.
Отговор в тема
Страница 4 от 75 ПървиПърви 123456781454 ... ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 1856
  1. #76
    аз се колебая .. може би в МГ (с информатика и АЕ) или 4ЕГ (с френски) незнам ..
    If you go hard you gotta get on the floor
    If you're a party freak then step on the floor
    If your an animal then tear up the floor
    Break a sweat on the floor
    Yeah we work on the floor (music) (dance)

  2. #77
    Цитирай Първоначално написано от katy1997
    Мнения за 138СОУ
    Учих там от 1-7 клас. Според мен е добро училище, но само ако искаш да караш основно образование там.За средно не ти препоръчвам много много.. Почти не се учи честно казано..

  3. #78
    Цитирай Първоначално написано от detelina101
    Цитирай Първоначално написано от awesomespace
    Миналата година в IV ЕГ една приятелка беше приета с 29 бал, с Френски Език!
    Дано и тази година да е около този бал
    Ти с този език ли искаш да си?Ако е така,приготви се за доста учене.
    Няма проблеми аз обожавам езиците и ще ми е приятно да науча нов език ..иначе със сигурност френския е труден език..въпросът е, че се колебая м/у Френски и Испански, тъй като и двата езика ми харесват доста
    ЛУД..брато...ЛУД

  4. #79
    Hello ..
    azz iskam v NTBG aa priturkite s u4ili6tata ve4e izlqzoha

  5. #80
    На 1 място: СГСАГ с архитектура и строителство !
    На 2 място: НПМГ с физика или биология !
    На 3 място: " Илия Петров" с живопис !
    Това за сега са ми фаворитите ! Бих искала да споделите мнението си за тях !

  6. #81
    абе хора ориентиръл съм се към ПГТЕ (Хенри Форд (като цяло представява изучаване на автомобили)) ... някой да има някакво мнение за това даскало ?? ?

  7. #82
    Цитирай Първоначално написано от deyan9707
    Цитирай Първоначално написано от RainbowGirl
    Еми сигурно на 1во място ще е испанската, на 2ро немската, на 3то руската ама ще видим първо какъв ще ми е балът.
    На първо е НЕМСКАТА! В испанската на нищо не ги учат, повярвай ми. Немската и СМГ са най-добрите гимназии в София. Аз уча в НМУ и смятам да си остана там.
    Деницо къде немска бе ти знаеш ли какъв е бала (алекс е ;д)

    А за училищата:
    1. ФЕГ с всички паралелки
    2. 133 с 1ви език френски
    и нататък си нямам идея... ако някой да има предложения да казва, но бала да не е по-висок от на френската :P

  8. #83
    Ми като цяло мисля да подредя 1ЕГ, 4ЕГ и МГ Варна ама не съм сигурен в каква последователност...

  9. #84
    Голям фен Аватара на kamen971
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Varna
    Мнения
    576
    Цитирай Първоначално написано от peroto
    Ми като цяло мисля да подредя 1ЕГ, 4ЕГ и МГ Варна ама не съм сигурен в каква последователност...
    И аз съм със сходни желания. Първо ще пиша 1ЕГ с англииски после с немски (много уча за там) ,а после МГ с всички паралелки.Или 1ЕГ или МГ съм .

  10. #85
    Супер фен Аватара на Fiction7577
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    1 489
    Цитирай Първоначално написано от anisliven1
    За ГПЗЕ Сливен - Езиковата, някой знае ли колко бал трябва - английски с немски?
    Мисля, че беше нещо от порядъка на 30. Но не съм напълно сигурна.

