.
Отговор в тема
Страница 105 от 141 ПървиПърви ... 55595101102103104105106107108109115 ... ПоследнаПърви
Резултати от 2 601 до 2 625 от общо 3522
  1. #2601
    Калърстея има версия за суха/нормална и мазна/комбинирана кожа.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  2. #2602
    Повече от фен Аватара на fama
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    somewhere
    Мнения
    324
    Тъй като нямам четка за нанасяне, с какво друго бих могла да го нанеса след като е много трудно с ръце? И на каква цена е фдт??
    Любовта не се състои в това двама души да се вторачат един в друг, а в това те да гледат в една посока.

  3. #2603
    Вземи си четка, аз си взех най-обикновена и наистина е по-добре от с ръце. А моят е по-лек от Калърстей. Около 20лв е мисля.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  4. #2604
    buffey
    Guest
    Не е хубаво да си нанасяш фдт-а с четка.На дневна светлина могат да се видят следите от четка.Момичетата,които имах мъх по лицето,фон дъо тена им ги оцветява и се забелязват много неприятно.Другия недостатък на четката е това,че хаби 1/2 от продукта,защото застава между косъмчетата.
    Хубаво е да се ползват силиконови гъби за фон дъо тен.Струват няколко лева, в зависимост от това колко на брой са.Те не всмукват продукт както четката.Когато се нанесат на лицето изглеждат много по-добре,и не оставят следи.

  5. #2605
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227
    Цитирай Първоначално написано от buffey Виж мнението
    Не е хубаво да си нанасяш фдт-а с четка.На дневна светлина могат да се видят следите от четка.Момичетата,които имах мъх по лицето,фон дъо тена им ги оцветява и се забелязват много неприятно.Другия недостатък на четката е това,че хаби 1/2 от продукта,защото застава между косъмчетата.
    Хубаво е да се ползват силиконови гъби за фон дъо тен.Струват няколко лева, в зависимост от това колко на брой са.Те не всмукват продукт както четката.Когато се нанесат на лицето изглеждат много по-добре,и не оставят следи.

    В тубата всяко момиче използва четка и казва точно обратното. Стига да използваш правилната четка за фдт, и нанесеш малко количество от продукта, ще се разнесе равномерно и напълно естествено, стига да се нанесе правилно. Мъх и косми изпъкват при пудрата.
    Гъбичките могат да оставят ефект все едно си с маска. Затова по-добре е нанасянето с пръсти, при които от топлината поне хубаво ще се втрие продукта в кожата.
    Всичко зависи от това кое на теб ти е удобно.
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  6. #2606
    За мен лично гъбите попиват най-много. Моята четка струваше 2 или 3 лв и не е каквато Hayashi каза, а най-обикновена четка за фон-дьо-тен, но е много мекичка и стана по-хубаво с нея когато имах време да се занимавам :Д сутрин обикновено се пляскам набързо с пръсти
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  7. #2607
    Хора искам да попитам нещо за пореден път :Д
    Тук виждам, че много хвалите белия шоколад на Bourjois, но когато го пробвах в магазина нещо не ми хареса. Можете ли да ми препоръчате някакъв друг хайлайтър, пак на що годе нормална цена като шоколадчето?
    Харесах си тези палитри за контуриране какво мислите?
    http://www.lollipopcosmetics.com/ind...&product_id=77
    http://www.lollipopcosmetics.com/ind...&product_id=58
    http://make-upstudio.bg/pudri-i-rujo...etlosenki.html

  8. #2608
    ^ Тея дни си вземам озаряващите перли на Орифлейм, ще пиша мнение. Би трябвало да имат такъв ефект.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  9. #2609
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    ^ Тея дни си вземам озаряващите перли на Орифлейм, ще пиша мнение. Би трябвало да имат такъв ефект.
    Йееей. чакам да се похвалиш.. полудях да търся.

  10. #2610
    buffey
    Guest
    Не съм съгласна,че всяко момиче ползва четка.В тубата съм от 2 години регистрирана и от начало наистина всички позлваха четки.Скоро гледах видео на мъж,които е професионален гримъор и говореше точно за четката и също така нейното приложение.Ако гъбата всмуква продукт трябва да се навлажни с топла/хладка вода.Зависи от материята на гъбата.
    Пудрата освен,че прави мъха по виден,а и бръчките.Не говоря за силно изпъкнали бабешки бръчки,а за мимически бръчки.

