.
Отговор в тема
Страница 3 от 141 ПървиПърви 12345671353103 ... ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 3522
  1. #51
    I ♥ machoka Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    2 981
    Цитирай Първоначално написано от Goddess
    Аз сега си имам фон дьо тен, но за лятото най-вече (като почернея) искам да си взема някакъв "озаряващ" лицето. Кожата ми е нормална, но повечето фон дьо тен-и ми идват прекалено матиращи, а аз харесвам повече ефекта, когато лицето изглежда по...лъскаво. Демек, някакъв по-мазен, но покривен. Колебанията са ми между L'oeral True Match и Revlon PhotoReady. Някакви мнения кой от двата отговаря повече на изискванията ми ? Или евентуално и други предложения...
    Подкрепям горното мнение,ужасен ми е тоя фондьотен.Супер тежък и матира мноого,стои като маска ;х..Аз съм за фотореди,мога да ти предложа и друго фдт,но те ще са по-обикновени а и незнам до колко парички ги търсиш.
    Buzzzz { } { } { }
    FuckIt <3 <3 <3 <3
    Ваааско,Nedddddddd <3 ;*
    Обичам.

  2. #52
    Мега фен Аватара на Goddess
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    София
    Мнения
    3 526
    Цитирай Първоначално написано от neeDaBosS
    Подкрепям горното мнение,ужасен ми е тоя фондьотен.Супер тежък и матира мноого,стои като маска ;х..Аз съм за фотореди,мога да ти предложа и друго фдт,но те ще са по-обикновени а и незнам до колко парички ги търсиш.
    Така ли...аз не знам защо бях останала с впечатление, че е по-мазен..Добре, значи отпада.. ;д За фотореди четох, че не е много покривен и затова се колебая..Трябва ми поне средна покривност. И се чудя дали става и за ползване през деня, защото с тези светлоотразяващи частици не знам... ? Иначе да, ще се радвам и на други предложения, до към 30 лв някъде.

  3. #53
    I ♥ machoka Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    2 981
    Аз съм забелязала,че на Лореал повечето фондьотени са по-матиращи..На фотореди светлоотразяващите частички не са толкова много и придава един такъв вид..супер свеж Нали,не са много натрапчиви съвсем леко и нежно,даже понякога не се забелязват.
    Buzzzz { } { } { }
    FuckIt <3 <3 <3 <3
    Ваааско,Nedddddddd <3 ;*
    Обичам.

  4. #54
    Мега фен Аватара на Goddess
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    София
    Мнения
    3 526
    А, така става.. А много слабо покривен ли е, или нормално ? Май клоня към него, доста го хвалят.

    едит: а това ли са всички цветове ? много светли ми се виждат...

    http://www.makeupgeek.com/wp-content...-Swatches1.jpg

  5. #55
    I ♥ machoka Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    2 981
    Мисля,че е по-скоро нормално покривен.Аз съм пробвала цвета Golden Beige и ми е супер,защото моята кожа е хем леко бяла,хем жълтее,хем на места е розова ;д някаква откачена.Natural Beige също е хубав,приятека го имаше тоя цвят.Cool Beige за мен е много розов.. Най-добре е да отидеш и да пробваш за да видиш кой най-добре ти стои.Впрочем и на мен ми харесват повече 'озаряващи' и 'лъскави' лица от тея матиращите..някакво много сухо,ужас.
    Buzzzz { } { } { }
    FuckIt <3 <3 <3 <3
    Ваааско,Nedddddddd <3 ;*
    Обичам.

  6. #56
    Мега фен Аватара на Goddess
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    София
    Мнения
    3 526
    То Golden Beige като гледам на снимката, се води най-тъмния, но ще ми е страшно светъл със сигурност. Няма ли и по-тъмни ?

    предпоследния поне:
    http://img.photobucket.com/albums/v4...photoready.jpg

    Много се харесвам с тен и лятото винаги почернявам много..
    А ако някой е ползвал Афинитон и този на Ревлон, може ли да каже кой е по-покривен, да си направя сравнение...
    Иначе в бюти зоните по моловете има ли го ?

