.
Отговор в тема
Страница 9 от 75 ПървиПърви ... 56789101112131959 ... ПоследнаПърви
Резултати от 201 до 225 от общо 1856
  1. #201
    Супер фен Аватара на Fiction7577
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    1 489
    Внимавайте с тая информатика. И мен много ме влечаха такива неща, исках да вляза там... е получи се, уча в ПМГ с информатика, но тази паралелка е жива ПАРОДИЯ на това, което си мислите че е.

    Мен направо ме отвратиха от компютрите, сега сядам само за цъкане скайп или по форуми, много рядко се занимавам с програми....

    Тва.... дано просто вие имате добри учители по предмета, въпреки че от никъде не чувам добри отзиви но...

    Успех все пак.

  2. #202
    Цитирай Първоначално написано от galet0
    Някой от пловдив ?

    Дам. Аз съм от Пловдив .. Сега само се притеснявам за математиката. А иначе - няма нужда да се ядосвам за грешките ми по Български език. Каквото и да съм направила, вече е минало

  3. #203
    Аз повече се притеснявах за преразказа, а той се оказа по-лесен от теста. xD Направила съм много глупави грешки на теста, за които много ме е яд, но каквото такова, сега остава само математиката. Успех на всички!
    Be nice and smile to everyone you meet. You don't know what they are going through, and they might just need that smile. Atleast for a moment, it would make a lot of difference to them. Life give us many such moments to take other feel better. For tomorrow when you feel low, someone might smile and you feel better. ^^

  4. #204
    Цитирай Първоначално написано от polssa
    На теста неска нямам грешка, освен на 25 (не че ми е грешно), където нали е с отворен отг. и не знам колко ще ми дадат.. На преразказа очаквам 30-31 точки и така може да ми се получи към 5.85 (така се надявам де .. ;д , може пък мн да съм се изложила на 2 модул..)
    охх...само математиката да я взема с над 5.50 ии умирамм
    П.С. ако съм допускала грешки, това е защото бързам-имам да решавам по математика ...
    Е с такива резултати, 100% те приемат навсякъде
    BOY

  5. #205
    Аз ще кандидатствам в : 1ва Частна Английска гимазия Уилям Шекспир , Испанската, Френската, Руската и НПМГ

  6. #206

    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    София
    Мнения
    23
    Цитирай Първоначално написано от tainstvenomomi4e
    Аз ще кандидатствам в : 1ва Частна Английска гимазия Уилям Шекспир , Испанската, Френската, Руската и НПМГ
    В никакъв случай недей да кандидатсваш в Руската. Супер пропаднало училище е. Ще направиш голям грешка.
    Винаги напред, никога назад!

  7. #207
    На теста нямам грешки на затворените,но на 25 и онова с отстраняването на грешките нз колко ще ми земат....яд ме е за преразказа,че допуснах тъпи грешки а иначе никога не са ми били проблем.Надявам се на около 5.40
    Усмихни се,живота е кофти

  8. #208
    Някой от Пловдив към Национална Търговска Гимназия?

  9. #209
    Аватара на galet0
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    Пловдив :)))))
    Мнения
    779
    Цитирай Първоначално написано от Strength
    Някой от Пловдив към Национална Търговска Гимназия?
    даа само че съм зле по математика
    и география

  10. #210

    НТБГ

    Аз на теста съм без грешка (освен на 25. , на който не знам колко точки ще ми дадат), а преразказът не ми беше голяма пречка
    Има ли някой, който ще кандидатсва в НТБГ????

  11. #211
    Охххххх, аз много яко се панирах Ще кандидатствам в ЕГ "Пловдив" (Английската), и видях в един сайт, че минималния бал за момичета е 33 По Български език най-вероятно ще имам много висок резултат, защото си намерих една грешка , ама по математика не ми се мисли

  12. #212

    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    48
    Аз съм от Пловдив и се насочвам към ЕГ"Пловдив", защото тя е най-елитното училище в града. Не се притеснявам от това, колко ще уча и в какъв режим, цялата година се готвя за изпитите и смятам, че след успешното ми представяне по БЕЛ следва и отлично представяне по математика.

    П.С. Посочете тема, където може след излизането на резултатите от тестовете може да се коментират и всеки да споделя постигнатото от годината ( учебната 2010/2011).
    Темата е доба
    Успех на всички седмоколасници сега и на всички бъдещи, който се насочват към добрите училища в града си,
    [u]Успехи ученици[/u] !!!
    "Не се плаши, ако трябва да се сбогуваш. За да има нови срещи, първо трябва да има сбогуване. А щом сте приятели, непременно ще се срещнете, било след броени мигове или след няколко живота. " Ричард Бах " Илюзии "

  13. #213
    Цитирай Първоначално написано от MoD3RatoR
    Аз съм от Пловдив и се насочвам към ЕГ"Пловдив", защото тя е най-елитното училище в града. Не се притеснявам от това, колко ще уча и в какъв режим, цялата година се готвя за изпитите и смятам, че след успешното ми представяне по БЕЛ следва и отлично представяне по математика.

