.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Ако някой знае какво се прави в такава ситуация да пише

    Такаа въпросаа ми сигурноо е доста глупав но се надявам че някой знае какво се прави в такива ситуации.
    Сега съм 8ми клас в нашето училище има прием за девети клас в две паралелки едната е профилирана (икономика и бизнес) другата е общообразователна, до тук добре обаче проблема е че от 43 човека във випуска в най-добрия варянт остават 34 а в най-лошия 29. За профилирана паралелка трябват 26 а за общообразователна 18. Доколкото знам 13 ще останат в общообразователна а 16 в профилирана демек за да се направи профилирана от други училища трябва да дойдат 10 човека е да ами ако това не стане и се стигне до ситуация в която няма достатъчно деца нито за профилираната нито за общообразователната ? Тогава какво ще накарат някак тези от общообразователната да идат в профилирана или няма да има профилирана и ще се борят за 2 общообразователни ?

  2. #2
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    Решение на ръководството е. Може да сформират една паралелка била тя профилирана или общообразователна (по-вероятно профилирана защото за тях дават повече пари от МОН) и да закрият другата. Зависи изцяло от директорския съвет.
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  3. #3
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Съгласна съм с предишния съфорумник.. Ще закрият една от паралелките и ще има само една паралелка - била тя профилирана или непрофилирана..

    Даже когато аз кандидатствах (след 7 клас) в училището,което исках да уча - за една от паралелките нямаше достатъчно ученици.. (от 26 ученика,имаше само 16) и директно закриха паралелката и така.. Така,че.... решение на ръководството..
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  4. #4
    изобщо не разбирам тези неща

  5. #5
    Мерси за отговорите.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си