.
Отговор в тема
Страница 47 от 75 ПървиПърви ... 3743444546474849505157 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 151 до 1 175 от общо 1856
  1. #1151
    Цитирай Първоначално написано от Milly4
    Цитирай Първоначално написано от Martolina
    Искам да кажа, че с този бал ако някой иска да влиза там от 3то бала му ще е по-нисък от моя ..
    Дано успееш - миналата година са търсили във френската хора! Особенно за момчетата всичко е много, много по-лесно.
    Според мен по-добре недей, защото като се запишеш на 3 класиране в компютъра мястото ти автоматично се губи и се заема от друг няма значение дали е с по-нисък бал. Надявам се, че ме разбра необяснявам хубаво. Но както ти си решиш.[/quote]

    Toва не е вярно.. Взима се от ученика с най-висок бал а и точно това казвам, че ако някой е с по-висок бал от моя няма да се пробва за 3то класиране с този бал..

  2. #1152
    Toва не е вярно.. Взима се от ученика с най-висок бал а и точно това казвам, че ако някой е с по-висок бал от моя няма да се пробва за 3то класиране с този бал..[/quote]

    Значи, аз така си обяснявам нещата- Аз например съм приета в 7-мо. В срока за записване обаче аз не се записвам и моето празно място там би трябвало да се обяви като такова на трето класиране- т.е. че се търси едно момиче за паралелката с АЕ и НЕ за 7-мо СОУ. В зависимост от това кои деца ще запишат в своите желания на трето класиране тази паралелка - детето с най висок бал би трябвало да заеме това място. Това обаче не значи, че аз самата не мога да си включа тази паралелка отново в новата падредба в заявлението - разбира се че може.Така, че ще опитам - знам че е голям риск, тъй като си нямам ни най-малка представа колко деца ще се включат в надпреварата и с какви балове ще бъдат и колко свободни бройки, ще има и от кои училища ??? Явно, ще тръпна цяло лято с това кандидатстване - на както казват хората - риск печели, риск губи!

  3. #1153

    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    София
    Мнения
    3
    Има ли някой приет в 32 СОУ ? Кажете ми добро у-ще ли е. pls

  4. #1154
    Цитирай Първоначално написано от 97Moni97
    Има ли някой приет в 32 СОУ ? Кажете ми добро у-ще ли е. pls
    Добро е - имам приятели там !

  5. #1155

    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    София
    Мнения
    3
    10x

  6. #1156
    Аватара на Milly4
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    ~В сТрАнАтА нА чУдЕсАтА <3
    Мнения
    2 005
    Цитирай Първоначално написано от woxer
    Toва не е вярно.. Взима се от ученика с най-висок бал а и точно това казвам, че ако някой е с по-висок бал от моя няма да се пробва за 3то класиране с този бал..
    Цитирай Първоначално написано от Martolina
    Значи, аз така си обяснявам нещата- Аз например съм приета в 7-мо. В срока за записване обаче аз не се записвам и моето празно място там би трябвало да се обяви като такова на трето класиране- т.е. че се търси едно момиче за паралелката с АЕ и НЕ за 7-мо СОУ. В зависимост от това кои деца ще запишат в своите желания на трето класиране тази паралелка - детето с най висок бал би трябвало да заеме това място. Това обаче не значи, че аз самата не мога да си включа тази паралелка отново в новата падредба в заявлението - разбира се че може.Така, че ще опитам - знам че е голям риск, тъй като си нямам ни най-малка представа колко деца ще се включат в надпреварата и с какви балове ще бъдат и колко свободни бройки, ще има и от кои училища ??? Явно, ще тръпна цяло лято с това кандидатстване - на както казват хората - риск печели, риск губи!
    Ти къде мислиш да кандидатстваш?

  7. #1157

    ..

    някой приет в 1 - ва испанска

  8. #1158
    Честно казано , ще видя какви свободни места ще пуснат - мога да опитам и строителство и архитектура с АЕ - всичко зависи от свободните места????

