.
Отговор в тема
Страница 68 от 75 ПървиПърви ... 1858646566676869707172 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 676 до 1 700 от общо 1856
  1. #1676
    Никой ли няма приет в 33 ЕГ '' Света София '' в София?

  2. #1677
    Някой от 133 РЕ/АЕ ?

  3. #1678
    Цитирай Първоначално написано от Gery (: Виж мнението
    Някой от 133 РЕ/АЕ ?
    Една позната е в тази паралелка, пиши на лично да ти кажа фейсбука й. (:

  4. #1679
    Фен Аватара на ralinka17
    Регистриран на
    Nov 2011
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    131
    От Пловдив съм и тая година ще съм 7 клас , чудя се къде да кандидатствам в ЕГ Пловдив или ЕГ Иван Вазов , вие какво ще ми препоръчате ?

  5. #1680
    Според мен ЕГ Пловдив, но това е лично мое мнение в крайна сметка ти сама преценяваш все пак от това зависи твоето бъдеще

  6. #1681
    Повече от фен Аватара на Just.Smile
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    303
    Цитирай Първоначално написано от ralinka17 Виж мнението
    От Пловдив съм и тая година ще съм 7 клас , чудя се къде да кандидатствам в ЕГ Пловдив или ЕГ Иван Вазов , вие какво ще ми препоръчате ?
    И аз съм от Пловдив. Тази година бях седми клас и много се чудих къде да кандидатствам. Бала ми беше висок (35,178 ) така че щяха да ме приемат и в двете. Все пак избрах ЕГ "ИВАН ВАЗОВ". Първо там се учат три езика. Второ училището участва в много проекти. Трето ако решиш да си с немски има още един плюс - сертификат, че обучението ти е завършено все едно в Германия. Така че ако искаш може да ми пишеш на лично, за да може като започна да ти кажа как е.

  7. #1682
    Супер фен Аватара на Tiin
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 662
    Цитирай Първоначално написано от Just.Smile Виж мнението
    И аз съм от Пловдив. Тази година бях седми клас и много се чудих къде да кандидатствам. Бала ми беше висок (35,178 ) така че щяха да ме приемат и в двете. Все пак избрах ЕГ "ИВАН ВАЗОВ". Първо там се учат три езика. Второ училището участва в много проекти. Трето ако решиш да си с немски има още един плюс - сертификат, че обучението ти е завършено все едно в Германия. Така че ако искаш може да ми пишеш на лично, за да може като започна да ти кажа как е.
    Точно това е супер тъпото на Руската гимназия,че се учат 3 езика и в крайна сметка нито един не можеш да научиш като хората.Имам страшно много приятели там и това е по техни думи...
    ЕГ'Пловдив' си е номер едно,много исках там,но за малко не ми стигна бал-а .

  8. #1683
    Цитирай Първоначално написано от Gery (: Виж мнението
    Някой от 133 РЕ/АЕ ?
    познавам една приятелка

  9. #1684
    Абе Вие разбрахте ли к'во е станало...? Днеска от МОМН са решили учебната година да почне не на 15, не на 17, а на 1 септември и ще приключи на 31 май. Защото по времето от 31 май до 15 юни ще е задължително да тренираме някой спорт в училището ни. Защото голяма част от децата са с наднормено тегло пък и така ще се открият нови таланти в спортовете. На сайта на МОМН е качена информацията с повече подробности.

  10. #1685
    Цитирай Първоначално написано от krisko_krisko Виж мнението
    Абе Вие разбрахте ли к'во е станало...? Днеска от МОМН са решили учебната година да почне не на 15, не на 17, а на 1 септември и ще приключи на 31 май. Защото по времето от 31 май до 15 юни ще е задължително да тренираме някой спорт в училището ни. Защото голяма част от децата са с наднормено тегло пък и така ще се открият нови таланти в спортовете. На сайта на МОМН е качена информацията с повече подробности.
    Не мисля, че е вярно, но ако греша, дай ми линк.

  11. #1686
    Има ли някой приет в ЕГ "Гео Милев" в Добрич ?