  11. #2611
    Цитирай Първоначално написано от shmyshi Виж мнението
    Йееей. чакам да се похвалиш.. полудях да търся.
    Ами аз имам един хайлайтър малък на Алверде грабнах го за 2лв намален от 7-8 насипна пудра е такава , но не виждам някакъв особено велик ефект .. като за 2лв си е супер, но определено не е продукт, без който да не мога да живея. Надявам се тея перли да са по-добре.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  12. #2612
    Супер фен Аватара на brutaLxxbunny
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    2 039
    Скоро трябва да си купувам нова пудра, та се чудех какво ще препоръчате за мазна кожа, склонна към акне. С хвалената пудра на Римел не се разбирах нещо, тази я изключваме. Съвети?
    Бях хиляди пъти Жулиета.
    Само че накрая не умирах.
    Милост ли?Проклятие е,Боже,
    че след любовта оставаш жива

  13. #2613
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Аз съм с Лореал Тру Мач

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  14. #2614
    Супер фен Аватара на fizzyg
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    2 769
    Цитирай Първоначално написано от brutaLxxbunny Виж мнението
    Скоро трябва да си купувам нова пудра, та се чудех какво ще препоръчате за мазна кожа, склонна към акне. С хвалената пудра на Римел не се разбирах нещо, тази я изключваме. Съвети?
    Макс Фактор крем пуфф Мнооого е хубава! Идзържа дълго и мога да кажа,че като покривност е доста задоволителна

  15. #2615
    Да,и аз съм много доволна от нея.

  16. #2616
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    377
    Този фон дьо тен си взех по-лекичък и със слънцезащитен фактор http://www.enzo.bg/bourjois/flower-p...en-fon-do-ten/

  17. #2617
    Фен Аватара на Franzellka
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Варна
    Мнения
    253
    Цитирай Първоначално написано от ManuelaK Виж мнението
    Този фон дьо тен си взех по-лекичък и със слънцезащитен фактор http://www.enzo.bg/bourjois/flower-p...en-fon-do-ten/
    Какво ти е мнението за този фон дьо тен? Покривен ли е? Естествено ли седи? Аз щях преди месеци да си го взимам, но...нещо се отказах.

  18. #2618
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    Не е хубав, не го купувай. Ползвах го около месец и нещо лятото(не ежедневно). Цветът ми беше окей, при нанасянето стои окей, но няколко минути след това цялото ми лице стоеше като на прашинки, все едно си прекалил мнооооого с пудра-гадно, пресушено и си личеше, че имам нещо по лицето. Прикрива иначе, но мисля, че другите фон-дьо-тени са по-добри, че дори и червената пудра на Буржоа ще ти свърши по-добра работа.
    Everything changes, but beauty remains ...

  19. #2619
    Супер фен Аватара на fizzyg
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    2 769
    А,я сега мнение за тая пудра дай,защото няма ревю на нея,не мога да я разуча

  20. #2620
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    100 ревюта има за нея, четох бая преди да си я купя.
    Ами аз си я бях купила миналия април може би, Vanilla май беше цветът, ще си изровя кутийката после, най-светлото. Оказа се, че ми е адски тъмна и си я оставих за лятото. Всеки ден я ползвах и при ежедневна употреба от юни ми стигна до септември. Матира хубаво, не лъсвам, има покритие, много е мекичка- на допир е направо като кадифе, прави и кожата такава. Хубава е, пак ще съм си с нея това лято.

    А, забравих- има адски удобно и голямо огледалце :Д
    Everything changes, but beauty remains ...

  21. #2621
    Супер фен Аватара на fizzyg
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    2 769
    Днес в магазина я пробвах на ръката си и ми се стори много мека и кремообразна консистенция. Трябва да я пробвам и аз. Много е симпатична кутийката,много практично е с това огледало :Д

  22. #2622
    Мега фен Аватара на Goddess
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    София
    Мнения
    3 526
    Момичета, някой ползвал/пробвал ли е този фон дьо тен?

    http://www.macmakeupoutlet.com/image...on%20%20NC.jpg

  23. #2623
    Цитирай Първоначално написано от PullMeCloser Виж мнението
    100 ревюта има за нея, четох бая преди да си я купя.
    Ами аз си я бях купила миналия април може би, Vanilla май беше цветът, ще си изровя кутийката после, най-светлото. Оказа се, че ми е адски тъмна и си я оставих за лятото. Всеки ден я ползвах и при ежедневна употреба от юни ми стигна до септември. Матира хубаво, не лъсвам, има покритие, много е мекичка- на допир е направо като кадифе, прави и кожата такава. Хубава е, пак ще съм си с нея това лято.

    А, забравих- има адски удобно и голямо огледалце :Д
    А за коя пудра става на въпрос ако мога да попитам ?

  24. #2624
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    Everything changes, but beauty remains ...

  25. #2625

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си