.
Отговор в тема
Страница 7 от 75 ПървиПърви ... 345678910111757 ... ПоследнаПърви
Резултати от 151 до 175 от общо 1856
  1. #151
    Аватара на Grommash
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Провинцията
    Мнения
    745
    http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3829831

    Мисля, че ще бъде полезен за някои от вас, все още неориентирани.




  2. #152
    Още мааалко остана до изпита по БЕЛ,
    много ли се притеснявате, хора ? Аз съм сигурна, че изпитът по български ще го изкарам, ама малко ме съмнява математиката, хаха..
    Аз.. промених си решенията, желанията, да видим резултатите сега, хаха..
    Пожелавам ви успех !
    The pain you feel today is the strenght you feel tomorrow

  3. #153
    Цитирай Първоначално написано от BaffaLsc
    Още мааалко остана до изпита по БЕЛ,
    много ли се притеснявате, хора ? Аз съм сигурна, че изпитът по български ще го изкарам, ама малко ме съмнява математиката, хаха..
    Аз.. промених си решенията, желанията, да видим резултатите сега, хаха..
    Пожелавам ви успех !
    И аз за българския не се притеснявам , ама математиката .. без коментар. А и сега ми трябва многооо висок бал ;x - ще кандидатствам в НГДЕК (Класическата) в София и бала беше нещо от рода на 34. ..

    Други желания са ми и НПМГ с химия , НТБГ , НФСГ , Аглийска , 9 ФЕГ и Испанската.

  4. #154
    Малко ви остана...Успех на всички
    "How much worse can things get?" that's my motto...they always do get worse but I still use it... ^^

  5. #155
    Леле 4 дена до изпита по български.. И после още два и.. математиката. Айде дано имаме късмет да не са толкова сложни и всички да сме с добър успех. :P
    Sing once again with me.. Our strange duet !! [music]]
    If God is a Dj
    Life is a dance floor
    Love is the rhythm
    You are the music. < 33

  6. #156
    Късмет на всички! Аз доста се приетснявам за изпита по бел, защото ми е по- слаб от математиката. И да попитам някой знае ли кога и какви документи се подават за полиграфското в София?

  7. #157
    Оле,от сега ми става лошо.Много се притеснявам за математиката.Знам,че по български ще се справя добре,там съм силна,но математиката..въпреки 5-ицата на класното..аз като се знам,че взема да се притесня там,ще ми стане лошо и няма да мога да мисля..А като знам,че ми трябва висок бал за НПМГ или за 1 АЕГ..и лошото е,че нямам други варианти,освен тези двете училища!Може би 2АЕГ..За НЕГ и ФЕГ не знам дали има смисъл да се пиша,за там едва ли ще ми стигне бала..

    Искам да питам две неща - първо,някой ще може ли да ми каже как си пресмятате бала? и второ,във справочника за тази година нещо не ми стана ясно какви точно са изпитите за 1АЕГ и документите,което се подават и бала за момичета?

    Не знам за вас,обаче аз съм невероятно стресирана.. Искам да си направя изпитите,да си влезна с висок бал в хубаво училище и да не се тормозя повече.А ако не вляза,където искам,просто ще остана,където съм и ще кандидатствам след 8-ми клас,въпреки че не искам.
    What is the right thing to do,when you realize you don't belong to anything around you? Face the problem? Or just run away?! .. [авторско]

  8. #158
    Цитирай Първоначално написано от ann321
    Оле,от сега ми става лошо.Много се притеснявам за математиката.Знам,че по български ще се справя добре,там съм силна,но математиката..въпреки 5-ицата на класното..аз като се знам,че взема да се притесня там,ще ми стане лошо и няма да мога да мисля..А като знам,че ми трябва висок бал за НПМГ или за 1 АЕГ..и лошото е,че нямам други варианти,освен тези двете училища!Може би 2АЕГ..За НЕГ и ФЕГ не знам дали има смисъл да се пиша,за там едва ли ще ми стигне бала..

    Искам да питам две неща - първо,някой ще може ли да ми каже как си пресмятате бала? и второ,във справочника за тази година нещо не ми стана ясно какви точно са изпитите за 1АЕГ и документите,което се подават и бала за момичета?