  9. #1159
    драстии пак съм аз абе начи да питам щото не съм много наясно начи сега трябва за трето класиране да се подава в училището гнездо налии? и тея свободни места къде ще се обяват в сайта на рио ли или къде??
    щото примерно ако няма места в тея училища дето аз искам ко праиме в старото даскало ше тряя да си седа плс хеллппппп

  10. #1160
    Цитирай Първоначално написано от Martolina
    Честно казано , ще видя какви свободни места ще пуснат - мога да опитам и строителство и архитектура с АЕ - всичко зависи от свободните места????
    и аз мисля да пробвам в строителния ама мисла че нямам шанс а на тебе колко ти е бала

  11. #1161
    ,гщ

  12. #1162
    Аватара на Milly4
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    ~В сТрАнАтА нА чУдЕсАтА <3
    Мнения
    2 005
    Цитирай Първоначално написано от lion69
    драстии пак съм аз абе начи да питам щото не съм много наясно начи сега трябва за трето класиране да се подава в училището гнездо налии? и тея свободни места къде ще се обяват в сайта на рио ли или къде??
    щото примерно ако няма места в тея училища дето аз искам ко праиме в старото даскало ше тряя да си седа плс хеллппппп
    Доколкото разбрах в сайта на МОН ще се обяват свободните места и трето класиране пак в училището гнездо със същите документи.

  13. #1163
    Голям фен Аватара на kamen971
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Varna
    Мнения
    576
    Вие още ли пишете Всичко мина,всички са приети ,където искаха и честито.Аз съм creater на тази тема и я обявявам вече за ПРИКЛЮЧЕНА!

  14. #1164
    Има ли някой в 73 СОУ с НЕ, РЕ и БЕЛ?

  15. #1165
    Цитирай Първоначално написано от kamen971
    Вие още ли пишете Всичко мина,всички са приети ,където искаха и честито.Аз съм creater на тази тема и я обявявам вече за ПРИКЛЮЧЕНА!
    е как е минало като има и 3 след това и 4 класиране ??

  16. #1166
    Цитирай Първоначално написано от lion69
    Цитирай Първоначално написано от Martolina
    Честно казано , ще видя какви свободни места ще пуснат - мога да опитам и строителство и архитектура с АЕ - всичко зависи от свободните места????
    и аз мисля да пробвам в строителния ама мисла че нямам шанс а на тебе колко ти е бала
    31.786

  17. #1167
    Имам един въпрос.

    Вижте сега.. Приета съм във 1 АЕГ с немски .. Намерих една приятелка.. И тя е приета там с немски... това значи ли че сме в един клас.. ?
    Защото моята логика е такава..

    Сега в основните училище в които учихме.. паралелките са разделени така (става въпрос за моето даскало за вашите не знам)
    7а клас -с музика 7б клас с рисуване 7в клас хореография
    От това следва ли че и в английската ще е така ..Смисъл..
    8а- немски 8б-испански 8в френски.... ???

  18. #1168

    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    59
    [quote="Martolina"
    31.786[/quote]

    LOL и с този бал ще ходиш в строителния ?!!
    Това при тебе са били доста зле подредени желания като гледам ;х

  19. #1169
    [quote=busted97]
    Цитирай Първоначално написано от "Martolina"
    31.786[/quote

    LOL и с този бал ще ходиш в строителния ?!!
    Това при тебе са били доста зле подредени желания като гледам ;х
    Ами къде да отида - все си мисля че строителния е по-добър от 7 - мо. Мечтата ми е втора английска - но тя се стопи бавно и славно - дори не мога и да се мечтая за трето класиране? А относно желанията ми - бяха си подредени добре с изключение на 7-мо!!! Но тази година баловете бяха убииствени - поне така аз мисля.

  20. #1170
    Голям фен Аватара на LeDa
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    635
    Цитирай Първоначално написано от Isolation
    Имам един въпрос.

    Вижте сега.. Приета съм във 1 АЕГ с немски .. Намерих една приятелка.. И тя е приета там с немски... това значи ли че сме в един клас.. ?
    Защото моята логика е такава..

    Сега в основните училище в които учихме.. паралелките са разделени така (става въпрос за моето даскало за вашите не знам)
    7а клас -с музика 7б клас с рисуване 7в клас хореография
    От това следва ли че и в английската ще е така ..Смисъл..
    8а- немски 8б-испански 8в френски.... ???
    Уча в АЕГ. Не е така, както ти е логиката. От приетите с всеки език се образуват две паралелки (освен с руски), както следва - руски "a", испански "б" и "в", немски "г" и "д", френски "e" и "ж". Тоест има вероятност да не сте в един клас. Трябвало е на записването да помолите да ви запишат в един клас.

    И още нещо, което сигурно не го знаеш - "а", "б", “в“ и “г“ клас са в една смяна със 112то първата година.

