.
Отговор в тема
Страница 2 от 75 ПървиПърви 1234561252 ... ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 1856
  1. #26
    Фен Аватара на Evie
    Регистриран на
    Nov 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    291
    Ами искам да вляза в ЕГ "Иван Вазов" или ЕГ "Пловдив" с първи език английски, но не знам дали ще успея изкарвам добри оценки обаче постоянно ме плашат, че изпитите били много трудни ако не успея там тогава в търговската или хуманитарната..
    Не се страхувам да съм.. ничия.. Дори да ме боли от нямане. Ръцете ми еднакво ще обичат.. и истинският. И измамника..

    Сякаш крещиш, но никой не може да те чуе. Почти те хваща срам от това, че някой може да бъде толкова значим и без него да се чувстваш като нищо.. Никой, никога няма да разбере колко боли.
    Чувстваш се безнадежден, но нищо не може да те спаси..
    Той си тръгва.
    Дори искаш да върнеш всички лоши неща, за да можеш да имаш отново и добрите..


    gummy bears
    В.

  2. #27
    Голям фен Аватара на darsit0
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    845
    Цитирай Първоначално написано от kamen971
    Хаха това Механото ли е ? В училище някакви идваха и ни казаха,че е по-добре да пишем него пред 1ЕГ И МГ хаха
    OMG
    ЖЕНСК0 СЪМ

  3. #28
    Голям фен Аватара на darsit0
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    845
    Между другото, балът за 1ЕГ Варна е два пъти оценката от изпита по БЕЛ + два пъти оценката от изпита по математика + годишна оценка по БЕЛ + годишна оценка по математика, нали ?
    ЖЕНСК0 СЪМ

  4. #29
    Голям фен Аватара на kamen971
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Varna
    Мнения
    576

    1eg

    Цитирай Първоначално написано от darsit0
    Между другото, балът за 1ЕГ Варна е два пъти оценката от изпита по БЕЛ + два пъти оценката от изпита по математика + годишна оценка по БЕЛ + годишна оценка по математика, нали ?
    Да точно така! И ти ли мислиш да влизаш там ?

  5. #30
    уууумираам си за 4та... много искам там да вляза с испански

  6. #31
    Ах,ами аз съм се насочила към МГ(математическа гимназияя) с Биология и Химия,амаа усещам,че голямо учене ще пада,ако вляза,но съм готова на това самоо и самоо да вляза :[
    Не можеш да забравиш нещо, което е променило живота ти, не можеш да забравиш чувства, които са те накарали да пораснеш!

  7. #32

    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    burgas/pomorie
    Мнения
    60
    Аз мисля в немската бургас надявам се да изкарам бал над 30 ма ще видим А идеи за 2ро;3то?

  8. #33
    Голям фен Аватара на kamen971
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Varna
    Мнения
    576

    1eg

    Цитирай Първоначално написано от wonderfulife
    уууумираам си за 4та... много искам там да вляза с испански
    И аз умирам за 1ЕГ с немски и много уча за да вляза там.

  9. #34

    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    София
    Мнения
    23
    Цитирай Първоначално написано от kamen971
    Цитирай Първоначално написано от arizona
    ми искам в Туризма в София,ама на 2ро място не знам и аз какво да пиша.. Приемам идей
    Аз лично не съм чувал за ,,Туризма в София,, но мисля че най-добрите училища в София са Испанската,СМГ и немската
    Хмм аз бих прибавил и НТБГ като конкретно бих препоръчал специалносите Банково дело-АЕ, Банково дело-ФЕ, Бизнес администрация-ИЕ. Училището е страхотно и бих препоръчал на всеки, който може да влезе да го направи

  10. #35
    Голям фен Аватара на kamen971
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Varna
    Мнения
    576

    1eg

    ПИШЕТЕ!!!!!!! Каде мислите да кандидатствате ............? Малко остана вече до изпита
    :P

  11. #36
    Супер фен Аватара на icebulllet14
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    1 002
    Къде сте тръгнали всичики по София? (е, като изключим столичаните) Аз пък си мисля за уж най-елитната от 3те гимназии в града ми, където стягат 8 клас и после иху-аху до 12 ;дд То 100% ще е там ама още се чудя дали да вляза немска (и да си продължа частните уроци по английски) или пък да ми се налага да търпя онова чудовище "математика" да 12 клас. Някакви предложения? Сега уж щели някакви нови паралелки да пткривата ама това "уж"...
    Bought a ticket for a runaway train
    Like a madman laughin' at the rain
    Little out of touch, little insane
    Just easier than dealing with the pain


    RaisedOnRock <333

    Velkovsgirl <3333

    Greennight <333

  12. #37
    ^^ Kъде живееш?
    Офф, аз се отказах от частните училища . АК вдига всяка година таксата, а нивото почва да спада. Златарският си приема изгонени ученици от ак без проблем. Искам най-много в испанската мигел де серевантес с с втори език немски или френски. А англ. ще го уча на уроци. И така в края на 12 клас ще имам най-високото ниво на испански и английски (Ц2) А немския или френския ( и двете ще ги пиша) сигурно ще бъдат на ниво Б2 (доста добро) И тъй като уча итал. език сега ще го довърша на едно Б1.
    Големи планове, нали? Ама ще е много трудно

  13. #38
    ПИШЕТЕ! Малко остана вече до изпита

  14. #39
    Баловете в 5ЕГ с немски и 1ЕГ пак с немски високи ли са? {Варна}

  15. #40
    Голям фен Аватара на kamen971
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Varna
    Мнения
    576
    Цитирай Първоначално написано от wonderfulife
    Баловете в 5ЕГ с немски и 1ЕГ пак с немски високи ли са? {Варна}
    За 5ЕГ с немски е 31,6 ,а 1ЕГ с немски е 32,056.Аз лично ще кандидатствам в 1ЕГ с немски .

