.
Отговор в тема
Страница 11 от 141 ПървиПърви ... 7891011121314152161111 ... ПоследнаПърви
Резултати от 251 до 275 от общо 3522
  1. #251
    Супер фен Аватара на DisturbiaV
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    1 402
    ^ http://beautycosmetic.biz/images/ess...rstick2011.jpg Взех си този стик!Влюбена съм в него на мен ми върши страхотна работа!Може би единствения недостатък е,че гамата е доста светла.Взех си го от ДМ за 4.89

  2. #252
    Повече от фен Аватара на blueberryyy
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    356
    Цитирай Първоначално написано от Shizaya
    Момичета, препоръчайте ми коректор за околоочния контур. Искам да прикрия тъмни кръгове, с чувствителна кожа съм.
    Yves Rocher couleurs nature radiance corrector pen:

    Беше 20 лева, много съм доволна.

  3. #253
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    Цитирай Първоначално написано от Shizaya
    Момичета, препоръчайте ми коректор за околоочния контур. Искам да прикрия тъмни кръгове, с чувствителна кожа съм.

    10лв, невероятен, на мен ми ги прикрива ИДЕАЛНО! Страшен е,обичам го!

    20лв, също адски добър.

    Към 60лв, но абсолютно си струва!

    Също страхотен.
    Everything changes, but beauty remains ...

  4. #254
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    Момичета, съжалявам за спама, малко ще се отклоня от темата, но някоя от вас използва ли мицеларна вода?! Имам запушване на порите от недобре почистване на лицето от фон дьо тена и сега ще ползвам такава вода (като един от най-добрите демакиажни варианти на пазара). Вчера си купих някаква демоверсия от Douglas, 50 мл. за 6 лв, за да пробвам - много малко шишенце (на добрите марки струва около 30-40 лв, за разфасовка 250мл.), и съм изумена колко добре почиства, едновременно с това хидратира и заглажда. Дори консултантката почисти остатъци от фондиотен на един памучен тампон, сипа малко мицеларна вода на Lancome върху мръсния тампон и за няколко секунди мястото, където пръсна се превърна в чист памук, без фон дьо тен. Сякаш мръсотията се отдръпна. Та се зарибих, и искам да знам дали някоя от вас ползва, на каква марка и т.н.
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  5. #255
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    Звучи мега яко! Каква марка е тази, която ти си си купила? И аз искам да пробвам!
    Everything changes, but beauty remains ...

  6. #256
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    Ами момичето ми каза, че е немска марка. Продава се в Douglas. Марката си е тяхна май, на шишенцето пише Douglas. Ако отидеш там и попиташ - ще ти я покажат. Вземи си малката разфасовка, за да го пробваш най-напред. Но много е добра, няма как да не ти хареса.
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  7. #257
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    А 50мл за колко време г/д ще ми стигнат?
    Everything changes, but beauty remains ...

  8. #258
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    Никаква идея, но няма да е много. Аз вчера и днес само си изтрих грима с него, (фдт и яко молив по очите) и вече липсва около 1 см. (Но все пак е и малко шишенцето, де. Мисля да си взема голямото шише от 250 мл, ще прежаля 20 лв, струва си.
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  9. #259
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    Цитирай Първоначално написано от koshtramba
    Никаква идея, но няма да е много. Аз вчера и днес само си изтрих грима с него, (фдт и яко молив по очите) и вече липсва около 1 см. (Но все пак е и малко шишенцето, де. Мисля да си взема голямото шише от 250 мл, ще прежаля 20 лв, струва си.
    Пак ли е на Douglas или има и други марки? Сори за многото въпроси...
    Everything changes, but beauty remains ...

  10. #260
    Супер фен Аватара на bloodymirror
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    1 606
    koshtramba,а да те попитам къде в София има магазин Дъглас?

  11. #261
    Повече от фен Аватара на akibaki
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    301
    Искам да си купя руж,но понеже ще ми е за първи път и нямам никаква идея какъв цвят да си избера и как да го избера..гледах ето този клип на тайра банкс,в началото тя слага руж,обаче го няма розовият ефект,а някак си по-бяло седи http://vbox7.com/play:3e7a0670 г/д искам така да ми седи,идеи какъв цвят може да е?
    Може и така- http://www.prikachi.com/images/824/3634824R.jpg как се постига този ефект?

  12. #262
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    Пулче, да, пак е на Douglas, абсолютно същото, само че 250 мл.

    bloodymirror, в The Mall на Цариградско, на 2рия етаж има Douglas.

    Ето как изглежда моята :



    Това е мицеларната вода на Ланком, която момичето ми показа.