  11. #86
    Амии.. Аз ще си пдредя желанията по следния начин:
    1. 1АЕГ със АЕ и ИЕ
    2.1АЕГ със АЕ и ФЕ
    3.31 СУЧЕМ със АЕ и ИЕ
    4.31 СУЧЕМ със АЕ и НЕ

    Нататък незнам .. има време, не се знае обаче дали ще ми стигне бала за Англиийската а много искам да влезна там

  12. #87
    Повече от фен Аватара на flower757
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Страната на мечтите...
    Мнения
    319
    Такаа .. като сегашно желание, понеже доста минаха,ми е ПМГ с биология и английски в Сливен .. а иначе нали трябва да се кандидатства и в др. у-ща => ще подам документи и в езикова, и в иконом .. .. А може ли , ако случайно някой знае колко е бала в ПМГ-то с биология и английски, да каже .. знам от какво се оформя.. попринцип бел ми върви доста, но ме притеснява преразказа .. а математиката .. ами уж върви-бутам я ;( камо ли на 2-рия модул ;хх .. Та , мерси предаварително за бала ;*

  13. #88
    Аз вече влязох в час,прецених нещата и реших,че като първо желание ще си пиша НПМГ,ще драсна профил химия и химия и биология.Аз имам точки от олимпиадата по химия,но да видим като ги приравнят към оценка как ще е.Мисля,че ще е към 5 - 5,30,те не са много точките - от 100 са 76 изложила съм се :d Ще си ида задължително на вътрешен обаче,мисля,че имам шанс за по-висока оценка.По нататък второ и трето може би 1 АЕГ и 2 АЕГ.Чудя се дали да пиша НЕГ и дали изобщо имам шансове за там,ще видим. Късмет на всички
    What is the right thing to do,when you realize you don't belong to anything around you? Face the problem? Or just run away?! .. [авторско]

  14. #89
    Цитирай Първоначално написано от flower757
    Такаа .. като сегашно желание, понеце доста минаха,ми е ПМГ с биологоя и английски е Сливен ..*
    и аз мисля да кандидатствам в ПМГ сливен с биология и АЕ..попринцип повече химията ми върви,а знам че в тази паралека също наблягат на химията... мисля че приемат и с 26-8 бал ... но незнам...ще видим .. мен само испита по математика ме притеснява ...

  15. #90
    Еми аз щях да кандидатствам във Варна в първа или пета с първи немски или испански и втори английски, но се преместих в друг град и сега се боря за езиковата в Хасково с горепосочените.
    So baby, don't feel no pain, just smile back <3

  16. #91
    Повече от фен Аватара на flower757
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Страната на мечтите...
    Мнения
    319
    Цитирай Първоначално написано от c0ol133
    Цитирай Първоначално написано от flower757
    Такаа .. като сегашно желание, понеце доста минаха,ми е ПМГ с биологоя и английски е Сливен ..*
    и аз мисля да кандидатствам в ПМГ сливен с биология и АЕ..попринцип повече химията ми върви,а знам че в тази паралека също наблягат на химията... мисля че приемат и с 26-8 бал ... но незнам...ще видим .. мен само испита по математика ме притеснява ...
    Аха .. мерси мн {} .. а за изпита .. късмет на всички изобщо , особено по математика ^^ ..

  17. #92
    Цитирай Първоначално написано от ann321
    Аз вече влязох в час,прецених нещата и реших,че като първо желание ще си пиша НПМГ,ще драсна профил химия и химия и биология.Аз имам точки от олимпиадата по химия,но да видим като ги приравнят към оценка как ще е.Мисля,че ще е към 5 - 5,30,те не са много точките - от 100 са 76 изложила съм се :d Ще си ида задължително на вътрешен обаче,мисля,че имам шанс за по-висока оценка.По нататък второ и трето може би 1 АЕГ и 2 АЕГ.Чудя се дали да пиша НЕГ и дали изобщо имам шансове за там,ще видим. Късмет на всички
    Ако ще пишеш НЕГ , задължително я сложи преди английските .

  18. #93

    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Sofia
    Мнения
    18
    Аз мисля в гимназията по туризъм-софия. Някой знае ли колко е бала тази година??

  19. #94
    Цитирай Първоначално написано от asky
    Аз мисля в гимназията по туризъм-софия. Някой знае ли колко е бала тази година??
    Туризъм-София това Софийска професионална гимназия по туризъм ли е?

