.
Отговор в тема
Страница 52 от 75 ПървиПърви ... 24248495051525354555662 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 276 до 1 300 от общо 1856
  1. #1276

    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Финландия
    Мнения
    118
    Цитирай Първоначално написано от hugzz
    Цитирай Първоначално написано от elifunniest
    Цитирай Първоначално написано от hugzz
    Ох.Тва кандидастване ми зе живота :Д Много се старах обаче накрая оплесках математиката и имам 4 70 ;д Иначе по Български имам 5 70 и бала ми е 32 900..Тая година си мислех,че бала ще падне в гимназиите(София) обаче той се дигна :Д На първо място ми беше 73 соу след това 9 Фег. На трето 1 аег обаче за жалост ме приеха 10 желание 7 соу. Малко се разочаровах и даже не мисля че на второ класиране нещо ще се промени.Даже сега се ядосвам че не писах всички профили на 9 Фег защото можеше и да ме приемат..
    А сега да попитам има ли някой приет в 7 соу и дали знае нещо за училището ?
    Аз само мога да ти кажа, че ако си в 7мо с френски ще сме заедно ;dd
    аз се преместих във фегиначе имам приятел в твоя клас


    В коя паралелка си във ФЕГ (: ?
    "Да обичаш - това означава да бъдеш направен от сълзи и въздишки, от пламък и вярност, докато станеш купчина пепел.."

  2. #1277

    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    33

    От велико търново ли сте... от ПМГ ли сте!?

    ПМГ биология

  3. #1278
    Ще напиша само че изпитите на тея стават все по лесни и по лесни...Не виждам как някой може да не ги вземе с по-малко от 5 00 ...Абсолютно съм сериозен и малко притеснен

  4. #1279

    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    33
    Цитирай Първоначално написано от FleurDeLys
    Ще напиша само че изпитите на тея стават все по лесни и по лесни...Не виждам как някой може да не ги вземе с по-малко от 5 00 ...Абсолютно съм сериозен и малко притеснен
    Еми аз единия го взех с 4.90, а др. с 5.40 и ме взеха навсякъде! -жалко, но факт...

  5. #1280

    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Финландия
    Мнения
    118
    Цитирай Първоначално написано от alia97
    Цитирай Първоначално написано от FleurDeLys
    Ще напиша само че изпитите на тея стават все по лесни и по лесни...Не виждам как някой може да не ги вземе с по-малко от 5 00 ...Абсолютно съм сериозен и малко притеснен
    Еми аз единия го взех с 4.90, а др. с 5.40 и ме взеха навсякъде! -жалко, но факт...
    Къде те приеха ?
    "Да обичаш - това означава да бъдеш направен от сълзи и въздишки, от пламък и вярност, докато станеш купчина пепел.."

  6. #1281
    Повече от фен Аватара на TVDQueen
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    Varna
    Мнения
    369
    Цитирай Първоначално написано от alia97
    Цитирай Първоначално написано от FleurDeLys
    Ще напиша само че изпитите на тея стават все по лесни и по лесни...Не виждам как някой може да не ги вземе с по-малко от 5 00 ...Абсолютно съм сериозен и малко притеснен
    Еми аз единия го взех с 4.90, а др. с 5.40 и ме взеха навсякъде! -жалко, но факт...
    Един въпрос..Как така те взеха навсякъде като можеш да бъдеш приет/а само на едно място?

    Sasuke Uchiha!
    ---------------------------------------------
    We'll keep our red flag high!'Cause Manchester United will never die!
    --------------------------------------------
    Женско съм!

  7. #1282
    Аватара на Kp0aCaHka
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    1
    Някой който ще влиза в ПГЕ-Варна ? Хайде бе, зайчета, не се плашете ..

  8. #1283
    Аз сега ще съм в 7 клас в Сливен. То няма много избор така че ПМГ бих искала да вляза със Информационни технологии и Английски език, или Биология с английски дано да има нещо такова. Но ми е малко претиснено пък и не разбирам много - от касиранията, изпитите, бала и всичко друго. Затова реших да ви пиша.....