    Не знам за вас,обаче аз съм невероятно стресирана.. Искам да си направя изпитите,да си влезна с висок бал в хубаво училище и да не се тормозя повече.А ако не вляза,където искам,просто ще остана,където съм и ще кандидатствам след 8-ми клас,въпреки че не искам.
    Във всички езикови е едно и също. Значи: Оценката с която си завършила годината по Математика и Бел и 2 пъти оценката по БЕЛ на изпита и 2 пъти оценката по Мат. на изпита. Пример: Завършваш с 6ци за годината в училището ти става 12 и изкарваш примерно 5,50 на изпита по Мат. и 5,00 по БЕЛ и бала ти става 33,00

  9. #159
    Супер фен Аватара на polssa
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    съмуеър ин йор фъкин хед :)
    Мнения
    1 162
    Оохх, тая математика !!! БЕЛ-а добре, ама математиката е коофти.. само да не ни треснат някой гаден втори модул, че мамицата си трака
    I'm great in bed.
    I CAN SLEEP FOR DAYS.

    -I love you.
    -Cool. I love food.

  10. #160
    Ей, седмокласници, я се успокойте .. Не е толкова страшен изпитът. Сега съм 8 клас в 91 НЕГ (видях, че доста сте се запътили натам). Та балът ми беше 34,536.. влезнах на 2ро класиране (това да не ви стряска ;дд)! И определено препоръчвам тази гимназия... на 15 септември като стъпих в училището не знаех нито една дума на немски.. а сега мога да си говоря свободно. Най-важното е да сте спокойни на изпита и всичко ще се нареди! ) На всички пожелавам късмет и да ви приемат по 1 желание!!
    Was immer du tust.. wo immer du bist.. ich werd hier bleiben und warten auf dich!

  11. #161
    Ох и мен ме е страх.
    Значи да не пишем училищата по низходящ бал,а по това в какъв ред ги искаме? Защото аз смятам на първите желания да пиша няколко паралелки в търговската,а след това немска,но най-вероятно балът за немска ще е по-висок.
    Успех на всички!

  12. #162
    Супер фен Аватара на Fiction7577
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    1 489
    Пишете училищата в реда, в който искате да влезете. Примерно желаете най-много да влезете в НЕГ, пък ако не стане ви устройва и ПМГ --> съответно на първо желание пишете НЕГ, после ПМГ и т.н.

    Не си правете експерименти, че "няма да ми стигне бала за..." затова пиша друга гимназия, това е ТОТАЛНА грешка. Пропускате си шанса.


  13. #163
    Аз сега съм 7 клас и мисля да кандидатствам в английска не само защото има много желаещи ,а защото езика ми харесва и ще ми е приятно да го уча 4 години пък и този език се търси на всякъде . Малко се притеснявам за отценката от изпита , но дано да ми стигне балът.

  14. #164
    Супер фен Аватара на polssa
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    съмуеър ин йор фъкин хед :)
    Мнения
    1 162
    Цитирай Първоначално написано от Reingewinn
    Ей, седмокласници, я се успокойте .. Не е толкова страшен изпитът. Сега съм 8 клас в 91 НЕГ (видях, че доста сте се запътили натам). Та балът ми беше 34,536.. влезнах на 2ро класиране (това да не ви стряска ;дд)! И определено препоръчвам тази гимназия... на 15 септември като стъпих в училището не знаех нито една дума на немски.. а сега мога да си говоря свободно. Най-важното е да сте спокойни на изпита и всичко ще се нареди! ) На всички пожелавам късмет и да ви приемат по 1 желание!!
    Как ти завиждам.. дано на следващия 15 септември сме в едно училище !!
    I'm great in bed.
    I CAN SLEEP FOR DAYS.

    -I love you.
    -Cool. I love food.

  15. #165
    aras97 ти кой клас си?? А и polssa - успех!! Дано влезеш - залсужава си. Подреждате училищата така, както ВИЕ искате, а не според това за къде ви стига балът. И не се панирайте на изпита - няма да доведе до нищо хубаво!
    Was immer du tust.. wo immer du bist.. ich werd hier bleiben und warten auf dich!

  16. #166
    Хора искам да ви попитам нещо.Има ли някой дето учи сега в НТБГ или НФСГ ?? Да ми каже как стоят нещата.Добри ли са учителите и така.. А и има ли някой мераклия да ходи там ?
    Eй тая гад запетайката е не я мога !