    Имам "Наръчник за родители и седмокласници от цялата страна" и там пише баловете за всички гимназии и паралелки и в София и още места. За тази Софийска ПГ по туризъм има три специалности - минималните балове са от 29.714 до 27.608. Не знам как се образува обаче бала - пише балообразуващи предмети - химия и география. Как си с химията?

  20. #95
    Аз също съм седми клас и мн се чудя м/у НЕГ и АЕГ.. Всъщност ходя на курсове, при които правим пробни изпити, ама точно както ще са в действит. .. и там ти казват резултатите.. на мен най-високия ми досега беше 5,64 по БЕЛ и 4.82 по МАТ ( вече сиг. се досетихте къде ми е слабото място ).. Наистина се притеснявам за изпита.. ако дадат лесни задачи, това ще направи висока конкуренция, а ако дадат трудни задачи пак ще е трудна конкуренцията, ако се справяш зле.. Изобщо.. балът ми излиза (ако имам 6-ци за годината и оценките по-горе) . .. около 32,92.. което е доста несигурно като резултат.. МНого се притеснявам, но се успокоявам като си помисля, че остава около 1 месец, освен това ако вляза в елитно училище ще получа лаптоп!!!

    Аз се целя към:
    1- НЕГ
    2- АЕГ
    3- ФЕГ
    4- ИЕГ
    5-СМГ , и общо взето е това основно.. да се надяваме за успех! Успех на всички ви и дано влезете, където искате! =D>

  21. #96
    Голям фен Аватара на CherryBell13
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    741
    Охх, много ми е гадно влече ме рисуването и дизайна, но на 1-во място ще пиша ПГИУ Елиас Канети Русе а на 2-ро мисля Английската гимназия...

  22. #97

    Регистриран на
    May 2011
    Град
    София
    Мнения
    5
    Според мен най-добрите училища в София са СМГ и 91НЕГ. Зависи от това какво те влече- в 1-ва немска математиката е на много ниско ниво. За СМГ мога да кажа, че учителите са много печени , знанията не само по математика са на ниво , но и по немски, и по физика, и по информатика, и по химия , имаш много сипове и най- важното е , че имаш възможността да станеш добър по любимия ти предмет !!!
    Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си !!!

  23. #98
    Mecheto506, ти наистина ли СМГ? И моите резултати са подобни на твоите и не ми и хрумва към СМГ. Мама е завършила 1английска и на мен това ми се иска, но не знам дали ще успея. Или пък Испанската. Мн високи баловете мин година.

  24. #99
    Повече от фен Аватара на bbabyy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    322
    Аз ще кандидатствам така:

    1 . 164 “ Мигел де Сервантес” - испански и английски
    2 . 2 ра английска • английски език, испански език, математика, география и икономика;
    3. 2 ра английска • английски език, руски език, математика, информационни технологии.
    4. 18 СОУ -Китайски език (І чужд), Английски език (ІІ чужд), БЕЛ, История;
    5. 175-ма “Сесар Вайехо” – математика/ информационни технологии

    (листът ще бъде продължен поне до '20.' )


    Като най-преди всичко искам в НГДЕК
    Chichaaaaaaaaaaaaaaa ! ♥

  25. #100
    Супер фен Аватара на Fiction7577
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    1 489
    В ПМГ Сливен за Биология и АЕ ще ви стигне бал около 26-27, именно, защото сте адски малко на брой. Както и всички набори от 94 до 98.

    В 8 клас както знаете имате само БГ, Математика и Английски + Музика и изобразително. Можете да се запишете на СИП Биология, 2 часа седмично е, дават ви се уроци на които после ви изпитват.

    В 9 клас най-много разбира се се набляга на Биологията и на Химията. За химията знам, че от 9 клас са по 2 часа седмично, био-то май по 3. Постепенно нагоре ви се увеличават.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си