.
Отговор в тема
Страница 62 от 75 ПървиПърви ... 125258596061626364656672 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 526 до 1 550 от общо 1856
  1. #1526
    Здравейте...някакви мнения за НПМГ и за НФСГ? Ще ми препоръчате ли някаква гимназия (Може и СОУ), в която да е с математически профил (или с такъв с Физика,Химия)? Бала ми е 33,25.

  2. #1527
    Цитирай Първоначално написано от bebzgirl Виж мнението
    Aз.34,96 бал имам,ще се класирам ли ?
    Ми това е почти 35, според мен ще се класираш. Аз имам бал 35.320.

  3. #1528
    Само аз ли имам хипер гаден бал и никъде няма да влезна ? Нека зарежем този депресиращ въпрос ... Мислите ли , че ще падне балът ?

  4. #1529
    Цитирай Първоначално написано от WPotter Виж мнението
    Здравейте...някакви мнения за НПМГ и за НФСГ? Ще ми препоръчате ли някаква гимназия (Може и СОУ), в която да е с математически профил (или с такъв с Физика,Химия)? Бала ми е 33,25.
    НПМГ - не е това, което е било.
    9 ФЕГ и Втора АЕГ са с профил Химия. (:


    Цитирай Първоначално написано от MoulinRouge Виж мнението
    Само аз ли имам хипер гаден бал и никъде няма да влезна ? Нека зарежем този депресиращ въпрос ... Мислите ли , че ще падне балът ?
    За някой гимназии ще се увеличи доста.

  5. #1530
    А има ли някой за езиковата в ловеч?

  6. #1531
    Повече от фен Аватара на zlatko98
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    420
    Тъй като има голям брой двойки, но и голям брой шестици мисля, че ще стане голямо разделение. За елитните балът ще скочи с много, а за не до там топ гимназиите ще се сгромоляса.

  7. #1532
    ужас . абее айде да идва лятото . Тая години ме съсипа . нищо не направих . .

  8. #1533
    Приятелка пита за някакви мнения за СПГЕ "Джон Атанасов" и ПГТК?

  9. #1534
    значи за 9ФЕГ със сигурност ще скочи балът, така ли? а за 35 дали ще се качи? ;д

  10. #1535
    аз четох че ще се увеличи бала за 2аег и смг , а за другите елитни софийски гимназии дали ще го увеличат ?

  11. #1536
    Някой запознат, може ли да каже нещо за 91 немска и испанската "Мигел ди Сервантес"? 34,410 дали ще ми стигна за СМГ?

  12. #1537
    ^ Познавам хора от испанската и казват, че са много доволни и че всичко е Ок.

  13. #1538
    Цитирай Първоначално написано от simonatselova Виж мнението
    Ми това е почти 35, според мен ще се класираш. Аз имам бал 35.320.
    Aйде мацка,дано ни приемат,та ще се запознаем.
    А за ПГТК - ами има МНОГО момчета.По 29 са в клас,а някои класове са само момчета.Повечето момичета там са к**ви с извинение.Иначе като образование ти дава доста в сферата на телекомуникацийте.Не знам дали ще понесе обстановката обаче.
    A woman`s heart is a deep ocean of secrets ...

  14. #1539
    Здравейте! Дайте ми някакъв съвет относно кандидатстването. Училището ми е с профилирана паралелка, в която се изучава английски език. Мечта ми е да уча медицина, но ме притеснява факта, че ако вляза там може би няма да насмогна с биологията и химията. Първата година в паралелката се изучава само английски, а останалите се наваксва с останалото. Искам да науча и езика, нямам нищо против това. В училището ни обаче има и друга паралелка, в която се изучава биология и химия. С голямо удоволствие бих влязла там. Но проблема е в това, че всички тези, които са на по-високо ниво и приятелите ми избират английската. Това ме кара и аз да отида там, за да не остана сама с тези, които нямат никакво желание да учат. Та... мислите ли, че по някакъв начин тази паралелка и временното изоставане с материала заради езика, ще ми повлияят да се занимавам с биология и химия?

  15. #1540
    Химия или химия и биология

  16. #1541
    Banned
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    48
    иска ми се да вляза тук Цък

  17. #1542
    мисля да кандидатствам в първа НЕГ в София.. някой ще ми каже ли дали училището има общежития и какви са паралелките .. а иначе балът ми е 34,06 ..

  18. #1543
    Никога не съм чувала да има общежития към въпросното училище. Как така ще кандидатстваш там, като дори не знаеш какви са паралелките?

  19. #1544
    Повече от фен Аватара на zlatko98
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    420
    Цитирай Първоначално написано от denuu Виж мнението
    мисля да кандидатствам в първа НЕГ в София.. някой ще ми каже ли дали училището има общежития и какви са паралелките .. а иначе балът ми е 34,06 ..
    Общежития няма! За бала не може да се каже, заради високите резултати тази година, но ако трябва да съм честен не мисля, че ще ти стигне. Паралелките са следните: НЕ;АЕ;БЕЛ;И.. НЕ;РЕ;БЕЛ;И..НЕ;АЕ;М;БЕЛ..НЕ;Р ;М;БЕЛ..НЕ;АЕ;Б;М..НЕ;РЕ;Б;М.

    п.с. подкрепям Мечо_Буболечо - не си много сериозен щом не си се запознал дори на повърхностно ниво

  20. #1545

    Smile

    Изпитите тази година са лесни, повечето имате бал около 33 -34 , във вашата година има доста деца ... следователно влизането ще е по- трудно от догодина . Няма толкова много двойки и тройки както вие си мислите повечето ваши връстници са бал 33- 34
    mariq

  21. #1546
    Здравейте,
    Има ли някой, който учи във 2ра английска, за да каже как е там. Как е новата сграда? Как са преподавателите? Носят ли се униформите?
    С какво е по-лоша от 1ва?

  22. #1547
    Цитирай Първоначално написано от tes98 Виж мнението
    Химия или химия и биология
    химия и биология

  23. #1548
    абе, аз ли имам най-скапания бал?! вие 33-34-35 ;ххх

  24. #1549
    Цитирай Първоначално написано от antoaneta18 Виж мнението
    Здравейте,
    Има ли някой, който учи във 2ра английска, за да каже как е там. Как е новата сграда? Как са преподавателите? Носят ли се униформите?
    С какво е по-лоша от 1ва?
    Доколкото съм чувал, в момента 2 АЕГ е на по-високо ниво от Първа. /Не мога да ти го гарантирам, обаче/
    BOY

  25. #1550
    Аз се чудя между 1-ва и 2-ра английска, стига ми БАЛа и за двете... Напоследък чувам, че 2-ра е по-добре, но все пак 1-ва е с по-висок БАЛ и искам мнение.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си