове или след няколко живота. " Ричард Бах " Илюзии "

  23. #573
    Споко. Току що се обадих. След 17.00 ще излязат. Пийте по едно и се успокойте Успех! :P
    (h) Fernando Torres (h)
    (h) Cris Ronaldo (h)
    (h) Leo Messi (h)

  24. #574
    С кой точно..?! Ейй,може би са го спрели,за да качват? :P
    What is the right thing to do,when you realize you don't belong to anything around you? Face the problem? Or just run away?! .. [авторско]

  25. #575
    Цитирай Първоначално написано от ann321
    С кой точно..?! Ейй,може би са го спрели,за да качват? :P
    DK, от София съм и сайта си бачка Както и да е, изкарала съм си бал 34,4, така че все ще вляза в хубаво училище
    (h) Fernando Torres (h)
    (h) Cris Ronaldo (h)
    (h) Leo Messi (h)

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си