.
Отговор в тема
Страница 74 от 75 ПървиПърви ... 2464707172737475 ПоследнаПърви
Резултати от 1 826 до 1 850 от общо 1856
  1. #1826
    Супер фен Аватара на Юлиян
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    1 679
    Дасе похваля и аз. Приет съм в Музикално училище Любомир Пипков с профил инструментален , поточно цигулка. Много съмрадостен

  2. #1827
    Супер фен Аватара на Rafa7a
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    1 473
    Цитирай Първоначално написано от Юлиян Виж мнението
    Дасе похваля и аз. Приет съм в Музикално училище Любомир Пипков с профил инструментален , поточно цигулка. Много съмрадостен
    Във Випуска ти ще има една Димана Дончева, чернокоса. От моя клас е. По-скоро беше от моя клас.. Стой надалеч от нея!

  3. #1828
    Супер фен Аватара на Юлиян
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    1 679
    Защо обясни подробно

  4. #1829
    Влязох в Първа немска езикова гимназия. Вчера сайтът на Мон беше толкова задръстен и съм седяла до два часа да проверя резултата. Доволна съм и няма да ходя на второ класиране, макар и първото ми желание да бе Смг с немски, а 91НЕГ да ми беше на второ място.

  5. #1830
    Супер фен Аватара на Rafa7a
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    1 473
    Цитирай Първоначално написано от Юлиян Виж мнението
    Защо обясни подробно
    Ся ще ти обясня на ЛС.

  6. #1831
    Супер фен Аватара на Rafa7a
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    1 473
    Цитирай Първоначално написано от bogyyto Виж мнението
    Влязох в Първа немска езикова гимназия. Вчера сайтът на Мон беше толкова задръстен и съм седяла до два часа да проверя резултата. Доволна съм и няма да ходя на второ класиране, макар и първото ми желание да бе Смг с немски, а 91НЕГ да ми беше на второ място.
    ПНЕГ не се ли води по-престижна от СМГ? Не съм много наясно с нещата в София.

  7. #1832
    Хора хвърлете по едно мнение за ЕГ " Иван Вазов" а по точно за паралелка с френски

  8. #1833
    V.D.
    Guest
    Аз кандидатствах в ЕГ"Пловдив" и ЕГ"Иван Вазов". На първо класиране не ме приеха,сега чакам второто. По впечатления на познати училищата са много добри, особено ЕГ "Пловдив".

  9. #1834
    Да се похваля и аз- ФЕГ с немски, математика и ит . Беше ме 2-ро желание (първо НЕГ) като бала ми е точно до хилядната с минималния за НЕГ и все пак не влезнах и честно казано се радвам супер много понеже в НЕГ единствената паралека , която е нещо реално е leistung klasse , но не е сигурно, че ще влезна ( въпреки, че уча немски от 5 год. ). Освен това Френската е училище с традиции и дух. Така че СПОРЕД МЕН Френската е по- добра от Немската.

  10. #1835
    Здравейте! 7 клас съм и се двоумя дали си заслужава да влизам в паралелка със засилено изучаване на био, хим и англ. език.
    Моля хора, които учат/са учили в такава или подобна на тази паралелка, да споделят своето компетентно мнение, относно учебния план и т.н.
    п.с. - Става въпрос за МГ-то в Русе

  11. #1836
    Питах на много места,но не получих точен отговор затова питам и тук.Някой мнение за немската в Бургас и ГЧЕ в Ловеч?

  12. #1837
    Питах на много места,но не получих точен отговор затова питам и тук.Някой мнение за немската в Бургас и ГЧЕ в Ловеч?И къде да кандидатствам според вас?

  13. #1838
    Супер фен Аватара на Юлиян
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    1 679
    Ако някои иска да ходи в Музикалното НМУ Л.Пипков и има въпроси относно даскалото може да ми пише на лично

  14. #1839
    mitko103
    Guest
    Здравейте хора,
    двоумя се между две училища за 8 клас, а те са 91 НЕГ(Първа немска) и ТУЕС. Имам БАЛ 34,473 за 91 НЕГ и 43,071 за ТУЕС (там максималният БАЛ е 48, заради профилиращия им изпит) и ми стигат за влизане от първо класиране и в двете училища.
    Истината е, че аз много искам да уча програмиране в ТУЕС но нямам и идея какво е по-добре за в бъдеще.
    Моля някой, който е учил в някоя от двете или някой който има мнение по въпроса, да съдейства, защото наистина ми е много важно. Коментари от типа "Какво е т'ва ТУЕС" са излишни.

