.
Отговор в тема
Страница 137 от 141 ПървиПърви ... 3787127133134135136137138139140141 ПоследнаПърви
Резултати от 3 401 до 3 425 от общо 3522
  1. #3401
    anonymous708973
    Guest
    Ааа, върхът, поръчва се следващия месец, че не е суперудобно всеки път да смесвам 2 фдт :д

  2. #3402
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    www.prikachi.com/images/201/7694201X.jpg

    Ето това се получи, тъпото е, че самият фдт става по-тъмен, ама и аз прекалих де, то не бива подтон, ами направо за болен от жълтеница...
    Последно редактирано от therichbitch : 10-30-2014 на 20:32

  3. #3403
    anonymous708973
    Guest
    Ехеее, добре е! Аз много исках Colorstay, обаче след като първия път се излъгах с цвета, втория път бая ги гледах и то просто ньмат жълтеещ цвят, който да не е аааааадски тъмен. Тоя 180 buff ми звучи добре - мнооого е светъл и розов, значе ще го потъмня малко и готово :д
    Иначе в момента съм с maybelline fit me 220, който за летния ми тен биваше, ама сега...тцъ. Та го смесвам всеки път с Catrice Photo Finish 102 (май), който е откровено розов и мегасветъл :д Голяма е хамалогия :д

  4. #3404
    Повече от фен Аватара на Dollie
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    Moon~ :)
    Мнения
    350
    Хора, взех си ново бб, обаче мнооого ми лъщи лицето с него и нищо, ама нищичко не покрива. Та въпроса ми е, поне докато свърши и си взема пак стария, мога ли да го ползвам като основа и фондьотена по-тъмен ли трябва да е?
    Другия ми въпрос, понеже наистина отдавна не съм си купувала фдт,карах само на бб-та, може ли да ми препоръчате някои нее много скъп (и не от сайт), който да знам,че ще съм доволна като си го взема. (с по-мазна кожа съм)

  5. #3405
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Аз лично от този ценови клас харесвам на Буржоа и на Катрис фдт-ите, както и на Манхатън, мн ми лягат на кожата, но пък съм със суха кожа и не знам как стоят нещата с мазната и какви серии предлагат.
    На ревлон, за който пантерата горе е споменала, също е мн хубав, за него знам, че има специално за мазна кожа.

    BTW Buff e много светъл, да, аз веднъж бях попаднала на него, не си го взех, после така и не го намерих, а не бих поръчала фдт онлайн, честно казано. Никъде го нямаше тоя нюанс :Д

  6. #3406
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Ехеее, добре е! Аз много исках Colorstay, обаче след като първия път се излъгах с цвета, втория път бая ги гледах и то просто ньмат жълтеещ цвят, който да не е аааааадски тъмен. Тоя 180 buff ми звучи добре - мнооого е светъл и розов, значе ще го потъмня малко и готово :д
    Иначе в момента съм с maybelline fit me 220, който за летния ми тен биваше, ама сега...тцъ. Та го смесвам всеки път с Catrice Photo Finish 102 (май), който е откровено розов и мегасветъл :д Голяма е хамалогия :д
    Пантерке гарантирам ти, че Buff е жълтеещ, но е мноооого леко жълтеещ, достатъчно мен да не ме бърка като го нося. Иначе Vanilla на Photoready е много жълт за мен, а е светъл.

    BB и CC нося като база от време на време, не бърка и придава доста по-приятен естествен вид с фон дьо тен. Европейските фон дьо тени затова не ми харесват, от толкова матиране ме състаряват ужасно. Ама аз съм пробвала все дрогерийни, при това почти винаги имам и сериозен проблем с цвета.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  7. #3407
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Жълтеникав е, да (веднага се хвърлих, да го потърся )
    http://beaut.ie/wp-content/uploads/2010/08/revlon.jpg

  8. #3408
    anonymous708973
    Guest
    Хора, явно аз не съм наред с очите. На мен това ми е напълно розово - дори не е неутрално.

  9. #3409
    http://1.bp.blogspot.com/-4kgcMkg_ES...03-29-2500.jpg

    Ivory е неутрален, Buff е леко жълтеещ.

    http://www.thebestbeautyblog.com/wp-...12/11/rev3.jpg

    Nude e розовеещ.

    http://2.bp.blogspot.com/-wWAdcyA6K6..._0122+copy.png'

    На моята снимка също ясно се вижда, че е жълтеещ.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  10. #3410
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    377
    Един глас от мен за този страхотен фон дю тен L'Oréal Paris Infallible

  11. #3411

    Здравйте момичета,
    аз лично ползвам от години продукти на Ейвън. Доволна съм! Препоръчвам фон дьо тен Avon - Luxe. По-скъп е, но покрива идеално и хидратира кожата. Много е траен и лесно се нанася. Друг добър на същата фирма е - Calming effects. Цената е по-ниска, лека формула, озарява кожата и не предизвиква алергия. За по-чуствителна кожа е.