  21. #1171
    Цитирай Първоначално написано от LeDa
    Цитирай Първоначално написано от Isolation
    Имам един въпрос.

    Вижте сега.. Приета съм във 1 АЕГ с немски .. Намерих една приятелка.. И тя е приета там с немски... това значи ли че сме в един клас.. ?
    Защото моята логика е такава..

    Сега в основните училище в които учихме.. паралелките са разделени така (става въпрос за моето даскало за вашите не знам)
    7а клас -с музика 7б клас с рисуване 7в клас хореография
    От това следва ли че и в английската ще е така ..Смисъл..
    8а- немски 8б-испански 8в френски.... ???
    Уча в АЕГ. Не е така, както ти е логиката. От приетите с всеки език се образуват две паралелки (освен с руски), както следва - руски "a", испански "б" и "в", немски "г" и "д", френски "e" и "ж". Тоест има вероятност да не сте в един клас. Трябвало е на записването да помолите да ви запишат в един клас.

    И още нещо, което сигурно не го знаеш - "а", "б", “в“ и “г“ клас са в една смяна със 112то първата година.

    аха значи може и различни смени да сме :Д Ама смисс ние сме се записали в един и същ ден горе долу по едно и също време ... има някакъв шанс да сме заедно нали ? Не сме ходили заедно да се записваме ... просто сме били там в един и същ ден

  22. #1172
    Голям фен Аватара на LeDa
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    635
    Цитирай Първоначално написано от Isolation
    Цитирай Първоначално написано от LeDa
    Цитирай Първоначално написано от Isolation
    Имам един въпрос.

    Вижте сега.. Приета съм във 1 АЕГ с немски .. Намерих една приятелка.. И тя е приета там с немски... това значи ли че сме в един клас.. ?
    Защото моята логика е такава..

    Сега в основните училище в които учихме.. паралелките са разделени така (става въпрос за моето даскало за вашите не знам)
    7а клас -с музика 7б клас с рисуване 7в клас хореография
    От това следва ли че и в английската ще е така ..Смисъл..
    8а- немски 8б-испански 8в френски.... ???
    Уча в АЕГ. Не е така, както ти е логиката. От приетите с всеки език се образуват две паралелки (освен с руски), както следва - руски "a", испански "б" и "в", немски "г" и "д", френски "e" и "ж". Тоест има вероятност да не сте в един клас. Трябвало е на записването да помолите да ви запишат в един клас.

    И още нещо, което сигурно не го знаеш - "а", "б", “в“ и “г“ клас са в една смяна със 112то първата година.

    аха значи може и различни смени да сме :Д Ама смисс ние сме се записали в един и същ ден горе долу по едно и също време ... има някакъв шанс да сме заедно нали ? Не сме ходили заедно да се записваме ... просто сме били там в един и същ ден
    Нямам идея. Всичко е 50 на 50. Дано все пак сте в един клас (ако преди сте били в едно училище, има многоооооо голяма вероятност да ви сложат в един клас, да не кажа 100 процента, защото от моя клас има 5-6 човека, които са били в едно училище преди, и са ги сложили в един клас, без те да молят)

  23. #1173
    Супер фен Аватара на Fiction7577
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    1 489
    Цитирай Първоначално написано от kamen971
    Вие още ли пишете Всичко мина,всички са приети ,където искаха и честито.Аз съм creater на тази тема и я обявявам вече за ПРИКЛЮЧЕНА!
    Първо, пише се creatOr и второ, има още класирания. А и никой не ти пречи като пише по темата!

  24. #1174
    Цитирай Първоначално написано от hawksi
    Какво мислите за 7 соу , 18 соу, и 31 соу. Мисля да се пробвам на 3 класиране в едно от тези.
    18-то е най-доброто от тези ! Сградата е страхотна,а пък учителите са много добри ! Държат на образованието и са на ниво ; ) Само дано попаднеш на добър език(английски,немски,френ ки,руски,испански) а не на китайски,корейски или японски ;хх . След това е 7-мо найстина добро училище е,а после 32-образованието до 7 клас е много добро,но след това ....

  25. #1175
    Драстии пак съм аз! абе хора я кажете нещо за СПГТ днеска се рових в нета и търсих училища които да пиша на 3 класиране и това ми хареса споделете мнение плс щото бала би трябвало да ми стигне и да знам дали да се записвам
    плссс

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си