  12. #1687
    Цитирай Първоначално написано от krisko_krisko Виж мнението
    Абе Вие разбрахте ли к'во е станало...? Днеска от МОМН са решили учебната година да почне не на 15, не на 17, а на 1 септември и ще приключи на 31 май. Защото по времето от 31 май до 15 юни ще е задължително да тренираме някой спорт в училището ни. Защото голяма част от децата са с наднормено тегло пък и така ще се открият нови таланти в спортовете. На сайта на МОМН е качена информацията с повече подробности.
    Спокоо. Мина първи април, отдавна...
    BOY

  13. #1688
    аз мисля да пробвам в професионалната по строителство и архитектура в Бургас

  14. #1689
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    488
    Цитирай Първоначално написано от Just.Smile Виж мнението
    Трето ако решиш да си с немски има още един плюс - сертификат, че обучението ти е завършено все едно в Германия.

    Това не е вярно, не обърквай хората. Никакво обучение не е все едно завършено в Германия. Дипломата си е само българска за средно образование. Ако си издържиш DSD-то, взимаш сертификат за владеене на езика и толкова - ниво В2 или С1, зависи как се представиш на отделните компоненти.При по-ниски резултати просто не го взимаш. Има и такива, демек неиздържали го .Те ходят и държат платен изпит DAF извън даскало, в изпитен център, ако им трябва сертификат. Но при всички случаи DSD от езикова е сертификат само за езика, който се издава от Германия,но не приравнява обучението ти в гимназия у нас с това в Германия. Последното се случва само в 2 паралелки на випуск в 91 НЕГ в София. Те взимат и немска диплома за средно образование. Затова и не държат DSD. Всички други одобрени от немска страна училища , включително и в Пловдив, са само с DSD. Завършваш си с наша диплома за средно и в най-добрия случай и със сертификат на ниво С1 за владеене на езика по европейската езикова рамка. Това е.

  15. #1690
    Цитирай Първоначално написано от awe_mahaise Виж мнението
    TUES- СП
    Вече направо със специялноста ли приемат? damn

  16. #1691
    Някой в ||| ПМГ Варна ?

  17. #1692
    Някой във ФЕГ Пловдив??

  18. #1693
    В СМГ съм сега, но ще кандидатствам в класическата гимназия

  19. #1694
    Аз ще кандидатствам в ПМГ (природо математическа гимназия) в информационни ..

  20. #1695
    Голям фен Аватара на pepa97
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    808
    Много съм доволна ,приеха ме по първо желание в училището и специалноста ,която исках-ПГСАГ"Лубор Байер"-спец.Транспортно строителство,Стара Загора.

  21. #1696
    Голям фен Аватара на slynchicety98
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    Ямбол ;}
    Мнения
    523
    Някой в ПГ Биология и Химия гр.Ямбол ?

  22. #1697
    Az si umiram da vlqza v ispanskata ama nikoi ne me podkrepq .. Vseki ,koito razbere mi vika zakvo ti e toq ispanski.. Inache amerikanskiq kolej mi e na dve krachki no ako ne si spechelq stipendiq moga da zabravq za nego..

  23. #1698
    Цитирай Първоначално написано от abbincetOo_We Виж мнението
    Az si umiram da vlqza v ispanskata ama nikoi ne me podkrepq .. Vseki ,koito razbere mi vika zakvo ti e toq ispanski.. Inache amerikanskiq kolej mi e na dve krachki no ako ne si spechelq stipendiq moga da zabravq za nego..
    КИРИЛИЦА!
    Относно АК, най-ниската стипендия е до -90%, т.е. 1100 лв. и то само за първата година.

  24. #1699
    Цитирай Първоначално написано от abbincetOo_We Виж мнението
    Az si umiram da vlqza v ispanskata ama nikoi ne me podkrepq .. Vseki ,koito razbere mi vika zakvo ti e toq ispanski.. Inache amerikanskiq kolej mi e na dve krachki no ako ne si spechelq stipendiq moga da zabravq za nego..
    Мдаа и аз си мечтаех за американския колеж , но като видях цената го махнах като алтернатива А относно испанската и аз мисля , че няма особена полза от испанския , според мен не е достатъчно само да те влече и да ти харесва един език , за да влезеш в гимназия с основното му изучаване..Трябва да си сигуна какво искаш да правиш след гимназията. А аз попринцип искам в 91 Немска Езикова Гимназия , или иначе казано Първа немска.Знам , че е супер трудно влизането там , но какво пъ ще си съдера задника от учене...А второто ми желание е 1ва Английска. Мнения много прочетох и мисля , че засега натам съм се запътила

  25. #1700
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    А има ли някой от 3 ПМГ (Варна)? Искам там с биология.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си