.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1
    Супер фен Аватара на maldini
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    2 метра под земята
    Мнения
    1 678

    Магазини за дрехи СОФИЯ

    Здравейте!
    Можете ли да ми кажете магазини за дрехи , в които се продават на изгодни цени пролетни якета , суитчъри и тениски? Естествено и материята на дрехите да е добра.
    Благодаря предварително!

  2. #2
    в Мола



    не се ебавам

  3. #3
    В София магазините за дрехи ги закриха. Край! Финито!
    ...

  4. #4
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685


    Ах...еми в този МОЛ, Яна-Ивана.

  5. #5
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Мит.

  6. #6
    Така е в ямболския мол вероятно.
    Пък и ти нали носиш яке на dsquared и не знам си кви други тузарски дрехи. Кво са за тебе 300 лева за едно яке?
    ...

  7. #7
    Стоков Базар Илиянци
    Watched it all fade away, I guess I'm happy it's gone this way. I could have struggled but what would have been the use? Now I'm back and I'm re-fused.

  8. #8
    Митове и легенди...

    Aма да отиде в New Yorker или подобните евтини магазини в моловете и хем евтинко, хем и са с по-качествени от турската конфекция с щампа на Армани или Гучи

  9. #9
    Хич даже...


    И все пак в мола не всеки разчита да продаде един парцал на седмица и с него да си покрие всичко - магазини като споменатия Ню Йоркър, Зара и подобните разчитат на ниски цени и постоянно потребление.

    Същият е примера и с един скъп ресторант и с един Макдоналдс... колкото и да смяташ факторите, разходи и т.н. - в Макдоналдс се правят яко кинти, а не е скъп ресторант.

  10. #10
    Супер фен Аватара на maldini
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    2 метра под земята
    Мнения
    1 678
    ок ще го посетя това New Yorker да видя какво предлагат
    някакви други предложения?

  11. #11
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    Е, другите по-евтини са ти Калиопе, Зара, Теранова. Правят големи намаления, така че дънките в Калиопе ще ти излезнат толкова колкото на пазара, но с една идея по-добро качество. Вече ако искаш по-добри неща, търсиш други марки и това е.

  12. #12
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Като цените в Зара - Страдивариус и Бершка.

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от Barathrum
    Направи кратка справка за това колко наем плаща собственика на магазин в мола и такъв на друго място и може би сам ще си отговориш на въпроса защо в мола дрехите са с по-голяма надценка.
    Наема е свързан с удобствата и с големия поток от клиенти. Вероятно в покрайнините на село Горно Нандолнище наема и нищожен, ама ...
    Верояно и факторът, че ти предоставят охрана, санитарни възли и тн и тн. си влияе на цената.
    Съвем друг е въпроса, че вериги като New Yorker други подобни имат магазини на всякакви места - от центъра на някои голям град през моловете в покрайнините до доста по-малки градове. Цените навсякъде са едни и същи.
    Как става това?

    Primark са една от най-евтините вериги в света и имат магазини на доста скъпи места. да не казвам и колко персонал работи.
    ...

  14. #14
    В Sprider има много стока на приемливи цени. Има една полска верига House, която също има готини неща. Reserved и Cropp town също, но от тях си взимам предимно като са намалени някои дрехи и тогава наистина си струват (спрямо моите финанси).
    Audio ergo sum

  15. #15
    Аз си пазарувам от един магазин на красно село. Много съм доволна, имат хубава и разнообразна стока. Жената е много приятна и услужлива. Взимала съм много неща и за подаръци и ако не уцеля размера позволяват смяна на другия ден.
    Намира се в блока на рибата. Сайта им е http://krasnoselo-shop.com
    Кажете и други магазини, от които сте доволни

  16. #16
    Къде в София мога да си намеря готини мъжки ризи подобни на тази
    http://www.reemclothing.com/Mens-Clo...irt-White.html
    Може дами препоръчате марки или някой онлайн магазин

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от maldini Виж мнението
    Здравейте!
    Можете ли да ми кажете магазини за дрехи , в които се продават на изгодни цени пролетни якета , суитчъри и тениски? Естествено и материята на дрехите да е добра.
    Благодаря предварително!



    H&M !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си