  12. #3412
    Супер фен Аватара на Lian4ety
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 484
    Здравейте,
    бих искала съвет какъв фон дьо тен да си взема до сега бях с този на L'Orеal Paris True Match, но не е особено траен, въпреки че го ползвам с пудра отгоре. Та искам да си взема нещо с пълно покритие, защото кожата ми е мазна/комбинирана и имам леки несъвършенства. Подтонът на лицето ми е леко жълтеникав и все попадам на розови фон дьо тени ...
    Най-скъпото е онова,за което плащаме със сълзите си!

    Трудно е да очакваш нещо,което знаеш,че няма да се случи.. но още по-трудно е да се откажеш,когато знаеш,че това е всичко,което искаш!

    Едва когато се докоснеш до истинското,разбираш колко фалшиво и незначително е било всичко останало!

  13. #3413
    Аз пък искам да си взема нещо леко,понеже не съм особен фен на фон дьо тен-а,но в дадени моменти ми се налага да нося,та исках да ви помоля да ми препоръчате някакъв фон дьо тен с лека консистенция,от който сте доволни.Чух добри неща за true match на Loreal,ако някой го е ползвал,моля да сподели мнение.
    A woman`s heart is a deep ocean of secrets ...

  14. #3414
    някой може ли да ми препоръча фон дьо тен за суха кожа с леко/средно покритие да не стои брашняно и по възможност да е до 20тина лева и да е нещо което мога да открия в лили,дм или елитис благодаря предварително

  15. #3415
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    377
    Аз останах доволна от Max Factor Lasting Performance

  16. #3416
    Супер фен Аватара на paradosou
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    2 413
    http://imgur.com/yxrUqE3
    Най-добрата ми находка до момента. Честно казано дори не бях чувала, че има такъв, ама ми го препоръчаха в магазина, пробвах как стои директно върху лицето, влюбих се и естествено се прибрах с него. Първият, който ми пасва на всички изисквания.

  17. #3417
    Търся си хидратантен крем.В момента ползвам на Seba Med, но не съм много доволна.От Sephora ми дадоха мостра на хидратантен крем на Dior и съм много доволна, но ми излизът пъпки от него.

  18. #3418
    На скоро си поръчах BB крем от AVON. За първи път си купувам такова нещо и имам няколко запитвания.
    1. Тъй като имам няколко бенки на лицето как ще стои крема?
    2. Моя приятелка ми каза, че от крема се личали малките косъмчета. Така ли е всъщност?

  19. #3419
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    BB кремовете на Ейвън са няколко.За кой става дума?


  20. #3420
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Цитирай Първоначално написано от bianca.naydenova Виж мнението
    Здравйте момичета,
    аз лично ползвам от години продукти на Ейвън. Доволна съм! Препоръчвам фон дьо тен Avon - Luxe. По-скъп е, но покрива идеално и хидратира кожата. Много е траен и лесно се нанася. Друг добър на същата фирма е - Calming effects. Цената е по-ниска, лека формула, озарява кожата и не предизвиква алергия. За по-чуствителна кожа е.
    Да не звучи като реклама, наистина е хубав. Снощи си взех и пудрата им.Имат много гъзарска кутийка.Ще пусна снимки в другата тема за нови придобивки.

    Имам един въпрос... Този има ли го вече в България, много ми харесва.


  21. #3421
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Хора, нещо да препоръчате за бяла кожа, имам големи драми с фдт-то.
    Да не бие към розово или оранжево, повечето така ми стоят ( дори на макс фактор имам един, който е 101 и ми стои някакво тъмно розово-бежево, дори не мога да определя цвета, просто не е както трябва ).
    Нещо много светло, не държа да е плътно, кожата ми е от смесен тип, но по-добре ми понасят по-мазни и течни, от колкото сухи.
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  22. #3422
    Цитирай Първоначално написано от kaRamella Виж мнението
    BB кремовете на Ейвън са няколко.За кой става дума?
    Матиращ и разкрасяващ балсам Solutions BB SPF15 Medium

  23. #3423
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    Хора, нещо да препоръчате за бяла кожа, имам големи драми с фдт-то.
    Да не бие към розово или оранжево, повечето така ми стоят ( дори на макс фактор имам един, който е 101 и ми стои някакво тъмно розово-бежево, дори не мога да определя цвета, просто не е както трябва ).
    Нещо много светло, не държа да е плътно, кожата ми е от смесен тип, но по-добре ми понасят по-мазни и течни, от колкото сухи.
    Добре дошла в клуба! Аз от месеци смесвам фдт, за да се получи, писна ми вече и като се видя с пари, дректно отивам в мак дапми изберат цвят!
    Иначе сега в Бг пак загледах Буржоа, серията с червените плодчета, номер 53. Много светло с леко жълт подтон, само ви дали няма да се окислява след 3 мин като тъпите афинитони.

  24. #3424
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    51 е още по- светъл, на мен ми пасва г/д и не се окислява в различен цвят
    На Манхатън 62 Porcelain е неутрален

  25. #3425
    ^ MAC моя цвят го нямат, хахаха.
    Ама да не те обезкуражавам де, аз съм много специфичен случай.


    Вчера като бях в KIKO се намазах с техните фон дьо тени, един нямаше, който да е достатъчно светъл.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си