.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Unhappy момичетата от класа ми ме мразят без причина

    Здравейте аз съм момиче на 16г.-10 клас.
    Проблемът ми е че почти всички от класа ми ме мразят,главно говоря за момичетата,началото на годината дойде ново момиче и веднага ме изместиха от групичката си,накараха момичето до което седях, да седне до нея и така си сформира тяхната групичка. Оставиха ме сама на чин,почти не говорят с мен. Държах се много мило с тях,гледах да завързвам разговор ,не се заяждах ,помагах им и изведнъж почнаха да ме гледат с презрение,обелваме си най-много по една дума-две думи на ден за общи неща.Когато си изразя мнението по даден въпрос веднага ме нападат,почват да спорят.Имам съмнение ,че причината е това е,че момчетата постоянно се закачат с мен и когато забележат това момичетата почват да ме гледат накриво все едно съм им изяла супата...Има едно момиче, когато някое момче ме заговори и бърза да ходи там с цел да го отдръпне.Чувам какви ли не приказки зад гърба си...като съм там нищо не ми казват директно,няколко пъти ги хващам да ме обсъждат.Опитах да ги питам какво е станало да се държат така,но останах без отговор.И не само момичетата от класа ми и от други момичета ме гледат злобно...имам само една приятелка от съседния клас.Сега ще имаме екскурзия ,обаче аз най-вероятно пак няма да ида ,защото ще съм сама.Може ли да ми дадете съвет какво да правя?

  2. #2
    По-късно евентуално ще мога да пиша ,чак след 20 ч

    Коя зодия си ?
    Аз съм изживял същото и познавам целия процес на одръпване !

  3. #3
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Зависи от гледната точка. На мен ми харесваше, че ме мразят. Всъщност се стараех да ме мразят. За какво ми е да съм приятел с тия плазмодии. Имах само един приятел от класа. Много хубаво беше.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  4. #4
    Знам как се чувстваш.
    Преди време и аз не бях от най-обичаните в класа, много често се карах с тях и се чувствах все едно всички ме мразят (знам, че никак не е приятно).
    ТИ трябва да осъзнаеш, че тези хора са елементарни и повърхностни. Не бива да се засягаш и да страдаш заради глупавото им мнение. Не си виновна, че си различна! Мисля, че след време ще се радваш, че не си като тях. (Аз поне бих. )
    Моят съвет е ако има по-свестни хора в класа ти да опиташ да се сприятелиш с тях и да не обръщаш внимание на нападките. Научи се да им казваш НЕ! Не си длъжна да си добра с тях, след като се държат отвратително с теб. Уважение за уважение.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Karen Виж мнението
    Здравейте аз съм момиче на 16г.-10 клас.
    Проблемът ми е че почти всички от класа ми ме мразят,главно говоря за момичетата,началото на годината дойде ново момиче и веднага ме изместиха от групичката си,накараха момичето до което седях, да седне до нея и така си сформира тяхната групичка. Оставиха ме сама на чин,почти не говорят с мен. Държах се много мило с тях,гледах да завързвам разговор ,не се заяждах ,помагах им и изведнъж почнаха да ме гледат с презрение,обелваме си най-много по една дума-две думи на ден за общи неща.Когато си изразя мнението по даден въпрос веднага ме нападат,почват да спорят.Имам съмнение ,че причината е това е,че момчетата постоянно се закачат с мен и когато забележат това момичетата почват да ме гледат накриво все едно съм им изяла супата...Има едно момиче, когато някое момче ме заговори и бърза да ходи там с цел да го отдръпне.Чувам какви ли не приказки зад гърба си...като съм там нищо не ми казват директно,няколко пъти ги хващам да ме обсъждат.Опитах да ги питам какво е станало да се държат така,но останах без отговор.И не само момичетата от класа ми и от други момичета ме гледат злобно...имам само една приятелка от съседния клас.Сега ще имаме екскурзия ,обаче аз най-вероятно пак няма да ида ,защото ще съм сама.Може ли да ми дадете съвет какво да правя?
    Здравей! Най-важното нещо в тази ситуация е да не се сломяваш духом, той като всеки има перспектива пред себе си, дори и да си самотна. Защо не се сприятелиш с другите класове или не помислиш да си по-близо до момчетат в класа - те поне няма да клюкарстват по твой адрес.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си