  9. #1284
    Повече от фен Аватара на TVDQueen
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    Varna
    Мнения
    369
    Цитирай Първоначално написано от aras97
    Цитирай Първоначално написано от TVDQueen
    Цитирай Първоначално написано от alia97
    Цитирай Първоначално написано от FleurDeLys
    Ще напиша само че изпитите на тея стават все по лесни и по лесни...Не виждам как някой може да не ги вземе с по-малко от 5 00 ...Абсолютно съм сериозен и малко притеснен
    Еми аз единия го взех с 4.90, а др. с 5.40 и ме взеха навсякъде! -жалко, но факт...
    Един въпрос..Как така те взеха навсякъде като можеш да бъдеш приет/а само на едно място?

    Сигурно има предвид, че балът, който е имала с тези 2 оценки, максимално 32,60, и то при две шестици от дипломата, й е стигал за всяко училище в града й. Но това пък е толкова относително. С тези оценки в София примерно момиче би се разминало отвсякъде с приема в най-желаните училища - немската паралелка на СМГ, 91 НЕГ, 164 ГПИЕ, 1АЕГ, 9 ФЕГ, 73-то СОУ, някои специалности на НТБГ и т.н.
    Да и аз после си помислих така.

    П.С. Наистина е относително, защото всичко си зависи от града.Аз като видях минималните балове за София и бях що-годе така :

    Sasuke Uchiha!
    ---------------------------------------------
    We'll keep our red flag high!'Cause Manchester United will never die!
    --------------------------------------------
    Женско съм!

  10. #1285
    Mен ме приеха в 9 ФЕГ "Алфонс дьо Ламартин" София - ФЕ;АЕ;Мат;ИТ по първо желание, мислих първо желание да ми е 164- испанската, ама в последният момент се отказах

  11. #1286
    Някой приет в 32 СОУ с АЕ и НЕ ?!

  12. #1287
    Аз искам да уча в немската в Бургас.

  13. #1288

    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    София
    Мнения
    3
    Цитирай Първоначално написано от wilde
    Някой приет в 32 СОУ с АЕ и НЕ ?!
    Една моя приятелка е приета с АЕ/НЕ.

  14. #1289
    Първо класиране по първо желание ~ ПМГ "Акад. Никола Обрешков" - математика и английски с бал 33,875
    Някой приет в Пмг Бургас
    Hi haters, kiss kiss
    I see you later
    Hi haters,
    It was very very very nice to meet you

  15. #1290
    ЗПГ - Климент Арк. Тимирязев няк0й приет там ? Или съм индивид

  16. #1291
    Цитирай Първоначално написано от c14m
    Първо класиране по първо желание ~ ПМГ "Акад. Никола Обрешков" - математика и английски с бал 33,875
    Някой приет в Пмг Бургас

    хах.. и аз съм приета в ПМГ Бургас .. с биологияя ..

  17. #1292
    Цитирай Първоначално написано от Aysunxd
    Цитирай Първоначално написано от c14m
    Първо класиране по първо желание ~ ПМГ "Акад. Никола Обрешков" - математика и английски с бал 33,875
    Някой приет в Пмг Бургас

    хах.. и аз съм приета в ПМГ Бургас .. с биологияя ..
    Ani Anika ?
    Hi haters, kiss kiss
    I see you later
    Hi haters,
    It was very very very nice to meet you

  18. #1293
    Аз съм приета във Втора английска езикова гимназия "Томас Джеферсън" - София, ЧЕ - АЕ;ИЕ;М
    Много исках да вляза в 164 ГПИЕ (испанската), но за жалост не ме приеха ...

  19. #1294
    Аватара на elito21
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    София
    Мнения
    10
    Мен ме приеха в Технологично училище "Електронни системи" към Техническия университет ( ТУЕС-ТУ), което се намира в София . Училището е с вътрешен 3-часов изпит по математика , но за щастие го издържах с доста добър резултат и ме прияха. Училището се води повече мъжко и от 116 приети има само около 17-18 момичета . Е не съм ли късметлийка????



