.
Отговор в тема
Страница 54 от 75 ПървиПърви ... 44450515253545556575864 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 326 до 1 350 от общо 1856
  1. #1326
    Зайчета от 1-ва АЕГ София...Предупреждавам! Ако сте при Цветелина Ганева , Господ да ви пази! Не се шегувам. Надявам се да сте руснаци та да има усещане за дежа ву... ако класна ви е Капка... е.. тук не коментирам...

  2. #1327

    Re: Училища, Желания и Резултати - Прием след 7 клас (2011)

    Цитирай Първоначално написано от kamen971
    Здравейте ! Тук всеки може да пише къде иска да кандидатства,това е новата тема която продължава темата на Leda. Аз лично ще кандидатствам в 1ЕГ Варна с немски език А вие каде мислите да кандидатствате ............?

    Едит:
    Марикрам темата като важна и като продължание на тази от 2010 година.
    Променям заглавието, за да е ясно, че тук е мястото да се обсъждат изпити, училища, желания и резултати без да се пускат отделни теми за всяко училище.
    Моля от тук нататък всякакви въпроси относно каквото и да е свързано със кандидатстването след 7 клас да бъде концентрирано тук.

    Успех на всички и късмет.
    амк933
    някой да обмисля да става музикант ..

  3. #1328
    Аз искам да кандидатствам в испанската имназия, но не знам дали е добра. Може ли съвет?

  4. #1329
    Цитирай Първоначално написано от Desinkakateri4kata
    Аз искам да кандидатствам в испанската имназия, но не знам дали е добра. Може ли съвет?
    Ако имаш впредвид Испанската в София - да, добра е.

  5. #1330
    Фен Аватара на eilhar
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    The dark side of the moon, in the eye of the storm.
    Мнения
    238
    Мен ме приеха в НГДЕК с изпит (устен) по история на България, минах с 6.00
    Last.fm

    ~ Seek the roses along the way, just beware of the thorns
    ~ Si vis pacem, para bellum

    dontcare ^^

  6. #1331
    Здравейте съфорумници. Искам да ви попитам дали 10 клас е важен за дипломата накрая. Сега съм 10клас, миналатите години(7,8,9клас) съм завършвал винаги със отлични оценки, но не си давах много зор. Сега гледам 10 клас май ще ми е по-трудно и някои даскали или са се променили, или новите ми изглждат по строгички. Мисля и 10 клас да не си давам много зор и да хвана няква 5ца или ако мога ест ще се боря за 6. Въпроса ми дали и 4ка да имам ще влияе много на дипломата. Аз вече съм определил в кой университет искам, съответно НБУ с информатика или графичен дизайн. Мисля да наблягам на основните предмети само. Уча в МГ Пловдив. Не мисля ще падна до 4, но за всеки случай. А във въпросния университет как приемат поприцип, и изобщо в повечето университети набляга ли се на оценките от дипломата или на знанията.. Не съм особено запознат с тези неща. И все пак още е прекалено рано да определям дали ще ми трудно.

    Малко не отговаря на темата, но,,

  7. #1332
    Супер фен Аватара на Fiction7577
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    1 489
    Цитирай Първоначално написано от leimmortalle
    Здравейте съфорумници. Искам да ви попитам дали 10 клас е важен за дипломата накрая. Сега съм 10клас, миналатите години(7,8,9клас) съм завършвал винаги със отлични оценки, но не си давах много зор. Сега гледам 10 клас май ще ми е по-трудно и някои даскали или са се променили, или новите ми изглждат по строгички. Мисля и 10 клас да не си давам много зор и да хвана няква 5ца или ако мога ест ще се боря за 6. Въпроса ми дали и 4ка да имам ще влияе много на дипломата. Аз вече съм определил в кой университет искам, съответно НБУ с информатика или графичен дизайн. Мисля да наблягам на основните предмети само. Уча в МГ Пловдив. Не мисля ще падна до 4, но за всеки случай. А във въпросния университет как приемат поприцип, и изобщо в повечето университети набляга ли се на оценките от дипломата или на знанията.. Не съм особено запознат с тези неща. И все пак още е прекалено рано да определям дали ще ми трудно.

    Малко не отговаря на темата, но,,
    Важен е да. Оценките влияят на дипломата ти след 12. Казаха ни, че в 10 клас ставали най-големите издънки и после много ученици ги било яд, че са го проспали. Съвета ми е да не изтърваш нещата извън контрол, най-добре си действай за 6ца или 5ца, но не е препоръчително да падаш по-надолу.

  8. #1333

    СОФИЯ

    Ами аз съм от София и мисля в някоя езикова да кандидатствам ,, насочила съм се към 1АЕГ ,, 2АЕГ ,, 2НЕМСКА (73то В. Граматик) ,, 1НЕМСКА ,, Американския колеж и РУСКОТО (133то Пушкин)


    Дайте ми мненияя за тея у-ща мерси многоооооо,, понеже не влизам много често ще съм благодарна ако ми изпратите съобщение или Скайп:: горгиа6 ... [[ нали не може латиница за тва ;д ]]]


    :*

  9. #1334
    Някакви отзиви за 73 соу ?
    A woman`s heart is a deep ocean of secrets ...

