.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 38
  1. #1

    Не знам как да постъпя....

    С него се виждахме само,за да правим секс,но аз го правех,защото го обичам,но преди 3 дена реших,че това не ми е достатъчно,между другото с него се виждахме вече 2 години,казах му,че не ме устройва да се виждаме само за секс и,че не съм леко момиче.Той ми каза,че не е готов за връзка.Аз му казах,че ще е по-добре всичко да свърши до тук.Той ме пита защо съм му писала,че го обичам.Аз му казах,че това е вярно,но не променя обстоятелствата.Той ме целуна и ми каза сбогом.Каза ми също,че ще е по-добре да не се поздравяваме,че така щяло да ми бъде по-лесно.И от тогава,където и да се засечем дори и здрасти не ми казва.След като се разделихме вечерта ми се обади и ми каза,че иска да ме види.Аз го питах защо и той и каза,че ще разбера.Аз му казах,ако иска да ми се обади на другия ден,но така си и остана.Между другото докато ме изпращаше онази нощ,след като се разделихме, беше пуснал някви тъжни песни и караше като обезумял.А преди да му кажа всичко ми каза,че не може без мен.Какво да направя,аз все още много го обичам...Моля за съвет

  2. #2
    Супер фен Аватара на BladeDancer
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    2 290
    Обичате се. Не знам защо пича се е стреснал и не ти е казал кво чувства. Призови го на кафе и си поговорете едно хубаво. И късмет.
    ваУ рокс
    Grell

  3. #3
    Повече от фен Аватара на autumn666
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    497
    Той определено чувства същото към теб. Трябва да поговориш с него...

  4. #4
    Супер фен Аватара на djipsito
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    2 918
    През тези 2 години спал ли е с други ? И като цяло как се е държал с теб през това време ? Помисли си хубаво и прецени какво да правиш, ако държанието му те е наранявало, карало те е да се чувстваш като използвана и т.н, по-добре остави нещата така както са сега.

    Не мога да ти дам по-точен съвет, била съм в такава ситуация. Като се сетя все още ми е много объркано и не знам кое е по-доброто решение. Спряла съм да мисля за това де.. мина половин година от тогава.

    Предпочитам да спра да пиша, защото ако продължа доста неща ще излея и най-много да те объркам още повече.

    Мисля, че при теб е по-различно и на твоя човек му пука за теб. Не слагай име на връзката 'сериозна'-'несериозна', важно е държанието ви един към друг. Жестовете. Замисли се за неговите и може и да ти е по-лесно да решиш. Ако ти е добре с него и ако той не е коцкар, продължете както досега.

  5. #5
    Винаги се е държал добре с мен.Каза ми,че не иска да ходим,защото щял да ме нарани.Иначе се е случвало да е с други,но след това все ми се извиняваше и обещаваше,че няма да се повтаря...не знам и аз вече какво да мисля

  6. #6
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Явно и той чувства същото към теб.. Пука му за теб и те е страх да не те нарани,а ако е бил наранен преди това - нормално е да мисли така и да го е страх от "сериозна връзка"..

    Както ти казаха - покани го на кафе.. Поговорете си.. Накарай го да се отпусне и да каже това,което му е на сърце..

    Но не мисля,че ако беше безразличен щеше да "кара като обезумял","щеше да пуска тъжни песни",а най-малкото,което е - още преди да си разкрила чувствата,той е показал,че не е безразличен..

    Така,че наистина поговори с него.. Страх го е .. Покажи му,че няма от какво..

    Успех (:
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  7. #7
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    По-добре изчакай той сам да реши какво иска, защото явно, че не е наясно сам за себе си. Само ще те обърка още повече и ще те накара да страдаш. Наистина според мен е по-добре, защото ако и той има чувства към теб ще те потърси и ще ти го признае. Знае, че ти има чувства към него, не би трябвало нищо да го спре, ако те обича. Ако пък не - несподелена е любовта ти и колкото по-рано го приемеш, толкова по-скоро ще се почувстваш по-добре.
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  8. #8
    Всъщност - не.