    Влюбена съм в нея.
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  13. #263
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    444
    знаете ли от къде мога да си купа продукти на artdeco в бургас
    www.facebook.com/Ssummerholic <--- Харесайте страничката :}}

  14. #264
    Форумна Сектантка! Мега фен Аватара на dream1707
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    4 319
    Ще ми препоръчате ли някакъв ФДТ, който да седи естествено, не искам да ми се получава ефекта на маската.
    Кожата ми само около носа се омазнява, иначе на места даже е сухичка бих казала.. Обикновено винаги след ФДТ слагам съвсем малко пудра, колкото да матирам малко. Та мислех да си взема и трансперантна пудра, някаква марка, нещо ако можете да кажете ... И предполагам се намират в нормалните козметични магазини

  15. #265
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    ^ Доколкото знам аз, не. Само скъпите марки предлагат трансперантна пудра. Radiant, Bobby Brown, M.A.C. Не съм виждала да продават марките от по-нисък клас.
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  16. #266
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Здравейте , искам да ви попитам с каква пудра ( или фон-дьо тен) се постига този матов ефект. http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._7461479_n.jpg
    Сякаш това и си е кожата и няма фон-дьо тен както на тази снимка
    http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._1660984_n.jpg


  17. #267
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    Лицето й е бленднато с фотошоп, съжалявам.
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  18. #268
    Супер фен Аватара на bloodymirror
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    1 606
    Цитирай Първоначално написано от kaRamella
    Здравейте , искам да ви попитам с каква пудра ( или фон-дьо тен) се постига този матов ефект. http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._7461479_n.jpg
    Сякаш това и си е кожата и няма фон-дьо тен както на тази снимка
    http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._1660984_n.jpg
    да бе,ако беше така,нямаше цветът на лицето й да се различава от този на тялото.Ако това ще ти помогне,тя използва козметика на Dior и Chanel.

  19. #269
    Цитирай Първоначално написано от Nadunda
    знаете ли от къде мога да си купа продукти на artdeco в бургас
    парфюмерията в мола,но не DM , а тази срещу ескалаторите,дано ме разбра
    Play or you'll never know...

  20. #270
    Цитирай Първоначално написано от bloodymirror
    Цитирай Първоначално написано от kaRamella
    Здравейте , искам да ви попитам с каква пудра ( или фон-дьо тен) се постига този матов ефект. http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._7461479_n.jpg
    Сякаш това и си е кожата и няма фон-дьо тен както на тази снимка
    http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._1660984_n.jpg
    да бе,ако беше така,нямаше цветът на лицето й да се различава от този на тялото.Ако това ще ти помогне,тя използва козметика на Dior и Chanel.
    Това за цвета на лицето и тялото не е точно така.лицето ми винаги е няколко тона по-светло от тялото ми без ФТД о.О

  21. #271
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    Момичета, няма как да не се похваля!!!
    Купих си ми мицеларна вода на Дъглъс, малкото шишенце, за да пробвам, и просто съм възхитена!!! Изчистих си грима днес с нея- имах коректор под очите, пудра и спирала. Изчисти ми перфектно кожата, просто ... чистила съм си лицето с мокри кърпички за почистване на грим(пак същото-пудра,коректор,спирала) и толкова много не е имало по кърпичката. Същото е и с тоалетно мляко. Ох, страхотна е!!! И кожата ми е толкова мекичка, гладка. Задължително ще си я купя пак, когато свърши, даже може и Ланкомската да си взема.
    Everything changes, but beauty remains ...

  22. #272
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    Кажи баба тенк ю !!!!
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  23. #273
    Мега фен Аватара на Infinity
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    5 543
    Момичета, зарибихте ме с тая мицерална вода.
    Досега винаги съм си почиствала грима с почиставщо мляко, но се дразня,че никога не мога да махна остатъците от грим напълно.
    Таа, зарибихте ме , да и сега попадна на това :
    http://www.forminute.com/9/26/389/BI...arna-voda.html
    Как мислите, дали премахва и грим ?
    To infinity and beyond.

  24. #274
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    МицеЛАрна.
    Премахва, разбира се. Но не знам дали е толкова добро.
    Инвестирай и ти в малкото шишенце на Douglas. (5,90) Колкото да пробваш и после можеш да си вземеш голямата разфасовка от 250 мл (около 19 лв).
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  25. #275
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    354
    охх Някой можели да ми препоръча коректор с който да закрия бенките по лицето ми
    ` sтоя sама u sърцето мu sе kъsа, помня sамо kаk тu sъs мене skъsа ., лъжuте тu ехтят, аз паk sтраdам, не мога вsеku път dа тu прощавам .. ♫♪

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си