  10. #1335
    Цитирай Първоначално написано от bebzgirl
    Някакви отзиви за 73 соу ?
    добро училище стига да ти се учи

  11. #1336

    Re: 1ег

    Здравейте аз живея във варна но всъшност съм канадка от 2 год/ съм тук защото искам да завърша във различна държаване мисля че е НАЙ-ПОДХОДЯЩАТА но със пари всеки може да живее нали така е колкото да ме издържат иначе смятам да вляза в 3 езикова 4 5 или 7 зависи от бала

  12. #1337
    Нещо да знаете за 2 английска езикова гимназия "Томас Джеферсън", София ( 2 АЕГ ) Отзиви?
    МОМЧЕ

  13. #1338
    Аз искам в немската

  14. #1339
    Цитирай Първоначално написано от mladostman
    Нещо да знаете за 2 английска езикова гимназия "Томас Джеферсън", София ( 2 АЕГ ) Отзиви?
    Аз съм ученичка там и съм 8 клас. Това не ми беше първото желание, но в момента изключително много се радвам, че си останах там. Всичко е на едно доста високо ниво. Учи се здраво английски, но пък все пак затова влизаш в такава гимназия. Запознах се с едни прекрасни хора и стават големи купони. ;д Иначе материалната база си е страхотна, всичко е ново и 90% от учителите умеят да те развеселят. (:

  15. #1340
    Охх , това е доста актуална тема поне за мене .. В момента съм пред дилемата ЕГ "Пловдив " или ЕГ"Иван Вазов " .. И двете училища са едни от най-елитните в Пловдив и във всеки от случаите ще съм с немски език - не защото бала е по-нисък или нещо от сорта , а защото в днешно време няма как да не научиш английския език дори и като 2ри допълнителен , той е навсякъде около нас Първоначално бях решила твърдо ЕГ"ПЛОВДИВ",но тъй като съм не съм от Пловдив и ще ми се налага да пътувам ,а там както знаем са 2 смени ще е трудно .. Пък и разбира се ,че само трудните неща си заслужават , но защо да се мъча толкова като до нея е една НЕ ПО-МАЛКО елитна гимназия като ЕГ"ИВАН ВАЗОВ " , където накрая излизаш с 3 езика (ако не 3 , 2та са ти в кърпа вързани ) и е само 1 смяна.. Пък да не си кривим душата всеки знае преимуществата на 1вата смяна ! Няма какво да се залъгваме Но не знам все още се чудя , ще видим

  16. #1341
    Мега фен Аватара на FuckingFreak
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    3 869
    Понеже не съм от София, но много ми се иска да уча там, някой ще ме запознае ли кои училища, в които се изучават езици или нещо с математика, или химия, са с по-нова материална база? Без значение от бала, с който се влиза
    ...но във тебе като рана
    ще пари мисълта, че две неща
    не можеш никога да си възвърнеш:
    Живота да избавиш от смъртта
    и времето назад да върнеш!

    "Защо те нямаше толкова дълго време?"- попитал Питър Пан.
    "Ти никога не ми даде причина да се върна. Винаги бях там, когато имаше нужда от мен, но никога не показа колко важна съм за теб. Сега е различно. Ние сме различни. Но аз все още се усмихвам."- отвърнала Тинкърбел.
    "Защо?"
    "Просто защото.. сега е твой ред да ти липсвам."

  17. #1342
    Аз лично искам в езикова, но зависи колко ще ми е бала.Някой може ли да ми обясни как точно се изчислява бала?
    Love is like the wind, you can't see it but you can feel it

  18. #1343
    Здравейте, не знам дали въпросът ми е за тази тема, но все пак ще попитам... Някой може ли да ми каже къде може да ме приемат с Физика и Математика след 7 клас ?? (става въпрос за София)

  19. #1344
    Аватара на Milly4
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    ~В сТрАнАтА нА чУдЕсАтА <3
    Мнения
    2 005
    Цитирай Първоначално написано от krisssi
    Здравейте, не знам дали въпросът ми е за тази тема, но все пак ще попитам... Някой може ли да ми каже къде може да ме приемат с Физика и Математика след 7 клас ?? (става въпрос за София)
    НПМГ??
    Цигарите са вредни , понякога водят до смърт , тя и любовта понякога води до същото - да я забраним ли ?
    Като се събудя, свят ми се вие. Като стана бира ми се пие.
    Шофирай разумно- стигни жив!!!

  20. #1345
    Цитирай Първоначално написано от Milly4
    Цитирай Първоначално написано от krisssi
    Здравейте, не знам дали въпросът ми е за тази тема, но все пак ще попитам... Някой може ли да ми каже къде може да ме приемат с Физика и Математика след 7 клас ?? (става въпрос за София)
    НПМГ??
    тенкс Ако имате други предложения моля споделете :]]]

  21. #1346
    Супер фен Аватара на Tiin
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 662
    Не трябва ли да има нова тема за 2012?

  22. #1347
    Цитирай Първоначално написано от Tiin
    Не трябва ли да има нова тема за 2012?
    реших да не правя, надявайки се, тук да ми отговорят. Но ако е чак такъв проблем мога да направя нова! Просто тук са писали доста повече хора от колкото могат да забележат моята тема и затова умишлено не направих друга

  23. #1348
    Здравейте . Аз съм 7-ми клас и искам да кандидатствам в 164 ''Мигел Де Сервантес'' - испанската. 1-во мога ли да кандидатствам след 7 - ми клас .. 2-ро какви изпити има .. и 3-то колко трябва да ми е успеха за да ме приемат ? Моля ви някой ако знае да ми каже

  24. #1349
    И аз искам да ходя в испанската.Ами за там специално за англ. пар. тряба да имаш най-малко 34,07 БАЛ !! Малко много ама пак ....

  25. #1350
    А този БАЛ от какво се определя ?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си