    Другите те заблудиха, но той е имал перфектната сделка - получава секс, а дори и не му се налага да симулира връзка. Ако искаше да е с теб, щеше да е...


    Айде да пусна една песничка, която просто си е за твоя случай:

    Just see he uses love for sex
    And sure she uses sex for love
    And they're both hoping for the best
    I also have that dream you're thinking of
    We place a blindfold on our eyes
    Iron and gold appear the same
    It's intense hope that makes us try so we go on and play thegame

    And once again we get attached and think we've found the answer
    Here
    Here we go again
    Ran into many walls but I know I'll get that answer
    Here
    Here we go again

    We loved not wisely
    We loved not wisely but too well

    We're hoping she will be the one
    But we never learn from our mistakes
    Based on beauty love soon dies then we make our move toseparate
    Yes iron and gold appear the same
    But one is costly to obtain
    And I'll be the only to blame but if I resist I know I'll gain

  9. #9
    Аватара на VaMpiRKaTaaa
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    София
    Мнения
    2 652
    Цитирай Първоначално написано от SmilezZz
    Явно и той чувства същото към теб.. Пука му за теб и те е страх да не те нарани,а ако е бил наранен преди това - нормално е да мисли така и да го е страх от "сериозна връзка"..
    ^^Това и авторката го каза,ако не си забелязала...
    Авторке,защо не му се обадиш и не излезете да поговорите.
    Поне да се изясните,защото от километри се вижда,че и той те обича.

  10. #10
    В петък просто той прекрачи всички граници.Обади ми се вечерта искаше да излезем да се видим(да правим секс),но му казах,че братовчедка ми е дошла и не мога днес,той каза добре,утре ще се видим.И така вечерта дойде в същата кръчма,където бяхме и ние и седна при бившата му и нягов приятел.Викнах го отвън и му казах,че не ми е приятно.Той ми каза,че ми е казал как стоят нещата и да се примиря с положението.Целунахме се.След около 10 мин целуна и нея...Вътрешно ми идеше да го замеря с бутилка в главата,но напук станах да танцувам с другите и веднага си поръчах на Анелия-Раздялата.Беше ми казал на другия ден да му пиша да се видим,но след това,което стана му написах следното:"Добре,че направи първата,крачка,защото се чудех как да ти кажа,че не ставаш за нищо".Днес се засякохме,но нищо не му казах,но забелязах,че ме гледаше.Според вас как се е почувствал като е видял смс-а?

  11. #11
    от личен опит знам..........

    не знае какво иска ...... и така ще си го карате още дълго

  12. #12
    Мега фен Аватара на Hilary_
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    10 396
    оф защо се занимаваш с такова лекенце? ..
    Наистина ли искаш да ти приемат само за "момичето за секс?" .. ?

    Не се занимавай с него, сам оте разиграва .. намери си нещо СТОЙНОСТНО!!!

  13. #13
    аз се чудя как може да имаш желание да си с някой, който ти е казал 'не ставаш за нищо'

  14. #14
    Аватара на VaMpiRKaTaaa
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    София
    Мнения
    2 652
    Момчето не знае какво иска.
    Остави го.Не се занимавай с него.
    Отдръпни се.Той,ако те потърси му кажи,че искаш сериозна връзка.

  15. #15
    Ооо, недей се филми изобщо. 2 години са мноооооооооого време. Ако е искал връзка да е имал. Намери си някой свестен, който няма да те държи наоколко за едното...

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от VaMpiRKaTaaa
    Момчето не знае какво иска.
    Остави го.Не се занимавай с него.
    Отдръпни се.Той,ако те потърси му кажи,че искаш сериозна връзка.
    Moмчето много добре знае какво иска... и си го е получавал.

  17. #17
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от Rorschach
    Всъщност - не.

    Другите те заблудиха, но той е имал перфектната сделка - получава секс, а дори и не му се налага да симулира връзка. Ако искаше да е с теб, щеше да е...
    На 100% съгласен с това.

    Авторке ако искаш да продължаваш да си му изтривалка и секс играчката и за вбъдеще ами....мога да ти пожелая успех и да караш все в същият дух.

