.
Отговор в тема
Страница 2 от 141 ПървиПърви 1234561252102 ... ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 3522
  1. #26
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    Цитирай Първоначално написано от POLLINA
    ^ ще ми обесниш ли малко повече за тази безцвета пудра ? матираща е нали? някаква марка да ми предложите.казаха ми ,че е добре за бала да имам такова нещо в чантата ,защото каквото и да ми сложат на лицето ,това все пак е кожа
    моята кожа не е мазна,но все пак
    Нарича се трансперантна пудра. Порови се малко в нета за повече подробности

  2. #27
    Мега фен Аватара на POLLINA
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Manhattan *
    Мнения
    6 805
    ooo добре,че си ти от 2 дни се опитвам да си спомня името.ще потърся

    In the future everyone will be famous for 15 minutes...

  3. #28
    Мега фен Аватара на POLLINA
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Manhattan *
    Мнения
    6 805
    честно казано не открих нищо полезно..
    ще е хубаво ако някой може да и предложи нещо

    In the future everyone will be famous for 15 minutes...

  4. #29
    ^ ето тази пудра е върха, прозрачна, даже минимизира порите. http://www.eyeslipsface.com/studio/f...inition_powder

  5. #30
    Някой може ли да ми препоръча нещо за зоната под очите?
    http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._6056576_n.jpg
    http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...5_958115_n.jpg
    Даже не знам как се казва... Не са баш сенки под очите, защото не са чак толкова силно очертани. Понякога са по-силно очертани, понякога по-леко. Но винаги ми придават по-уморен и измъчен вид.
    Знам, че най-вероятно е от липсата на достатъчно сън, но все пак с какво мога да коригирам?

  6. #31
    Голям фен Аватара на kiki1991
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Ловеч/В.Търново
    Мнения
    988
    Цитирай Първоначално написано от vIKToriYa
    аз съм със супер мазна кожа.... и използвам на Ревлон colorstay и съм изключително доволна... 1-я път като си взех не си оцелих цвета беше отвратително като маска ми стоеше и се отказах от него .. но после отидох в магазин и попитах за фдт за много мазна кожа и ми предложиха отново този на ревлон помогнаха ми да си избера точния цвят и за мое щастие се слива ИДЕАЛНО с кожата ми.... стои супер естествено много съм доволна няма го ефекта маска... и не изглежда да съм с ФДТ .... СТРАХОТЕН Е горещо препоръчвам ако търсиш за мзна кожа фдт.. държи ми цял ден само след 7 часа някъде съвсем лекичко започвам да лъща около носа и минавам с БЕЗЦВЕТНА пудра само носа и виско е супер !!!
    Здравей може ли да качиш снимка да видя как ти стой,и аз съм с мазна кожа и имам голям проблем с тия фон дьо тени и си търся някакъв нов да си купя за мазна кожа,за този който използваш ти съм чувала че е хубав но не знам как точно седи на лицето

  7. #32
    Супер фен Аватара на Tiin
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 662
    Цитирай Първоначално написано от PullMeCloser
    Импала ли и предлагаш? Недей, в никакъв случай, това е най-отвратителната марка!!! Мноооого ще сгрешиш.
    Иначе мисля, че ColorStay на Ревлон е с добро покритие, но на мен лично не ми харесва как стои. Имаше си за мазна кожа май, не съм сигурна. На Лореал новият фон дьо тен Mat Morphose матира доста добре, видях го на кожата на една приятелка, много добре и стоеше на нея. Много ми се искам да го пробвам, някой може ли да дде някакви отзиви? Цветовете май с дост тъмнички обаче...
    Ооо,никога не съм ползвала нещо на Импала и не съм запозната :Д

  8. #33
    Супер фен Аватара на Tiin
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 662
    http://www.eyeslipsface.com/studio/f...inition_powder - искаааам.Този сайт има ли доставки до България?

  9. #34
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    Има, има. А даже и веднъж в месеца шипинга е фрий. Само тряя да ги дебнеш )

  10. #35
    Мега фен Аватара на Rebirthing
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 812
    Цитирай Първоначално написано от koshtramba
    Има, има. А даже и веднъж в месеца шипинга е фрий. Само тряя да ги дебнеш )
    А доставката по пощата ли идва или...?

  11. #36
    Az preporuchvam fon-dio-tena na Golden Rose! Mnogo dobre pokriva i izdurja pochti prez celiq den! ) P.S - sry no nqmam kirilica...

    http://www.google.co.uk/imgres?imgur...w=1345&bih=591

  12. #37
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    Цитирай Първоначално написано от koshtramba
    Има, има. А даже и веднъж в месеца шипинга е фрий. Само тряя да ги дебнеш )
    А има ли някаква минимална сума за поръчка? Например ако си поръчам само пудрата, ще има ли проблем заради ниската цена? А за самата пудра някакви отзиви някой?
    А доставката толкова, колкото пише в чекаут-а ли е, или има някакви допълнителни такси? До колко време пристигат поръчките? Качествени ли са продуктите попринцип, или...?
    Everything changes, but beauty remains ...

