.
Отговор в тема
Страница 61 от 75 ПървиПърви ... 115157585960616263646571 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 501 до 1 525 от общо 1856
  1. #1501
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    588
    Цитирай Първоначално написано от sunn001 Виж мнението
    Здравейте! Някакви мнения за 31 СУЧЕМ в София?
    Ужасни учители и съученици ;дд

    Цитирай Първоначално написано от sunn001 Виж мнението
    А за френски език кои училища са добри ... освен ФЕГ? (в София)
    Колко бал имаш ?

  2. #1502
    Цитирай Първоначално написано от simonatselova Виж мнението
    А, и да попитам, някой човечец, мислещ да кандидатства в 91 НЕГ? :S
    Aз.34,96 бал имам,ще се класирам ли ?
    A woman`s heart is a deep ocean of secrets ...

  3. #1503
    Носят се слухове (не само от ученици), че тази година освен лесни изпити и баловете ще паднат с по 1-2 единици, зареди многото двойки и тройки тази година..
    bebzgirl, мисля, че ще се класираш, щом миналата година бала е бил 34.572.. Ако не, на второ класиране 100%! (:

  4. #1504
    Аз съм от Пловдив .. и мисля , че добре съм се справила с матурките .. Имам 5 по бг и 5 по математика .. :* Искам да кандидатствам в ПГСАГ-строителния .. Иконома и ТОХ с кетъринг Дали ще ме приемат в строителния с тези оценки .. най-нмного искам там-със строителство и архитектура с англ.ез

  5. #1505
    Здравейте! Аз мисля да кандидатствам в ГЧЕ "Екзарх Йосиф" в Ловеч с първо желание английски с немски. Ще мога ли да вляза с бал 32,98?

  6. #1506
    sunn001 Ауу ! Айде и аз съм тръгнала натам , ама май във ФЕГ няма да влезна .. и аз се чудя за 18то ! :Д ) Колко ти е балът ?

  7. #1507
    Цитирай Първоначално написано от Xriis.. Виж мнението
    Ужасни учители и съученици ;дд



    Колко бал имаш ?
    30.894 e балът ми ;/

  8. #1508
    Цитирай Първоначално написано от MoulinRouge Виж мнението
    sunn001 Ауу ! Айде и аз съм тръгнала натам , ама май във ФЕГ няма да влезна .. и аз се чудя за 18то ! :Д ) Колко ти е балът ?
    айде! ама всички казват , че е скапано ;д

  9. #1509
    ъъм ... имам абсолютно същият бал ? :О :Д

  10. #1510
    наистина? ;оо а за 35-то какво мислиш? мен 18-то ме кефи че има паралелка с испански ;дд

  11. #1511
    Цитирай Първоначално написано от sunn001 Виж мнението
    наистина? ;оо а за 35-то какво мислиш? мен 18-то ме кефи че има паралелка с испански ;дд
    Мм и то има френски ! Ама руски , учи ли ти се + perry_the_platypus по-горе каза , че може да падне бала с 1-2 единици . !! Което е яко ! :д ох исках във фег .

  12. #1512
    Цитирай Първоначално написано от MoulinRouge Виж мнението
    Мм и то има френски ! Ама руски , учи ли ти се + perry_the_platypus по-горе каза , че може да падне бала с 1-2 единици . !! Което е яко ! :д ох исках във фег .
    e, знам. не ми се учи мн мн руки , пък и има униформи ;х ;д. ама ако ме приемат във фег си отива там щото е на много по-високо ниво ... и по-добре ще науча езика ...
    a ти коя паралелка във фег искаш ?

  13. #1513
    Цитирай Първоначално написано от sunn001 Виж мнението
    e, знам. не ми се учи мн мн руки , пък и има униформи ;х ;д. ама ако ме приемат във фег си отива там щото е на много по-високо ниво ... и по-добре ще науча езика ...
    a ти коя паралелка във фег искаш ?
    много вярно ;д ами ще пиша тая с английски , и тая с испански :д ти ? Оф нон-стоп мисля за тва ;д

  14. #1514
    Цитирай Първоначално написано от MoulinRouge Виж мнението
    много вярно ;д ами ще пиша тая с английски , и тая с испански :д ти ? Оф нон-стоп мисля за тва ;д
    аз ще пиша може би с немски и с испански ;д .. английски не ми се учи много ;д .. оф и аз не спирам да мисля за тва .. не мога да издържа вече

  15. #1515
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    588
    1000 двойкаджий много ли са, или малко ;дд ?