    П.С. Посочете тема, където може след излизането на резултатите от тестовете може да се коментират и всеки да споделя постигнатото от годината ( учебната 2010/2011).
    Темата е доба
    Успех на всички седмоколасници сега и на всички бъдещи, който се насочват към добрите училища в града си,
    [u]Успехи ученици[/u] !!!
    Амм кой език ще пишеш като първии?

  14. #214
    Аватара на galet0
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    Пловдив :)))))
    Мнения
    779
    Аз засега искам в руската..
    или френската..'
    или търговската...
    Ох объркана съм

  15. #215

    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    48
    Ами незнам , може би английската с немски , защото са два езика, а не с английски.
    "Не се плаши, ако трябва да се сбогуваш. За да има нови срещи, първо трябва да има сбогуване. А щом сте приятели, непременно ще се срещнете, било след броени мигове или след няколко живота. " Ричард Бах " Илюзии "

  16. #216

    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    48

    Балове

    На една от мойте учителки , тази по английски, племенницата й влезна в ЕГ"Пловдив" с бал 35,56.
    Имала някакви грешки минимални в преразказа, а по математика 6.000. [/u]
    "Не се плаши, ако трябва да се сбогуваш. За да има нови срещи, първо трябва да има сбогуване. А щом сте приятели, непременно ще се срещнете, било след броени мигове или след няколко живота. " Ричард Бах " Илюзии "

  17. #217

    Re: Балове

    Цитирай Първоначално написано от MoD3RatoR
    На една от мойте учителки , тази по английски, племенницата й влезна в ЕГ"Пловдив" с бал 35,56.
    Имала някакви грешки минимални в преразказа, а по математика 6.000. [/u]
    Точно заради това се притеснявам Аз най-много да стигна до бал 34.. Малка е вероятността да ме приемат. На второ място ще пиша сигурно ЕГ"Иван Вазов" с италиански или английски.. Ама наистина много се надявам за ЕГ "Пловдив"

  18. #218
    Супер фен Аватара на Fiction7577
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    1 489

    Re: Балове

    Цитирай Първоначално написано от nickeyy97
    Цитирай Първоначално написано от MoD3RatoR
    На една от мойте учителки , тази по английски, племенницата й влезна в ЕГ"Пловдив" с бал 35,56.
    Имала някакви грешки минимални в преразказа, а по математика 6.000. [/u]
    Точно заради това се притеснявам Аз най-много да стигна до бал 34.. Малка е вероятността да ме приемат. На второ място ще пиша сигурно ЕГ"Иван Вазов" с италиански или английски.. Ама наистина много се надявам за ЕГ "Пловдив"
    Стига сте се плашили, бе. То щото сте много деца през 97-ма, та да няма достатъчно места... всеки ще бъде там където иска. Мен ми е по-жал за тия родени през 2002-2003, ей тогава не знам колко повече ще са местата от желаещите...

  19. #219
    Фен Аватара на BulgaRiN
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Бургас
    Мнения
    277
    Радвайте се,че сме родени 97-ма,тогава е било голяма криза и раждаемостта е била по-малка,за това и сме с 5-6 хиляди по-малко от мин.година и конкуренцията ще е по-малко от 1,6 кандидати за 1 място.

  20. #220
    Дам, знам че е набор 97 наистина са малко, ама мене ме хвана паниката

  21. #221
    Някой от Варна за Френската?
    Enjoy Life ^_-

  22. #222
    Аватара на d0peboy
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    21
    Цитирай Първоначално написано от electricxx
    Някой от Варна за Френската?
    IV ЕГ "Фредерик Жолио-Кюри" ли имаш предвид?

  23. #223
    Цитирай Първоначално написано от d0peboy
    Цитирай Първоначално написано от electricxx
    Някой от Варна за Френската?
    IV ЕГ "Фредерик Жолио-Кюри" ли имаш предвид?
    Да, точно за нея става въпрос
    Enjoy Life ^_-

  24. #224
    Мега фен Аватара на MegiBoOm
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Света На Мечтите
    Мнения
    4 031
    GOOD LUCK!

  25. #225

    Регистриран на
    May 2011
    Град
    София ;д
    Мнения
    218
    Здравейте, аз съм бъдещ седмокласник и знам, че все още е рано да мисля за кандидатстването ми след 7 клас, но се насочих към частните училища в София и по-точно Златарския. Ако може мнения за Златарски. Благодаря много. )

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си