.
Отговор в тема
Страница 64 от 75 ПървиПърви ... 145460616263646566676874 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 576 до 1 600 от общо 1856
  1. #1576
    Здравейте! Момиче съм и имам бал 35,250. Смятате ли, че имам шанс за 91 НЕГ? Благодаря предварително и успех на всички!

  2. #1577
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    488
    Цитирай Първоначално написано от ~Fireflies98~ Виж мнението
    Здравейте! Момиче съм и имам бал 35,250. Смятате ли, че имам шанс за 91 НЕГ? Благодаря предварително и успех на всички!

    Aха, ще си заек там с този бал

  3. #1578

  4. #1579
    От какъв зор спорите и то хора (повечето), които чули-недочули нещо.. 73 СОУ е СРЕДНО ОБЩООБРАЗОВАТЕЛНО УЧИЛИЩЕ, това, че се учи немски е в плюс, имам предвид, че 91 НЕГ е немска езикова гимназия, с немския има реализация, нормално да е по-висок бала и според мен хора, на които им стига бала за НЕГ, няма да отидат в 73.. логично е. Това, че едно училище е с по-висок бал, не значи, че е най-ЕЛИТНОТО (мразя тази дума) училище. Относно 1 АЕГ, добро училище, само дето късмет е да попаднеш на добри съученици, както каза една бивша възпитаничка по-горе. И 2 АЕГ не изостава толкова, в нова сграда е, което е в плюс, а и директорката каза, че тази година ще се увеличи бала, така, че си правете сметка, а и все пак донякъде това е късмет.

    Цитирай Първоначално написано от ~Fireflies98~ Виж мнението
    Здравейте! Момиче съм и имам бал 35,250. Смятате ли, че имам шанс за 91 НЕГ? Благодаря предварително и успех на всички!
    Ще влезнеш 100 %, но виж дали ти стига бала и за математическа гимназия, по-добре ще е от немската, но все пак това си е мое мнение, a и все пак ако ти стигне за СМГ с немски, там езика е на ниво, така, че помисли пак, ако още не си подала документи.
    Последно редактирано от perry_the_platypus : 06-18-2012 на 10:00

  5. #1580
    Аз мисля между 3-та природоматематическата, ГПЧЕ и пгххв димитър менделеев. кажете ми моля нещо за всичките гимназии и трите са във варна!

  6. #1581
    Надявам се да сте прави! За СМГ ми стига балът, дори става по-висок. Замисляла съм се да я пиша , но не съм сигурна, че бих се чувствала добре там, защото не ме бива особено в математиката, макар че имам по-висок резултат по нея отколкото по БЕЛ. Страшно ми е интересна, но всички ми казват, че не е за мен.

  7. #1582
    Цитирай Първоначално написано от ~Fireflies98~ Виж мнението
    Надявам се да сте прави! За СМГ ми стига балът, дори става по-висок. Замисляла съм се да я пиша , но не съм сигурна, че бих се чувствала добре там, защото не ме бива особено в математиката, макар че имам по-висок резултат по нея отколкото по БЕЛ. Страшно ми е интересна, но всички ми казват, че не е за мен.
    Ако не се реализираш в Германия, няма смисъл да учиш 5 години език, не, че ще ти е в излишък.
    Просто за да ти дадем мнения напиши къде искаш да се реализираш, ти все пак си си решила 91 НЕГ, така че няма да ти променям мнението, просто защото мразя немския и гимназията е много снобска. (спирам)

  8. #1583
    Цитирай Първоначално написано от ~Fireflies98~ Виж мнението
    Надявам се да сте прави! За СМГ ми стига балът, дори става по-висок. Замисляла съм се да я пиша , но не съм сигурна, че бих се чувствала добре там, защото не ме бива особено в математиката, макар че имам по-висок резултат по нея отколкото по БЕЛ. Страшно ми е интересна, но всички ми казват, че не е за мен.
    Щом смяташ, че няма да се чувстваш добре в СМГ не я пиши. Там са хора, на които математиката им е страст (ако мога така да се изразя). Според мен пиши някоя езикова въпреки че ако пишеш немската ще си ми конкуренция, но нищо ;д. Не съм съгласна с мнението на perry_the_platypus , че ако не се реализираш в Германия, няма смисъл да учиш немски. Всеки език е от полза, независимо дали си тук или в чужбина! Пиши каквото ти искаш да учиш най-много