    Цитирай Първоначално написано от sunn001 Виж мнението
    30.894 e балът ми ;/
    Не мисля , че ще стигне за 1 фреска (9ФЕГ)

  16. #1516
    А 32 дали ще стигне за 9 ФЕГ ?
    NиKоgъЪъ Нe ПlАcHКаI зА nqКОИ коitо nE ПlAЧкA за теBE..[!]

  17. #1517
    А и още един въпрос в София училища с подготвителна година по френски смисъл 8 клас и с изпити Д ДЕЛФ има ли
    NиKоgъЪъ Нe ПlАcHКаI зА nqКОИ коitо nE ПlAЧкA за теBE..[!]

  18. #1518
    Цитирай Първоначално написано от Xriis.. Виж мнението
    1000 двойкаджий много ли са, или малко ;дд ?




    Не мисля , че ще стигне за 1 фреска (9ФЕГ)

    емии .. и аз така мисля но нали се говори , че ще падат баловете ...
    а други добри училища с френски , за които може да ми стигле балът ;ддд

  19. #1519
    Днеска тая по български ми се заяде , и не иска да ми пише 6тица Сега трябва да се моля да ме изпитва :Х Абе , дано влезнем там където искаме . Стискам ви палци на всички , остана 1 седмица !

  20. #1520
    Aз още се чудя къде да кандидатствам. Искам да се занимавам с информатика,но се чудя между СМГ и 2 немска, защото ще ми трябва и език, а немският е доста използван. За немската бала ми е 32.036 и мисля ,че нямам шанс да вляза, но учителката ми по математика каза, че ще ми стигне. А за смг бала ми е 32.446 но още не знам кое да пиша. За 1 немска нямам никакъв шанс а към английските не съм устремен заради госпожата ми от частната школа, която каза, че ще изгубя 1 година, защото знам материала. Някакви съвети?

  21. #1521
    Цитирай Първоначално написано от thedragonball88 Виж мнението
    Aз още се чудя къде да кандидатствам. Искам да се занимавам с информатика,но се чудя между СМГ и 2 немска, защото ще ми трябва и език, а немският е доста използван. За немската бала ми е 32.036 и мисля ,че нямам шанс да вляза, но учителката ми по математика каза, че ще ми стигне. А за смг бала ми е 32.446 но още не знам кое да пиша. За 1 немска нямам никакъв шанс а към английските не съм устремен заради госпожата ми от частната школа, която каза, че ще изгубя 1 година, защото знам материала. Някакви съвети?
    Предполагам си момче.. ;д
    73 СОУ (2 немска) зависи коя паралелка, но паралелката с най-нисък бал миналата година за момчета е била с НЕ, ФЕ и БЕЛ и бала е бил 32.714.. :/
    СМГ Ако смъкнат бала ще имаш шанс мисля, защото миналата година СМГ с АЕ е бил 33.392.
    91 НЕГ (1 немска) за сега нямаш шанс, но ако смъкнат малко баловете може и да имаш на второ класиране. ))

  22. #1522
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    588
    Цитирай Първоначално написано от sunn001 Виж мнението
    а други добри училища с френски , за които може да ми стигле балът ;ддд
    У-ща с 1 френски и 2 англ. език

    18 - ФЕ/АЕ/Б/Х - 27.750
    33 - ФЕ/АЕ/БЕЛ - не ми пише бала ;дд
    23 - ФЕ/АЕ/БЕЛ/И - 23.536
    12 - ФЕ/АЕ/Г/БЕЛ - не ми пише бала

  23. #1523
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    588
    Сведох се до тези 2 гимназии и не мога да реша коя да пиша на 1 място .. Идеи ?

    а) 1Аег
    + (за мен) - близо е , има мнОго извънкласни дейности и СИП-ове , бала ще ми стигне (паралелка с ИЕ)
    - (за мен) - първия език е АЕ , а аз мисля,че ще е по-добре да има като 1език някакъв друг - испански ..

    б) 164Гпие
    + (за мен) - близо е , харесвам испанския и желая да го изуча ..
    - (за мен) - нз дали тази година ще се увеличи бала .. ако се увеличи ще трябва да вляза от 2класиране(100%) ,а нз дали ще съм тук,за да подавам док.

  24. #1524
    164та пиши . По-добре испански 1ви език , хипер много се говори !

  25. #1525
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    588
    Благодаря за мнението .. и баща ми така ми казва ,а майка ми иска в АЕГ ..

    Мнения за НТБГ - паралелка с "бизнес-администрация" - с ИЕ ? Там учи ли се И АЕ ?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си