  16. #41
    E,те пак толкова като в 4ЕГ с испански...хаха
    once they see you doing better without them,that is when they want you back !

  17. #42
    Голям фен Аватара на kamen971
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Varna
    Мнения
    576

    1eg

    Цитирай Първоначално написано от wonderfulife
    E,те пак толкова като в 4ЕГ с испански...хаха
    В 4ЕГ се влиза мн лесно

  18. #43

    Re: 1eg

    Цитирай Първоначално написано от kamen971
    Цитирай Първоначално написано от wonderfulife
    E,те пак толкова като в 4ЕГ с испански...хаха
    В 4ЕГ се влиза мн лесно
    сериозно ли ^^
    once they see you doing better without them,that is when they want you back !

  19. #44
    Голям фен Аватара на kamen971
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Varna
    Мнения
    576

    Re: 1eg

    Цитирай Първоначално написано от wonderfulife
    Цитирай Първоначално написано от kamen971
    Цитирай Първоначално написано от wonderfulife
    E,те пак толкова като в 4ЕГ с испански...хаха
    В 4ЕГ се влиза мн лесно
    сериозно ли ^^
    Еми да ако учиш е лесно в нея се влиза най-лесно от езиковите.За нея е най-нисък бала от езиковите гимназии . Късмет !!

  20. #45
    Aз уча..ама какво ще направя на изпитите...
    once they see you doing better without them,that is when they want you back !

  21. #46

    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    софия
    Мнения
    13
    Цитирай Първоначално написано от kamen971
    Цитирай Първоначално написано от arizona
    ми искам в Туризма в София,ама на 2ро място не знам и аз какво да пиша.. Приемам идей
    Аз лично не съм чувал за ,,Туризма в София,, но мисля че най-добрите училища в София са Испанската,СМГ и немската

    Зависи за коя испанка 1 да ама 2ра нее .. във смг в момента е толкова пропаднало и там освен да те научат да станеш пияница за друго вече не става
    Жените изискват толкова, колкото дават. При мъжете този баланс липсва. ♥♥

  22. #47

    Re: 1eg

    Цитирай Първоначално написано от kamen971
    Цитирай Първоначално написано от wonderfulife
    Цитирай Първоначално написано от kamen971
    Цитирай Първоначално написано от wonderfulife
    E,те пак толкова като в 4ЕГ с испански...хаха
    В 4ЕГ се влиза мн лесно
    сериозно ли ^^
    Еми да ако учиш е лесно в нея се влиза най-лесно от езиковите.За нея е най-нисък бала от езиковите гимназии . Късмет !!
    Лесно? Ще ви видим изпитите тая година. Предлагам да погледнеш изпитите на 95 набор. Все пак ви пожелавам късмет. )

  23. #48
    Голям фен Аватара на kamen971
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Varna
    Мнения
    576

    Re: 1eg

    Цитирай Първоначално написано от fray
    Цитирай Първоначално написано от kamen971
    Цитирай Първоначално написано от wonderfulife
    Цитирай Първоначално написано от kamen971
    Цитирай Първоначално написано от wonderfulife
    E,те пак толкова като в 4ЕГ с испански...хаха
    В 4ЕГ се влиза мн лесно
    сериозно ли ^^
    Еми да ако учиш е лесно в нея се влиза най-лесно от езиковите.За нея е най-нисък бала от езиковите гимназии . Късмет !!
    Лесно? Ще ви видим изпитите тая година. Предлагам да погледнеш изпитите на 95 набор. Все пак ви пожелавам късмет. )
    Да се надяваме ,че ще са лесни,но не забравяйте,че от 2010 година сме по новия закон с 30 задачи.Първи модул са лесни ,а във втори само 29,30 са по-трудни,а ако случайно задачите са по-трудни,което не ми се вярва,баловете автоматично ще паднат .

  24. #49
    Абе моля да не ми се смеете за глупостите,който ще изръся,но не съм много в час и се надявам някой да ми обясни как стоят нещата.

    Искам да влезна или в НПМГ,или в първа или втора английска (за София става въпрос),та какво ще ми трябва?Знам,че балообразуващите са БЕЛ и Мат и нищо повече..някой ще ми обясни ли за нещата при първо и второ класиране,подаването на документите и другите важни моменти при кандидатстване?МООЛЯ ВИИ!!Просто досега не съм се интересувала и не знам как стоят нещата..има ли дати,срокове за документите (е,естествено,че има,но мисълта ми беше до кога е срокът?)
    What is the right thing to do,when you realize you don't belong to anything around you? Face the problem? Or just run away?! .. [авторско]

  25. #50
    Аз ще пиша 1,4 и 5 пък каквото стане
    Най-голям мерак имах за 1ва, но си развалих нещо успеха и надеждите ми взеха да изчезват, а пък 4та е също добра и искат по-малко бал, така че...Иначе до изпита остава много малко време
    btw от Варна съм
    ЛУД..брато...ЛУД

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си