  7. #57
    I ♥ machoka Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    2 981
    Аз съм виждала само тези цветове Афинитона (за 1вия говоря) и него имам,определено ми е по-покривен от фотореди-то ама ме прави оранжева..Предполагам,че в бюти зоните ще го има.Тоя последния цвят е трепач
    Buzzzz { } { } { }
    FuckIt <3 <3 <3 <3
    Ваааско,Nedddddddd <3 ;*
    Обичам.

  8. #58
    Мега фен Аватара на iiordanova
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 409
    Доволни ли сте от
    MANHATTAN MOUSSE MAKE UP
    http://beautycosmetic.biz/images/man...up_teaser1.jpg

  9. #59
    Мега фен Аватара на Goddess
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    София
    Мнения
    3 526
    Цитирай Първоначално написано от neeDaBosS
    Аз съм виждала само тези цветове Афинитона (за 1вия говоря) и него имам,определено ми е по-покривен от фотореди-то ама ме прави оранжева..Предполагам,че в бюти зоните ще го има.Тоя последния цвят е трепач
    Нали.. Уф, много му се навих, ама ако наистина само това са цветовете, явно няма да си взимам. Но все пак ще проверя де.. ;р А ColorStay матиращ ли се води ?

  10. #60
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    Goddess, Photoready има само 4 цвята в БГ ! и дори най-светлия е тъмен... по-тъмен е отколкото на снимките, така че ходи и пробвай на място

  11. #61
    Кажете в Пловдив от къде мога да си взема фон дьо тен на Revlon.. ако може да е около Кършака.

  12. #62
    Мега фен Аватара на Goddess
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    София
    Мнения
    3 526
    Цитирай Първоначално написано от koshtramba
    Goddess, Photoready има само 4 цвята в БГ ! и дори най-светлия е тъмен... по-тъмен е отколкото на снимките, така че ходи и пробвай на място
    Мм добре, надявам се.. ;д По принцип лятото ползвах най-тъмния на Афинитон ( 30 ) и сега ми трябва общо взето толкова тъмен..

    http://img.szafa.pl/uploads/clothes/...1250541804.jpg

  13. #63
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    Значи ще си намериш подходящ от Фотореди Добър е.

  14. #64
    Photoready не е много подходящ за ежедневна употреба, по-скоро за специални случаи е, защото е по-тежък. Целта е все пак на снимки да изглеждаш добре.

    @neeDaBosS, не е забранено да използваш повече от един цвят. По принцип при грима за HD се прави точно това - на места е с по-тъмен цвят, на места - друго.. Ако не намираш най-точния си цвят, не пречи да смесиш. Може да инвестираш в палитра от фон-дьо тени, за да си създадеш перфеткния цвят. На Bobbi Brown има страашни палитри, ама и цената им е зловеща...

    @Goddess, също можеш да комбинираш. В Т -зоната матирай, а останалата част - не. Малко ми е странно, че предпочиташ лъскава кожа, защото 99% от хората се стремят към матиране. Избери си нещо с по-лека формула.

  15. #65
    Мега фен Аватара на Infinity
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    5 543
    И на мен ми писна от матиращи фдт ! Искам нещо, което да седи, като крем на кожата, а не след няколко часа да се чувствам супер "спечено" в лицето.
    В това отношение единствено от Виши-то съм доволна, но ти не знам дали си търсиш медицинска козметика.
    Преди няколко дни майка ми си взе Photoready, но дори най-светлият не ми седи естествено.
    To infinity and beyond.

  16. #66
    Цитирай Първоначално написано от Infinity
    И на мен ми писна от матиращи фдт ! Искам нещо, което да седи, като крем на кожата, а не след няколко часа да се чувствам супер "спечено" в лицето.
    В това отношение единствено от Виши-то съм доволна, но ти не знам дали си търсиш медицинска козметика.
    Infinity,ако и ти се бориш с лъщенето може да си купиш някаква лекичка пудра от този род и да я нанасяш върху фдт-на който ползваш.


