.
Отговор в тема
Страница 60 от 75 ПървиПърви ... 105056575859606162636470 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 476 до 1 500 от общо 1856
  1. #1476
    Пари се дават само за проверка на способностите (по 6 лв май беше). Иначе за втори модул не се дават никакви пари или заявления.
    И за втория въпрос - да, след като излязат резултатите се подават документи за кандидатстване.

  2. #1477
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    588
    Благодаря много за бързия отговор

  3. #1478
    Цитирай Първоначално написано от whitexswan Виж мнението
    Точно като теб съм в момента. Но за английски/немски съм решила, че желая първото ми желание да е немски език, защото английския стана вече 7 години в училище го уча, отделно и да уроци, за по-високо ниво и смятам да го продължа на уроци, защото се съмнявам да науча немски език ако не съм в ЕГ ... МГ също е хубав вариант, но друго си е езиковата диплома. Успех на изпитите и подреждането на желания.
    Мерси и на теб

  4. #1479
    Аз мисля Математическата в Русе,но още не съм решила дали с математика да пиша първо желание или с биология. Ако някой има някакви впечатления може да ги сподели

  5. #1480
    Вече съм решила. На първо място - ЕГ "Гео Милев", гр. Добрич с английски ез. На второ сигурно ФСГ "Васил Левски" и на трето - досегашното ми СОУ "Димитър Талев".

  6. #1481
    1-во Езиковата Гимназия в Ловеч (немски с английски)
    2-ро Математическата Гимназия в Ловеч (английски и информатика)
    И нататак незнам

  7. #1482
    Избрала съм си НПМГ и се надявам да успея. (: Това е главното, иначе ще кандидатствам в НПГИ и ХГ, както и езикови гимназии.

  8. #1483
    Цитирай Първоначално написано от tes98 Виж мнението
    Избрала съм си НПМГ и се надявам да успея. (: Това е главното, иначе ще кандидатствам в НПГИ и ХГ, както и езикови гимназии.
    Каква специалност в НПМГ? )

  9. #1484
    Аз съм си избрала ПМГ Надявам се да ме приемат.

  10. #1485
    Аз мисля да пиша на първо място ЕГ "Пловдив" с немски и на второ Руската... На трето може би ще сложа Хуманитарната и на четвърто ФЕГ.

  11. #1486
    Може ли малко помощ?
    Двоумя се между ПМГ и Раковски (френски език) в Бургас.
    Бала ми ще е около 31 и нещо и имам шанс да вляза в ПМГ, но не знам дали ще се чувствам "на място" там.

  12. #1487
    Мисля да кандидатствам във ПГИУ"Елиас Канети" (икономическия) в Русе и дано да ме приемат! )) :P

  13. #1488
    някой може ли да ми каже за 73 СОУ /немската гимнация в София/ има ли общежития ???

  14. #1489
    Повече от фен Аватара на zlatko98
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    420
    ^73то е ВТОРА немска (макар да са на едно ниво) и не няма общежития.

  15. #1490
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    488
    Цитирай Първоначално написано от zlatko98 Виж мнението
    ^73то е ВТОРА немска (макар да са на едно ниво) и не няма общежития.
    А ти като си 7 клас още, как точно знаеш, че две училища са на едно ниво?Така си чул от някого или какво? Учещите в НЕГ след такова твърдение ще писнат с цяло гърло, че в НЕГ е по-добре. От 73 СОУ няма да им отстъпят и ще отвърнат в същия тон, че те са по-добрите.И този спор никога няма да свърши. А кое е по-доброто е трудно да се каже, още повече пък от страничен наблюдател, нямащ вземане-даване с което и да е от двете.

  16. #1491
    Здравейте , малко си промених мнението . Мисля да пиша на първо или второ място 18 СОУ Уилям Гладстон , обаче нещо не ми е ясно и искам да ви попитам . Значи имам една книжка с всичките училища и балове . За паралелката 1ви френски , 2ри английски пише различни неща в сайта на училището и във въпросната книжка . В сайта пише , че е 1ви френски , 2ри английски , български и история , което ме урежда напълно , а в справочника - 1ви френски , 2ри английски , биология и химия ... Някои учи ли там ? Знае ли за паралелките и като цяло какво мисли ? Моля ви се , че не знам , ако е биология и химия няма начин ..

  17. #1492
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    588
    В моя справочник (2012-2013) пише , че има 2пар. с ФЕ :

    ФЕ,ИЕ,БЕЛ,И
    ФЕ,АЕ,Б,Х

  18. #1493
    Да , права си ! Това е някакъв форум , дето съм го гледала . С биология и химия си е . Е нищо де , може да запиша с испански ! Мерси все пак ! А някой мнение за 18 СОУ ?

  19. #1494
    Аз пък мисля да кандидатствам в ГЧЕ "Екзарх Йосиф" Ловеч с английски и немски, а второ желание - с немски и английски.
    BTW: Не мога да повярвам, че до няколко часа ще си знаем резултатите от матурите!

  20. #1495
    Здравейте, понеже съм нов и не можах да открия друга подходяща тема, ще попитам тук. Значи сега си проверих резултатите от НВО и понеже в училище са ме оформили, си сметнах бал - 32, 466. Според вас дали ще мога да вляза в 1 АЕГ София без значение в коя паралелка, но без руски?

  21. #1496
    Цитирай Първоначално написано от niksun211 Виж мнението
    Здравейте, понеже съм нов и не можах да открия друга подходяща тема, ще попитам тук. Значи сега си проверих резултатите от НВО и понеже в училище са ме оформили, си сметнах бал - 32, 466. Според вас дали ще мога да вляза в 1 АЕГ София без значение в коя паралелка, но без руски?
    Мисля, че би могъл да влезеш, но на второ класиране, защото според мен тази година ще се вдигне балът.
    А, и да попитам, някой човечец, мислещ да кандидатства в 91 НЕГ? :S

  22. #1497

    Smile

    Здравейте! Някакви мнения за 31 СУЧЕМ в София?

  23. #1498
    Мислех да го пиша , ама испански не ми се учи . Иначе познавам хора , който учат там , не е зле . Където и да влезнем , все ще сме разочаровани ... Няма една хубава гимназия .

  24. #1499
    Моля ви, кажете какво мислите за френските паралелки в 18 СОУ! : ))
    А за френски език кои училища са добри ... освен ФЕГ? (в София)

  25. #1500
    да бе , за всички гимназии казват че са скапани . няма една свясна ;х

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си