  9. #1584
    Цитирай Първоначално написано от `мuмс` Виж мнението
    Щом смяташ, че няма да се чувстваш добре в СМГ не я пиши. Там са хора, на които математиката им е страст (ако мога така да се изразя). Според мен пиши някоя езикова въпреки че ако пишеш немската ще си ми конкуренция, но нищо ;д. Не съм съгласна с мнението на perry_the_platypus , че ако не се реализираш в Германия, няма смисъл да учиш немски. Всеки език е от полза, независимо дали си тук или в чужбина! Пиши каквото ти искаш да учиш най-много
    Да, всеки език е от полза. Ама той не знае къде ще се реализира, така че много зависи, защото примерно ако отиде в Франция и знае немски, там няма да му помогне немския. Понякога за работа търсят хора, които знаят втори/трети език, независимо какъв е, но като не знае тамошния език, как ще се оправя?!
    За България съм съгласен, тук нямат претенции, но зад граница много зависи къде ще се реализира.
    Щом искаш 164-то от 3ти клас, пиши него. Ще научиш и втори/трети (ако знаеш английски или ходиш на уроци) език, така, че няма да имаш проблеми. Гимназията е много добра, съответно затова е висок бала,а твоя е перфектен за момче. : )

  10. #1585
    Цитирай Първоначално написано от perry_the_platypus Виж мнението
    Да, всеки език е от полза. Ама той не знае къде ще се реализира, така че много зависи, защото примерно ако отиде в Франция и знае немски, там няма да му помогне немския. Понякога за работа търсят хора, които знаят втори/трети език, независимо какъв е, но като не знае тамошния език, как ще се оправя?!
    За България съм съгласен, тук нямат претенции, но зад граница много зависи къде ще се реализира.
    Щом искаш 164-то от 3ти клас, пиши него. Ще научиш и втори/трети (ако знаеш английски или ходиш на уроци) език, така, че няма да имаш проблеми. Гимназията е много добра, съответно затова е висок бала,а твоя е перфектен за момче. : )
    Така съм съгласна, че ако учи немски пък после реши да ходи в някоя страна, в която не се говори езикът, няма смисъл (ако не знае езика, който се говори там). Имах предвид, че ако иска да остане в България всеки език ще е от полза. В този случай тя сама трябва да прецени дали иска да живее в чужбина (и в коя страна) и да учи съответния език. Аз избрах немски, защото искам да работя в Германия (може и Австрия). Но пък ако все още не знае дали ще остава в България в бъдещето - може да избере всеки език
    Последно редактирано от `мuмс` : 06-19-2012 на 09:36

  11. #1586
    Ами аз вече си подадох документите и на 1-во място писах 91 НЕГ, а на 2-ро-9 ФЕГ. След тях имам още 4 желания, но според мен до тях няма да се стигне, защото 100% ме приемат в 9 ФЕГ. А що се отнася до конкуренцията, преди малко прочетох в един вестник, че немската е най-желана. Пишеше още, че ще обере "каймака" на отличниците и балът ще е близък до максималния, т.е. до 36. :S Ужасих се ;д. Колко ти е балът, `мuмс` ?

  12. #1587
    Цитирай Първоначално написано от ~Fireflies98~ Виж мнението
    Ами аз вече си подадох документите и на 1-во място писах 91 НЕГ, а на 2-ро-9 ФЕГ. След тях имам още 4 желания, но според мен до тях няма да се стигне, защото 100% ме приемат в 9 ФЕГ. А що се отнася до конкуренцията, преди малко прочетох в един вестник, че немската е най-желана. Пишеше още, че ще обере "каймака" на отличниците и балът ще е близък до максималния, т.е. до 36. :S Ужасих се ;д. Колко ти е балът, `мuмс` ?
    Балът ми е точно 35 .

  13. #1588
    Цитирай Първоначално написано от ~Fireflies98~ Виж мнението
    Ами аз вече си подадох документите и на 1-во място писах 91 НЕГ, а на 2-ро-9 ФЕГ. След тях имам още 4 желания, но според мен до тях няма да се стигне, защото 100% ме приемат в 9 ФЕГ. А що се отнася до конкуренцията, преди малко прочетох в един вестник, че немската е най-желана. Пишеше още, че ще обере "каймака" на отличниците и балът ще е близък до максималния, т.е. до 36. :S Ужасих се ;д. Колко ти е балът, `мuмс` ?
    Кой вестник? Не, че ще кандидатствам там, ама се говори, че и на СМГ и 2 АЕГ ще дигат бала. :/

    PS. Някой, който ще кандидатства в 35то СОУ ?