    На Виши съм ползвала Aera Teint и мостричка на Нормадерм,доста специфични са цветовете и нямат голям избор,ако ти пасне цвета ще останеш доволна,ако не-седят отвратително!
    А за прекалено светлите хора най-добре някакъв адаптиращ се към цвета на кожата.

  17. #67
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    koshtramba, от ФотоРеди само 4 цвята ли има? Скоро го гледах, защото цветовете ми се струваха светли, и мисля, че видях поне 6 различни цвята, но може и да съм се объркала...
    Всъщност кой е най- светлият цвят, който се внася в България, знаеш ли?



    Ето този цвят(vanilla) ми го показаха като най- светъл, но не го пробвах на кожата...
    Everything changes, but beauty remains ...

  18. #68
    Мега фен Аватара на Goddess
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    София
    Мнения
    3 526
    А всъщност в София можете ли да ми кажете къде точно може да се намери Ревлон ? Защото досега честно казано не съм виждала или пък просто не съм обръщала внимание... В dm ?

  19. #69
    бях чела някъде че бадемово мляко може да се ползва и като основа за грим.. дали
    • God is a D J •

  20. #70
    Абе хора , можете ли да ми покажете как изглежда матиращия фдт , едни го хвалят , други не толкова , а аз даже не знам какво точно представлява
    I want to be strong but sometimes I`m not sure...

  21. #71
    Супер фен Аватара на brutaLxxbunny
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    2 039
    Искам нещо,което е против лъщенето,тъй като преди ползвах фон-дьо тена Affinitone,но не ми се ще вече да се мацам с него..Та може ли ад ми предложите някакъв крем,пундра или фдт с по-лека и немазна формула?

  22. #72
    I ♥ machoka Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    2 981
    Цитирай Първоначално написано от peti123
    Абе хора , можете ли да ми покажете как изглежда матиращия фдт , едни го хвалят , други не толкова , а аз даже не знам какво точно представлява
    Няма как да ти го покажем просто се премахва мазнината от лицето,кожата не лъщи и фдт-то стои по-дълго на лицето.Повечето такива фдт обаче,след няколко часа изглеждат като маска.Стават повече за мазна кожа.

    Успокояващият/овлажняващият фондьотен е като крем,слива се перфектно с кожата и според мен има по рядки случей наречени ;маски;
    Препоръчвам го за суха кожа.
    Buzzzz { } { } { }
    FuckIt <3 <3 <3 <3
    Ваааско,Nedddddddd <3 ;*
    Обичам.

  23. #73
    Форумна Сектантка! Мега фен Аватара на dream1707
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    4 319
    Някой имали отзиви от Manhattan X-act eyeliner ... Водоустойчив е, а на мен точно такъв ми трябва, защото на водната линия на окото всичко останало ми се размазва.

    Та, ако има някой, който да го е ползвал да каже :P

    [/img]

  24. #74
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    Цитирай Първоначално написано от Goddess
    А всъщност в София можете ли да ми кажете къде точно може да се намери Ревлон ? Защото досега честно казано не съм виждала или пък просто не съм обръщала внимание... В dm ?
    Не. Там няма. В Lilly има. И са само 4 цвята...

    PullMeCloser, най-светлият е Natural beige... Но изобщо не е като на тази снимка. Жълтее доста повече и определено не е за момичета със светла кожа !

  25. #75
    Мега фен Аватара на Infinity
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    5 543
    Orient не се боря с лъщенето, а точно обратното- търсе си нещо хидратиращо, което да омекотява кожата, ако изобщо съществува такова нещо, де.
    Ще ми препоръчате ли нещо добро ?
    Задължително, обаче искам да има защитен фактор ..
    To infinity and beyond.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си