  17. #167
    Супер фен Аватара на polssa
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    съмуеър ин йор фъкин хед :)
    Мнения
    1 162
    Цитирай Първоначално написано от aras97
    Цитирай Първоначално написано от polssa
    Цитирай Първоначално написано от Reingewinn
    Ей, седмокласници, я се успокойте .. Не е толкова страшен изпитът. Сега съм 8 клас в 91 НЕГ (видях, че доста сте се запътили натам). Та балът ми беше 34,536.. влезнах на 2ро класиране (това да не ви стряска ;дд)! И определено препоръчвам тази гимназия... на 15 септември като стъпих в училището не знаех нито една дума на немски.. а сега мога да си говоря свободно. Най-важното е да сте спокойни на изпита и всичко ще се нареди! ) На всички пожелавам късмет и да ви приемат по 1 желание!!
    Как ти завиждам.. дано на следващия 15 септември сме в едно училище !!
    Ще те чакаме с ей това морковче

    Нали ви чета темата, ти се справяш определено добре със задачите, така че само запази спокойствие на изпитите и ще се появиш на 15.09 в двора на зелената клетка като зайче.. :P
    Оо, от миналата година си мечтая да съм там..тоест миналата година брат ми завърши там Лайстунга и то нали си е традиция братята и сестрите пак да са в същата гимназия, та дано ! Сърдечно благодаря за пожеланията .. !!
    I'm great in bed.
    I CAN SLEEP FOR DAYS.

    -I love you.
    -Cool. I love food.

  18. #168
    Фен Аватара на BulgaRiN
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Бургас
    Мнения
    277
    Миналата година за Немската във Бургас минималният БАЛ беше 30,поне аз доколкото прегледах баловете на миналогодишните седмокласници,най-ниския бал със който са приели е 29,75.
    Така,че се надявам и тази година да не е много висок,защото искам да вляза там

  19. #169
    Охх мале 1 ден ;с
    аз ще кандидатствам в 4ЕГ с испански и в 1ЕГ с английски (гр.Варна)
    дано да успеем да се справим с изпитите..аз се притеснявам повече по математика ии малко от преразказа, но ако успея да изкарам 5,50 и 5,00 ще ми бъдее просто сбъдната мечта
    Enjoy Life ^_-

  20. #170
    Оллееее, вече тотално съм се побъркала с тея изпити. Ся ваканцията и минала седмица(майка ми ме спря от училище) и седях в нас и само правя пробни тестове по МАТ и БЕЛ. На мен БЕЛ ми е по-слабия предмет от двата. Дано да не се изложа. Аз съм супер притеснена, и съм убедена, че на изпита ще се скова от притеснение и нищо няма да направя...

    На мен бала ми не излиза никак хубав(31 и нещо), но аз на уроците си правя доста трудни пробни изпити, а аз си смятам оценките от там. Миналогодишният изпит по МАТ е бил доста лесен, дано и тази година да е така!

    Успех на всички!!!

  21. #171
    Оффф аз съм супер притеснена за изпитите! На мен от двата предмета по-слабият ми е БЕЛ. Миналата седмица не ходих на училище и само тестове по БЕЛ и МАТ решавах, тая сега ваканцията-пак! Мисля си че на изпита ще се скова от притеснение и нищо няма да направя!
    НА мен балът ми излиза доста нисък(ок. 31-32),ама тва е като го смятам с оценките от трудните пробни изпити на "Междучасие". Миналогодишният изпит е бил доста лесен, дано и тази година да е така!

    Успех на всички!!!

  22. #172
    Голям фен Аватара на kamen971
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Varna
    Мнения
    576
    На мен ми излиза 34,5-34,6 .

  23. #173
    Фен Аватара на BulgaRiN
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Бургас
    Мнения
    277
    Зависи от кой град си,примерно във Бургас с БАЛ 32,миналата година всички са влизали във ПМГ,АЕГ,НЕГ

  24. #174
    Мен ми излиза 29- 30 някъде, но си ме устройва, защото с този бал мога да вляза и в двете училища, които искам.
    Sing once again with me.. Our strange duet !! [music]]
    If God is a Dj
    Life is a dance floor
    Love is the rhythm
    You are the music. < 33

  25. #175
    Супер фен Аватара на polssa
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    съмуеър ин йор фъкин хед :)
    Мнения
    1 162
    Хора, айде успех утре, знам, че всички ще се справим, само не се панирайте (и аз не трябва де, само акъл давам ;дд) .. УСПЕХ !!
    I'm great in bed.
    I CAN SLEEP FOR DAYS.

    -I love you.
    -Cool. I love food.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си