  14. #1589
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    588
    И аз някъде четох ,че тази година всички по-умнички (с над 35 бал) ще ходят в СМГ и НЕГ Даже някъде пишеше ,че за тази година минималния бал за 1-во класиране ще е около 35 (в немската) .. :O Против нямам тъй като искам да вляза в испанската

    За 2-ра АЕГ сигурно ще се вдигне бала заради новата база ..

  15. #1590
    Вестникът е " България днес". Най-желаните са немската, СМГ, 1 АЕГ, 164 и 73 СОУ. За 2 АЕГ нищо не пише, но сигурно ще се се вдигне заради новата сграда. В 35 ще кандидатства една приятелка, има 31,7.

  16. #1591
    Най-желаните са НЕГ, СМГ и 2 АЕГ. Вчера като ходих да си подавам документите сигурно 90% бяга писали 91 НЕГ и 2 АЕГ "Томас Джеферсън".
    Две статии:
    http://novatv.bg/news/view/2012/05/2...%D0%B8%D0%B8-/
    http://www.monitor.bg/bin/marticle?id=342593

  17. #1592
    Повече от фен Аватара на Supernaturalfan
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    Bulgaria
    Мнения
    474
    Наистина мисля, че ще вдигат бала, защото 7 клас тази година са се справили доста прилично, а 99 набор сме много и затова..

  18. #1593
    Искам да попитам дали ще успея да вляза във френската с бал 33.536 .. момиче съм : ) независимо в коя паралелка ще съм

  19. #1594
    Цитирай Първоначално написано от Supernaturalfan Виж мнението
    Наистина мисля, че ще вдигат бала, защото 7 клас тази година са се справили доста прилично, а 99 набор сме много и затова..
    700 седмокласника имат над 5.50, спрямо 500 миналата година.
    300 седмокланика имат 2.00, спрямо 100 миналата година.


    Цитирай Първоначално написано от zaeka98 Виж мнението
    Искам да попитам дали ще успея да вляза във френската с бал 33.536 .. момиче съм : ) независимо в коя паралелка ще съм
    Мисля, че ще можеш за всички паралелки без тази с ФЕ и АЕ. На второ класиране ти се вдига шанса.

  20. #1595
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    588
    Цитирай Първоначално написано от perry_the_platypus Виж мнението
    Мисля, че ще можеш за всички паралелки без тази с ФЕ и АЕ. На второ класиране ти се вдига шанса.
    Миналата година с френски и английски минималния е бил 33,1 ; 33,2 ; 32,9
    Въпреки ,че тази година май се вдигат ..

  21. #1596
    Цитирай Първоначално написано от Xriis.. Виж мнението
    Миналата година с френски и английски минималния е бил 33,1 ; 33,2 ; 32,9
    Въпреки ,че тази година май се вдигат ..
    2222009 9 ФEГ "Алфонс дьо Ламартин" 0091 ЧЕ-ФЕ;АЕ;БЕЛ;И 33.822 2

  22. #1597
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    588
    Цитирай Първоначално написано от perry_the_platypus Виж мнението
    2222009 9 ФEГ "Алфонс дьо Ламартин" 0091 ЧЕ-ФЕ;АЕ;БЕЛ;И 33.822 2
    Сори В справочниците май пишеше бала за 2-ро класиране ..

  23. #1598
    С колко очаквате да се вдигне балa в езиковите?

  24. #1599
    Цитирай Първоначално написано от zaeka98 Виж мнението
    С колко очаквате да се вдигне балa в езиковите?
    Поне с една единица (специално езиковите).

  25. #1600
    Моят Бал е 30,569. Вече си подадох документите за три гимназии и те са: III ПМГ "Акад. Методий Попов" Варна, ГПЧЕ "Йоан Екзарх" Варна, I ЕГ Варна и ПГХ и ХВТ "Д.И.Менделеев" Варна. Според Вас, ако ме приемат в коя е по добре да вляза! Аз клоня между III-та и ПГХ и ХВТ "Д.И.Менделеев", но коя е по-добрата от тези двете не знам.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си