  20. #1295

    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    София
    Мнения
    32
    Цитирай Първоначално написано от herinfernalmajesty23
    Цитирай Първоначално написано от hugzz
    Цитирай Първоначално написано от elifunniest
    Цитирай Първоначално написано от hugzz
    Ох.Тва кандидастване ми зе живота :Д Много се старах обаче накрая оплесках математиката и имам 4 70 ;д Иначе по Български имам 5 70 и бала ми е 32 900..Тая година си мислех,че бала ще падне в гимназиите(София) обаче той се дигна :Д На първо място ми беше 73 соу след това 9 Фег. На трето 1 аег обаче за жалост ме приеха 10 желание 7 соу. Малко се разочаровах и даже не мисля че на второ класиране нещо ще се промени.Даже сега се ядосвам че не писах всички профили на 9 Фег защото можеше и да ме приемат..
    А сега да попитам има ли някой приет в 7 соу и дали знае нещо за училището ?
    Аз само мога да ти кажа, че ако си в 7мо с френски ще сме заедно ;dd
    аз се преместих във фегиначе имам приятел в твоя клас


    В коя паралелка си във ФЕГ (: ?
    с немски - "ж" :]

  21. #1296
    Има ли някой в ОМГ "Акад. Кирил Попов" - Пловдив ? Мен ме приеха там по 2ро желание

  22. #1297
    Цитирай Първоначално написано от c14m
    Цитирай Първоначално написано от Aysunxd
    Цитирай Първоначално написано от c14m
    Първо класиране по първо желание ~ ПМГ "Акад. Никола Обрешков" - математика и английски с бал 33,875
    Някой приет в Пмг Бургас

    хах.. и аз съм приета в ПМГ Бургас .. с биологияя ..
    Ani Anika ?

    даа.. но предпочитамм Айсунн.. ;дд

  23. #1298
    Повече от фен Аватара на TVDQueen
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    Varna
    Мнения
    369

    Re: 1eg

    Цитирай Първоначално написано от kamen971
    Цитирай Първоначално написано от wonderfulife
    Цитирай Първоначално написано от kamen971
    Цитирай Първоначално написано от wonderfulife
    E,те пак толкова като в 4ЕГ с испански...хаха
    В 4ЕГ се влиза мн лесно
    сериозно ли ^^
    Еми да ако учиш е лесно в нея се влиза най-лесно от езиковите.За нея е най-нисък бала от езиковите гимназии . Късмет !!
    Взех го от 3-та страница..доста е дърто това..обаче просто не се стърпях(браня си новото школо, няма как) Просто нямаше как да не отговоря на такъв ''разбирач''.Ти хубаво тази 1-ва дето не само я прехвали, ами... Проблеми аз с 1-ва нямам.Чудесно училище, не се съмнявам.Проблем имам с хора, които умират да се хвалят.Добре то кой не обича, но с мярка!Хайде да не разправяме къде се влиза най-лесно и къде не, че нещо май забравяш за минималните балове и ГПЧЕ ''Йоан Екзарх'' ЧЕ/ФЕ(нищо против него също, френският не е толкова предпочитан език, защото е наистина труден!).И понеже не обичам да говоря празни приказки или да преиначавам нещата.Държа пред себе си списъкът с минимални и максимални балове за град Варна.И нима Руското Училище също не е един вид езикова гимназия?Така че погледнато така, ха...в 4-та все пак не се влиза толкова лесно,а?Това че е английският и немският са предпочитани от по-голямата аудитория, съответно има повече желаещи, съответно автоматично се вдига бала, не значи, че на тези от 1-ва е предоставен по-голям шанс за реализация, от колкото на хора от 4-та или 5-та.Същият брой професори с различните му степени са учители във въпросните училища,преподаватели от други страни, възможности за реализиране в чужбина.Разликата е само в езика.И пак ти казвам, фуклъовците не се харесват особено(честен съвет, не го казвам с лоши чуства).Успех с немският!

    Sasuke Uchiha!
    ---------------------------------------------
    We'll keep our red flag high!'Cause Manchester United will never die!
    --------------------------------------------
    Женско съм!

  24. #1299
    Цитирай Първоначално написано от elito21
    Мен ме приеха в Технологично училище "Електронни системи" към Техническия университет ( ТУЕС-ТУ), което се намира в София . Училището е с вътрешен 3-часов изпит по математика , но за щастие го издържах с доста добър резултат и ме прияха. Училището се води повече мъжко и от 116 приети има само около 17-18 момичета . Е не съм ли късметлийка????
    И аз съм приет там... Фейсбук имаш ли да те добавя?

  25. #1300
    Някой от ВАРНА приет след 7ми клас в 8 СОУПЧЕ "Александър С. Пушкин" (руското) ??

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си