  15. #1840
    Супер фен Аватара на Юлиян
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    1 679
    Цитирай Първоначално написано от mitko103 Виж мнението
    Здравейте хора,
    двоумя се между две училища за 8 клас, а те са 91 НЕГ(Първа немска) и ТУЕС. Имам БАЛ 34,473 за 91 НЕГ и 43,071 за ТУЕС (там максималният БАЛ е 48, заради профилиращия им изпит) и ми стигат за влизане от първо класиране и в двете училища.
    Истината е, че аз много искам да уча програмиране в ТУЕС но нямам и идея какво е по-добре за в бъдеще.
    Моля някой, който е учил в някоя от двете или някой който има мнение по въпроса, да съдейства, защото наистина ми е много важно. Коментари от типа "Какво е т'ва ТУЕС" са излишни.
    максималния бал не е ли 36 бе брат ?

  16. #1841
    Според мен е по-добре да влезеш в 91 НЕГ, mitko103. Защото ще научиш много добре немски, а той се говори доста Но ако ти се учи програмиране в ТУЕС , влез там. Ти трябва да си прецениш къде ще ти е по-добре

  17. #1842
    Голям фен Аватара на Agartha
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    757
    Другият вариант е да влезеш в някое скапано даскало, да си живееш живота и след 15 години да станеш шеф на останалите от ТУЕС и 91 НЕГ.

  18. #1843
    От Бургас съм и на първо място писах Немската. На 27 ще се разбере дали сме приети там, където искаме. Пожелавам ви успех!

  19. #1844
    Привет!
    Дъщеря ми изкара близо 30бал, има шестици по всички предмети за края на годината, но беше притеснена на матурите и не се представи добре. Приета в 18то СОУ с френски и испански. Все още се чудим дали да продължим на 2ро класиране. За 22ро се говорят хубави неща,а и там има доста познати. Следващото училище за което се колебаем е 32ро, то е близо до 18то в което е приета. Друг е въпросът и за бастилията 31во. Дъщеря ми обича да учи и предполагам, че бастилията ще и допадне.
    Все пак гледаме училища с висок бал. На първите места изредихме езиковите,а след тях следните училища:
    1. 31во-ЧЕ -ИЕ/АЕ
    2. 31во - ЧЕ-АЕ/ИЕ
    3.31во прм-АЕ
    4. 22ро- ЧЕ-ИЕ/АЕ
    5. 22ро- ЧЕ - АЕ/ИЕ
    6. НТБГ- Бизнес администрация-ИЕ
    7.НТБГ-Банково дело-АЕ
    8. 32ро ЧЕ-АЕ,ИЕ,БЕЛ,Г
    9. 32ро-ЧЕ-АЕ;ИЕ;БЕЛ;М
    10. 18то-ЧЕ-ФЕ;ИЕ
    Моля ви да ни помотнете с решението, кажете какво мислите. Дъщеря ми не иска да влиза в НТБГ, а и предполагаме, че балът няма да и стигне. Предварително Ви благодаря!

  20. #1845
    Здравейте. На 5 и 6 ноември в София ще има изложение за средно образование. Сигурно ще е полезно за много хора тук. Ето го линка за подробностите http://bsfair-bg.com . Ще има информация за добри училища в цяла Европа, за кандидатстване, стипендии, образователни програми. Интересно е, че ще има възможност за полагане на тестове за прием и стипендии в избрано училище.

  21. #1846
    Фен
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    near the water
    Мнения
    145
    Благодаря, че го споделяш. Аз съм била и друг път на подобно изложение за образование и наистина се получава на куп много полезна информация.
    Виждам, че ще се представят програми на училища с обучение и на испански, френски, немски, а не само на английски. И това, което казваш, че ще може на място да се полагат тестове за кандидастване е хубава възможност (или най-малкото е добър трениниг ). Но не разбрах дали тестове за определяне на езиковото ниво ще са само за английски или и за другите езици?

  22. #1847
    Тест за проверка на нивото на езика мисля, че е само за английски. Ето виж http://bsfair-bg.com/registration/index.php#begin там в падащите менюта са описани тестовете. От там се регистрират всички, които искат да посетят изложението, презентациите и/или да направят тестове. Не се плаща нищо, просто се регистрираш и отиваш.

  23. #1848
    Фен
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    near the water
    Мнения
    145
    Да, права си. Разглеждах из страницата информацията и програмата. И двата дни ще се представят различни теми, и двата дни има възможност за тестове.

  24. #1849
    Ще има и за езикови ваканции, ето тук има статия http://dnes.dir.bg/news.php?id=24335679 пише " можете да изберете подходяща езикова ваканция сред голямо разнообразие от предлагани комбинации от език + спорт или изкуство".

  25. #1850
    Фен
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    near the water
    Мнения
    145
    Вече се чекнах да го посетя. Такава информация ще ми е добре дошла.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си