  13. #38
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    По пощата идва поръчката, да.
    А за минимална поръчка - не знам. Мисля, че не. Има ги и в ибей (ако ви е по-удобно). Само дето ще се почака малко повечко.

    Чела съм много, много добри отзиви за четките им. Продуктите обикновено пристигат в дооста по-малки опаковки (от това, което си представяме). Но като цяло добри отзиви!

    Ето ви малко повече инфо за заинттригуваните

    http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=551490.0

  14. #39
    Мега фен Аватара на POLLINA
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Manhattan *
    Мнения
    6 805
    купих си трансперантна пудра на radiant и съм много доволна.реших да споделя

    In the future everyone will be famous for 15 minutes...

  15. #40
    Супер фен Аватара на Tiin
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 662
    От къде мога да си купя козметика на Radiant в Пловдив

  16. #41
    Взех си новият AFINITONE MINERAL и съм изключително доволна , че има по светло от 16
    I want to be strong but sometimes I`m not sure...

  17. #42
    Някоя от вас ползвала ли е фондьотена на Vichy и какви са отзивите?

  18. #43
    Повече от фен Аватара на mine
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    420
    Някой може ли да ми каже нещо повече за фондьотена на Голдън Роуз..

    Лек ли е.. Покривен ли е .. на каква цена е?

    Ако не е .. може ли да ми предложите фондьотен лек и покривен фондьотен до максимум 14-15 лева : )

  19. #44
    I ♥ machoka Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    2 981
    Голдън Роуз няма да ти свърши работа,пробвай това http://www.malinka.bg/media/products/fdt-big_1.jpg преди няколко дни пробвах тестер и е супер лек,много яко мирише и покрива що'годе добре.Изобщо не си личи,че си с фондьотен много естествено стои.
    Buzzzz { } { } { }
    FuckIt <3 <3 <3 <3
    Ваааско,Nedddddddd <3 ;*
    Обичам.

  20. #45
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    Цитирай Първоначално написано от angelinurmind
    Някоя от вас ползвала ли е фондьотена на Vichy и какви са отзивите?
    Кой фон дьо тен? Аз съм пробвала Aera Teint. Става, но и по-добри има. Пък и ако си с много светла кожа няма да ти свърши много работа...
    Everything changes, but beauty remains ...

  21. #46
    От всичко което съм ползвала най ми допадат продуктите на Clinique.Поне за мен са перфектни-чудесно покритие и стои много нежно-все едно имам перфектна кожа На Лореал също са добри ,но се размазват трудно и не са дълготрайни.

  22. #47
    Доволна останах от фон-дьо тена Max Factor Miracle Touch:



    Но за ежедневна употреба ползвам Manhattan Clearface powder & make up:



    Нанасям го като пудра с четка по цялото лице и с тампончето като коректор върху сенките под очите.

    Ии съм доволна и от коректорите-палитра на Oriflame. Ползвам най-вече жълтия за сенките:


  23. #48
    Мега фен Аватара на Goddess
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    София
    Мнения
    3 526
    Аз сега си имам фон дьо тен, но за лятото най-вече (като почернея) искам да си взема някакъв "озаряващ" лицето. Кожата ми е нормална, но повечето фон дьо тен-и ми идват прекалено матиращи, а аз харесвам повече ефекта, когато лицето изглежда по...лъскаво. Демек, някакъв по-мазен, но покривен. Колебанията са ми между L'oeral True Match и Revlon PhotoReady. Някакви мнения кой от двата отговаря повече на изискванията ми ? Или евентуално и други предложения...

  24. #49
    Цитирай Първоначално написано от PullMeCloser
    Цитирай Първоначално написано от angelinurmind
    Някоя от вас ползвала ли е фондьотена на Vichy и какви са отзивите?
    Кой фон дьо тен? Аз съм пробвала Aera Teint. Става, но и по-добри има. Пък и ако си с много светла кожа няма да ти свърши много работа...

    Кожата ми не е светла.. Просто ми трябва фондьотен за бала до 30-40 лв, а съм чувала добри отзиви за марката Vichy, затова попитах. Предпочитам озаряващ, а не матиращ. Някакви по-добри предложения?

  25. #50
    Цитирай Първоначално написано от Goddess
    Аз сега си имам фон дьо тен, но за лятото най-вече (като почернея) искам да си взема някакъв "озаряващ" лицето. Кожата ми е нормална, но повечето фон дьо тен-и ми идват прекалено матиращи, а аз харесвам повече ефекта, когато лицето изглежда по...лъскаво. Демек, някакъв по-мазен, но покривен. Колебанията са ми между L'oeral True Match и Revlon PhotoReady. Някакви мнения кой от двата отговаря повече на изискванията ми ? Или евентуално и други предложения...
    L'oreal True Match изобщо не е озаряващ,матиращ е и то доста

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си