Цитирай Първоначално написано от DiDinKaKiSs
Цитирай Първоначално написано от teo96
Цитирай Първоначално написано от DiDinKaKiSs
Цитирай Първоначално написано от BlueFace
Върти те на малкия си пръст, а ти си толкова наивна ...

наивна съм защото имам чувства !!
Мноооого ми е познато...в интерес на истината,когато човек изпитва нещо по-силно той е готов да прости всичко. Ама наистина всичко,той не мисли с разума а със сърцето си,а то може да го отнесе,с извинение,на г*за на географията (даже буквално...),и то за нищо. Моят съвет е очевиден - мисли с разума,не със сърцето си. Не допускай тази грешка,отърви се от него.

Всъщност имам чувството,че ти изобщо не си влюбена във същността му а във външният му вид (по простата причина,че аз просто не виждам черта в характера му,която би привлякла някого,но това си е момичешка работа...).

Трудно ще е,но просто друг начин няма,ще те боли значително по малко ако още отсега прекъснеш връзка с него.

Успех!
Мерси за мнението радвам се,че има човек който ми влиза в положението! И колкото и да не ми харесва как звучи мисля,че си прав ,но от друга страна това прави отказването по лесно ?

Е,трябва да призная,че това не прави отказването кой знае колко лесно. Когато аз бях в твоята ситуация аз не бях в състояние да мисля трезво,колкото и да ме съветваха. Затова пък приятелите ми бяха. И те ме насочиха към правата пътека,аз просто бях тръгнал през треволяците. Болеше ме страшно много,но знам,че щеше да боли дори повече ако не се бях отказал навреме. Ти си в сходна ситуация,само че при теб е дори малко по зле... Тази история буквално ме доуби,но имах кой да ме вдигне на крака. Не може да нямаш и ти някой,на когото да се опреш.

А трябва и ти самата да си го наложиш,опитай се да го преживееш,не е невъзможно.