  18. #18
    Аватара на VaMpiRKaTaaa
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    София
    Мнения
    2 652
    Цитирай Първоначално написано от Rorschach
    Moмчето много добре знае какво иска... и си го е получавал.
    HE.Mомчето не знае какво иска..
    Увърта,суче..обичал я не я обичал..
    На това уравновесен човек ли му викаш?

  19. #19
    Тарикат му се казва Човека просто не иска да изпуска сигурното и мъче да замаже положението...

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

  20. #20
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    Изненадан съм че Грегърито е мод (честито), а не Вампирката.

    Тя заслужава и титла "екстрасенс."
    If it wasn't for date rape, i'd never get laid.

    и last.fm-ец

  21. #21
    Аватара на VaMpiRKaTaaa
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    София
    Мнения
    2 652
    Цитирай Първоначално написано от w0sh
    Тя заслужава и титла "екстрасенс."
    И аз така мисля.
    Но никой не иска да ми напише под ника екстрасенс..

  22. #22
    Аватара на Mileva
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    България
    Мнения
    66
    Цитирай Първоначално написано от theonlyone92
    от личен опит знам..........

    не знае какво иска ...... и така ще си го карате още дълго
    Подкрепям ! Съжалявам за което.. Не е за теб, смятам, че трябва да си намериш друг колкото и да ти е тежко...
    I'm Not Special... I'm Just Limited Edition..

  23. #23
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от VaMpiRKaTaaa
    Цитирай Първоначално написано от Rorschach
    Moмчето много добре знае какво иска... и си го е получавал.
    HE.Mомчето не знае какво иска..
    Увърта,суче..обичал я не я обичал..
    На това уравновесен човек ли му викаш?
    Странно защо тогава толкова много жени се тюхкат и въздишат по точно такива.
    А дали незнае какво иска или знае, но просто иска да създава впечатление че не знае, защото ако и каже директно че иска просто да си има някоя, която да си оправя отвреме навреме профилактично, когато няма друга,може и да не му върже ако и го представи по този начин си е вече съвсем друг въпрос и никой не може да се изкаже с пълна точност без да познава даденият човек от лицето най-често на друг мъж, защото пред жените някои се правят на това, което не са.


    И моят съвет си остава същият. Бягай надалеч или му бъди изтривалка.Каквото и да ти говорим последното решение все пак ще си е само твое.

  24. #24
    Определено това не е момче за теб както много каза била си му просто изтривалка.Наистина 2 години са страшно много време,но смяташ ли,че след 2годишна "връзка" ако ти кажат,че не са готови да открият чувствата си наистина има нещо сериозно.... Помисли добрее и бъди сигурна,че наистина го обичаш и си готова на всичко за него за да се върнеш при него!

  25. #25
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от catyyyy
    Определено това не е момче за теб както много каза била си му просто изтривалка.Наистина 2 години са страшно много време,но смяташ ли,че след 2годишна "връзка" ако ти кажат,че не са готови да открият чувствата си наистина има нещо сериозно.... Помисли добрее и бъди сигурна,че наистина го обичаш и си готова на всичко за него за да се върнеш при него!
    Винаги се е държал добре с мен.Каза ми,че не иска да ходим,защото щял да ме нарани.Иначе се е случвало да е с други,но след това все ми се извиняваше и обещаваше,че няма да се повтаря...не знам и аз вече какво да мисля

    Ето тук се крие ключа на бараката.

    mi6eto942 имам една приятелка с може би някаква подобно на твоята история. Тя ми харесва и като повече от приятелка, но това е вече друга история.
    Та мисълта ми беше следната. Повярвай ми. И да тръгнете по-хубаво няма да стане. Те с нейното гадже ходят...за четвърти път вече за около 3 години и половина. Ходят докато му върви по свирката, а в противен случай стават скандалите. Не си вярват,следят се и т.н.Три пъти я е зарязвал заради други с обиди и скандали, а след това следват крокодилските сълзи и обясненията в любов.Но пък и тя сама му се предлага на тепсия. До следващият път. А момичето е много свестно, но и нерешително. Ако искаш и любовта в твоя живот да се превърне в някаква подобна пародия давай смело напред.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си