.
Отговор в тема
Страница 138 от 141 ПървиПърви ... 3888128134135136137138139140141 ПоследнаПърви
Резултати от 3 426 до 3 450 от общо 3522
  1. #3426
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Hayashi Виж мнението
    ^ MAC моя цвят го нямат, хахаха.
    Ама да не те обезкуражавам де, аз съм много специфичен случай.


    Вчера като бях в KIKO се намазах с техните фон дьо тени, един нямаше, който да е достатъчно светъл.
    И всичките са оранжеви! И светлината в магазина им е безбожно тъпа, нарочно ли го правят, ебаси?!

    Деси, кой на Манхатън и за каква кожа е? Аз отдавна вече не търся матиращ ефект - дойде ми акълът вече и искам нещо озаряващо. :д

  2. #3427
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Ми уж е дълготраен - endless stay, но май не ми изсушава кожата още повече, със сигурност обаче не е озаряващ
    Това се доближава най- много до реалността като разлика м/у 2та цвята, определено ivory-то не е по- светъл.

    Честно казано, съставки не съм гледала, вероятно не са много добри, защото е в по- нисък ценови клас (е, в Бг си е 20 кинта колкото един Ревлонски и Лореалски, но в ДМ-а ви трябва да е около 5 евро :Д), а и не съм чула никога някой да го хвали
    A ето тази пудра може(ло) да се използва и като фдт, не съм проввала, но аз нея ползвам само и съм предоволна.
    http://www.baroness.co/media/catalog...n_1_powder.jpg

    Аз вчера загледах тези на Холика Холика (вероятно така се чете). ББ- кремове са, но четох, че имат покритие като на фдт и essential и овлажняващият са най- светли и с леко жълт подтон, но нека Хаяши се произнесе за по- категоричен отзив
    http://beautyshop-ykt.ru/wp-content/...2/IMG_4095.jpg

    П.П. Помня, като беше качила снимки от бала, там фдт ти е безупречен, не помниш ли с какво те гримираха в Инглот? Вероятно е техен продукт.
    Последно редактирано от therichbitch : 01-16-2015 на 09:38

  3. #3428
    От тези BB-та, аз имах най-светлото, което е синьото Clearing, но изобщо не беше светло. Подарих го на мама и тя си го харесваше, но за мен в никакъв случай не ставаше.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  4. #3429
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от therichbitch Виж мнението
    Ми уж е дълготраен - endless stay, но май не ми изсушава кожата още повече, със сигурност обаче не е озаряващ
    Това се доближава най- много до реалността като разлика м/у 2та цвята, определено ivory-то не е по- светъл.

    Честно казано, съставки не съм гледала, вероятно не са много добри, защото е в по- нисък ценови клас (е, в Бг си е 20 кинта колкото един Ревлонски и Лореалски, но в ДМ-а ви трябва да е около 5 евро :Д), а и не съм чула никога някой да го хвали
    A ето тази пудра може(ло) да се използва и като фдт, не съм проввала, но аз нея ползвам само и съм предоволна.
    http://www.baroness.co/media/catalog...n_1_powder.jpg

    Аз вчера загледах тези на Холика Холика (вероятно така се чете). ББ- кремове са, но четох, че имат покритие като на фдт и essential и овлажняващият са най- светли и с леко жълт подтон, но нека Хаяши се произнесе за по- категоричен отзив
    http://beautyshop-ykt.ru/wp-content/...2/IMG_4095.jpg

    П.П. Помня, като беше качила снимки от бала, там фдт ти е безупречен, не помниш ли с какво те гримираха в Инглот? Вероятно е техен продукт.
    Жива и здрава да си, ще потърся 62, дано само номерацията е същата!
    Помня, как няма, обаче като го мерих след това хич не ми се видя подходящ цвят, тя там някакви пудри слагаше, та сигурно се е попроменил цвета. А след това спряха цялата серия от производство Пък тук Инглот има само в Дюселдорф :д

  5. #3430
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Същата е
    Ха, да, това с Инглот-а вярно, че така беше, уж щяха да отварят и на др места, ама явно германките са много красиви и грим не им трябва.

  6. #3431
    anonymous708973
    Guest

  7. #3432
    mymuna
    Guest
    Здравейте, някой случайно да знае хубав фон дьо тен, който да не е матираш, а да има озаряващ ефект, като перлен филм да прави върху кожата ?

  8. #3433
    @mymuna : ФДТ-на на Лореал Трю Мач мисля , че беше. Доволна съм от него , макар че не е баш озаряващ , но и не спада към матиращите.

  9. #3434
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    377
    Цитирай Първоначално написано от mymuna Виж мнението
    Здравейте, някой случайно да знае хубав фон дьо тен, който да не е матираш, а да има озаряващ ефект, като перлен филм да прави върху кожата ?
    Препоръчвам ти Max Factor Skin Luminizer

  10. #3435
    anonymous708973
    Guest
    От много време се каня да те питам - ензо те спонсорират ли?

  11. #3436
    Момичета, може ли да ми препоръчате добър коректор за под очите?Както и хубава основа за грим?

  12. #3437
    Повече от фен Аватара на Meoww
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    485
    Някой знае ли някакъв спрей или нещо подобно, което да запечатва фон дьо тена и да не цапа дрехите, да не се размазва и разтича през лятото? Проблема е,че имам бели стрии в някои sexy части по тялото,които се налага да прикривам с фдт. Що-годе успявам, ама е адски изтощително постоянно да внимаваш да не си изцапаш дрехите, да не ти се размаже или изтрие грима.

  13. #3438
    Цитирай Първоначално написано от Meoww Виж мнението
    Някой знае ли някакъв спрей или нещо подобно, което да запечатва фон дьо тена и да не цапа дрехите, да не се размазва и разтича през лятото? Проблема е,че имам бели стрии в някои sexy части по тялото,които се налага да прикривам с фдт. Що-годе успявам, ама е адски изтощително постоянно да внимаваш да не си изцапаш дрехите, да не ти се размаже или изтрие грима.
    Този спрей на M.A.C.

    https://vanityrush.files.wordpress.c...i701r24o6q.jpg

    Както и All Night на Urban Decay

    Не знам дали ще ти помогне след като са главно за грим на лицето.

  14. #3439
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    377

  15. #3440
    Цитирай Първоначално написано от today_was_a_charytale Виж мнението
    Момичета, може ли да ми препоръчате добър коректор за под очите?Както и хубава основа за грим?
    http://www.enzo.bg/rimmel/exaggerate...senki-za-ochi/ основа от мен

  16. #3441
    Мега фен Аватара на teenems
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    5 663
    Преди бях с ФДТ на Мейбълин,но от октомври някъде минах на Буржоа.Аз нямам проблеми с кожата,тук там понякога ми излизат пъпчици и имам неравномерен тен.Та този ме устройва.


    Днес видях на Макс Фактор коректори в различни цветове според проблема на лицето,но единият беше 20лв. , а аз ги искам всичките. ...някой може ли да ми препоръча такава палитра от коректори,но цената да е като за студенти хаха
    JUDGE ME
    & i'll prove you wrong.

  17. #3442
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    377
    Ето тези на Rimmel са хубави и на доста по-ниска цена Rimmel Match Perfection Rimmel Stay Matte

  18. #3443
    Намирате ли голяма разлика между коректорите на Rimmel Match Perfection и Wake me up.. искам да си взема някой от тях двата за зоната около очите, логично е вторият да е по-удачен за тази цел, ама знам ли какво ви е мнението за тях?

  19. #3444
    Не съм ползвала коректорите, но фондьотените са много добри. И двата са стархотно качество, но Rimmel Match Perfection има повече покривност, за сметка на това обаче Wake me up е с по-голяма издръжливост през деня.

  20. #3445
    valiusha
    Guest
    Здравейте момичета, искам да ви препоръчам декоративната козметика на FM GROUP - Федерико Махора. Цялата им линия Make Up е на минерална основа, без животински мазнини, хипоалергенни продукти. Ползвам продуктите от 2 години и гарантирам за тяхното качеството. Имат много добър фон дьо тен, крем СС Colour & Care - комбинация от крем и фон дьо тен, Силиконова база, кремообразна база, база сенки, коректори, прозрачна и минерална прахообразна пудра, още пудри , руж сенки, спирали, очни линии, моливи за вежди, очи , устни, комбинации за вежди и мигли, червила, гланц за устни, лак за нокти и всичко за маникюра, четки за нанасяне на грим.
    Всичко това вижте тук:
    http://www.youblisher.com/p/1022941-...tp-fm-myfm-eu/

    За ФМ ГРУП вижте тук:
    http://www.fmgroup-bulgaria.com/fm-group-products.html

    Можете да си поръчате чрез формата за контакт в сайта.

    Ето и още един сайт, от който можете да разгледате и изберете продукти. Вижте раздел Продукти-Козметика, а можете да поръчате чрез формата в сайта.

    Поръчвала съм и по двата сайта. Получавате обаждане за потвърждение на поръчката.
    http://expobulgaria.com/products-457...BULGARIA-.html

  21. #3446
    Попаднах на пост за фон дьо тен на Dior - перфектен за селфита, вижте го
    хахахахахахаах

  22. #3447
    Повече от фен Аватара на dark_angel3
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    410
    Здр-те, бихте ли ми препоръчали перли до 15 лв за светла кожа. Новак съм с перлите и ми е инт да пробвам :Д

  23. #3448
    Супер фен Аватара на gabri3lla
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    1 582
    Цитирай Първоначално написано от Meoww Виж мнението
    Някой знае ли някакъв спрей или нещо подобно, което да запечатва фон дьо тена и да не цапа дрехите, да не се размазва и разтича през лятото? Проблема е,че имам бели стрии в някои sexy части по тялото,които се налага да прикривам с фдт. Що-годе успявам, ама е адски изтощително постоянно да внимаваш да не си изцапаш дрехите, да не ти се размаже или изтрие грима.
    Skindinavia са най-добрите спрейове за мен, но не знам цената дали ще те устройва. Погледни ги в магазина на Ели - makeupbuthow

    Дайте ни шанс да сбъднем мечтите си. Дайте ни шанс да изживеем дните си. Шофирайте разумно.

  24. #3449

  25. #3450
    аз пиша от акаунта на моя приятел... искам да попитам някой купувал ли си е основа за фон дьо тен от тук http://faberlic.bg/dekorativna/fon-dio-ten и ако да добра ли е?
    Последно редактирано от Youth_boy : 04-22-2015 на 08:50

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си